Ақбұлақ ауылдық округі Ақбұлақ ауылы Мәткерім көшесінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 18 наурыздағы № 10 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 18 наурызда № 6107 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Сайрам ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 15 маусымдағы № 16 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Түркістан облысы Сайрам ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің 15.06.2021 №16 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Сайрам аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2021 жылғы 15 наурыздағы № 08-02-03/159 ұсынысы негізінде және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында Ақбұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақбұлақ ауылдық округі Ақбұлақ ауылы Мәткерім көшесінде бруцеллез (сарып) ауруының ошағы анықталуына байланысты, Ақбұлақ ауылдық округі Мәткерім көшесінде шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Сайрам ауданының Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысы Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің оны ресми жарияланғаннан кейін Сайрам ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақбұлақ ауылдық округінің әкімінің
мінтетін уақытша атқарушы М. Оразбаев

Об установлении ограничительных мероприятий на улице Маткерима села Акбулак Акбулакского сельского округа
Решение акима Акбулакского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области от 18 марта 2021 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 18 марта 2021 года № 6107. Утратило силу решением акима Акбулакского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области от 15 июня 2021 года № 16
Сноска. Утратило силу решением акима Акбулакского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области от 15.06.2021 № 16 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Сайрамской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 марта 2021 года № 08-02-03/159 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных аким Акбулакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на улице Маткерима села Акбулак Акбулакского сельского округа в связи с выявлением очага заболевания бруцеллеза на улице Маткерима села Акбулак Акбулакского сельского округа.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Акбулакского сельского округа Сайрамского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Сайрамского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности
акимаАкбулакского сельского округа М.Оразбаев