Павлодар ауданы Кемеңгер ауылдық округінің Шанды ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Павлодар ауданы Кемеңгер ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 22 маусымдағы № 1-03-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 25 маусымда № 23179 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар ауданы Кемеңгер ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 1-03-4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар ауданы Кемеңгер ауылдық округі әкімінің 03.12.2021 № 1-03-4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жана редакцияда - Павлодар облысы Павлодар ауданы Кемеңгер ауылдық округі әкімінің 22.10.2021 № 1-03-3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес және Павлодар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 11 мамырдағы № 2-36/154 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ірі қара малдың бруцеллез ауруының анықталуына байланысты Павлодар ауданы Кемеңгер ауылдық округінің Шанды ауылының аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жана редакцияда - Павлодар облысы Павлодар ауданы Кемеңгер ауылдық округі әкімінің 22.10.2021 № 1-03-3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кемеңгер ауылдық округінің әкімі А. Вакпаев

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Шанды сельского округа Кемеңгер Павлодарского района
Решение акима сельского округа Кемеңгер Павлодарского района Павлодарской области от 22 июня 2021 года № 1-03-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 июня 2021 года № 23179. Утратило силу решением акима сельского округа Кемеңгер Павлодарского района Павлодарской области от 3 декабря 2021 года № 1-03-4 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Кемеңгер Павлодарского района Павлодарской области от 03.12.2021 № 1-03-4 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок в редакции решения акима сельского округа Кемеңгер Павлодарского района Павлодарской области от 22.10.2021 № 1-03-3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Павлодарского района от 11 мая 2021 года № 2-36/154, РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни бруцеллеза крупного рогатого скота установить ограничительные мероприятия на территории села Шанды сельского округа Кемеңгер Павлодарского района".
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения акима сельского округа Кемеңгер Павлодарского района Павлодарской области от 22.10.2021 № 1-03-3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Кемеңгер А. Вакпаев