Қарабұлақ ауылдық округі Қарабұлақ ауылы Далабазар көшесінің № 28-42А тұрғын үйлері аралығына карантинді белгілеу туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 15 сәуірдегі № 27 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 15 сәуірде 6164 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Сайрам ауданы Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 4 қазандағы № 64 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Сайрам ауданы Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің 04.10.2021 № 64 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Сайрам аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2021 жылғы 12 сәуірдегі № 08-02-03/239 ұсынысына сәйкес және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында Қарабұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Анемия ауруының ошағы анықталуына байланысты Қарабұлақ ауылдық округі Қарабұлақ ауылы Далабазар көшесінің № 28-42А тұрғын үйлері аралығына карантин белгіленсін.
2. "Сайрам ауданының Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысы Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің оны ресми жарияланғаннан кейін Сайрам ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарабұлақ ауылдық округінің әкімі М. Шадиев

Об установлении карантина между жилыми домами № 28-42А улицы Далабазар села Карабулак Карабулакского сельского округа
Решение акима Карабулакского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области от 15 апреля 2021 года № 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 15 апреля 2021 года № 6164. Утратило силу решением акима Карабулакского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области от 4 октября 2021 года № 64
Сноска. Утратило силу решением акима Карабулакского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области от 04.10.2021 № 64 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Сайрамской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 апреля 2021 года № 08-02-03/239 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных аким Карабулакского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением очага заболевания анемии установить карантин между жилыми домами № 28-42А улицы Далабазар села Карабулак Карабулакского сельского округа.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Карабулакского сельского округа Сайрамского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Сайрамского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карабулакского сельского округа М. Шадиев