Шанды ауылының аумағында белгіленген шектеу іс-шараларын тоқтату және Павлодар ауданы Кемеңгер ауылдық округі әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар ауданы Кемеңгер ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 1-03-4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 желтоқсанда № 25585 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Павлодар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 25 қазандағы № 2-36/360 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ірі қара малдың бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шараларды жүргізуге байланысты Павлодар ауданы Кемеңгер ауылдық округінің Шанды ауылының аумағында белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Павлодар ауданы Кемеңгер ауылдық округі әкімінің келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
Павлодар ауданы Кемеңгер ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 22 маусымдағы "Павлодар ауданы Кемеңгер ауылдық округінің Шанды ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-03-1 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23179 болып тіркелген);
Павлодар ауданы Кемеңгер ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 22 қазандағы "Кемеңгер ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 22 маусымдағы "Павлодар ауданы Кемеңгер ауылдық округінің Шанды ауылы және Красноармейка станциясының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-03-1 шешіміне өзгерістер енгізу және Красноармейка станциясының аумағында белгіленген шектеу іс-шараларын алып тастау туралы" № 1-03-3 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24943 болып тіркелген).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Кемеңгер ауылдық округінің әкімі А. Вакпаев

О снятии ограничительных мероприятий на территории села Шанды и признании утратившими силу некоторых решений акима сельского округа Кемеңгер Павлодарского района
Решение акима сельского округа Кемеңгер Павлодарского района Павлодарской области от 3 декабря 2021 года № 1-03-4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 декабря 2021 года № 25585
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Павлодарского района от 25 октября 2021 года № 2-36/360, РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллеза крупного рогатого скота, снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Шанды сельского округа Кемеңгер Павлодарского района.
2. Признать утратившими силу следующие решения акима сельского округа Кемеңгер Павлодарского района:
решение акима сельского округа Кемеңгер Павлодарского района от 22 июня 2021 года № 1-03-1 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Шанды сельского округа Кемеңгер Павлодарского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 23179);
решение акима сельского округа Кемеңгер Павлодарского района от 22 октября 2021 года № 1-03-3 "О снятии ограничительных мероприятий на территории станции Красноармейка и внесении изменений в решение акима сельского округа Кемеңгер от 22 июня 2021 года № 1-03-1 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Шанды и станции Красноармейка сельского округа Кемеңгер Павлодарского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 24943).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Кемеңгер А. Вакпаев