Карантин белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Лебяжье ауылдық округінің әкімінің 2021 жылғы 28 қыркүйектегі № 15 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 30 қыркүйекте № 24560 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Лебяжье ауылдық округінің әкімінің 2021 жылғы 17 қарашадағы № 18 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Лебяжье ауылдық округінің әкімінің 17.11.2021 № 18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес, Мағжан Жұмабаев ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 27 қыркүйектегі № 13-29/195 ұсынысы негізінде, ШЕШТІ:
1. Жұқпалы құс тұмауы ауруының пайда болуына байланысты Мағжан Жұмабаев ауданы Лебяжье ауылдық округінің Лебяжье ауылы аумағында карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен қолданысқа енгізіледі.
Лебяжье ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы
И. Неугасимова

Об установлении карантина
Решение акима Лебяжинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 28 сентября 2021 года № 15. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 сентября 2021 года № 24560. Утратил силу решением акима Лебяжинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 17 ноября 2021 года № 18
Сноска. Утратил силу решением акима Лебяжинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 17.11.2021 № 18 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района Магжана Жумабаева от 27 сентября 2021 года № 13-29/195, РЕШИЛ:
1. Установить карантин в связи с возникновением заразной болезни грипп птиц на территории села Лебяжье Лебяжинского сельского округа района Магжана Жумабаева.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Лебяжинского сельского округа
И. Неугасимова