Шектеу іс-шараларын тоқтату және Төлеби ауданы Кемеқалған ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 12 сәуірдегі № 11 "Кемеқалған ауылдық округі Абай елді мекені Мектеп көшесінде бруцеллез бойынша шектеу шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданының Кемеқалған ауылдық округi әкiмiнiң 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 54 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 қаңтарда № 26338 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес, Түркістан облысы Төлеби ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 20 мамырдағы № 08-02-07/170 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Түркістан облысы Төлеби ауданы Кемеқалған ауылдық округінің Абай елді мекенінің Мектеп көшесінде бруцеллез ауруын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешенінің аяқталуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Түркістан облысы Төлеби ауданы Кемеқалған ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 12 сәуірдегі № 11 "Кемеқалған ауылдық округі Абай елді мекені Мектеп көшесінде бруцеллез бойынша шектеу шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6157 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi.
Кемеқалған ауылдық округінің әкімі Д. Дарибоев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Кемекалганского сельского округа Толебийского района от 12 апреля 2021 года № 11 "Об установлении ограничительных мероприятий по бруцеллезу на улице Мектеп в населенном пункте Абай Кемекалганского сельского округа"
Решение акима Кемекалганского сельского округа Толебийского района Туркестанской области от 28 декабря 2021 года № 54. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 января 2022 года № 26338
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Толебийского района Туркестанской области от 20 мая 2021 года за № 08-02-07/170 РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в связи с завершением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез на улице Мектеп населенного пункта Абай Кемекалганского сельского округа Толебийского района Туркестанской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Кемекалганского сельского округа Толебийского района Туркестанской области от 12 апреля 2021 года № 11 "Об установлении ограничительных мероприятий по бруцеллезу на улице Мектеп в населенном пункте Абай Кемекалганского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6157).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Кемекалганского сельского округа Д. Дарибоев