Шектеу іс-шараларын тоқтату және Келес ауданы Бірлік ауылдық округ әкімінің 2021 жылғы 12 шілдедегі № 13 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Келес ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 28 қыркүйектегі № 20 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 5 қазанда № 24630 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес және Келес ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 17 қыркүйектегі № 08-02-03/228 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Келес ауданы Бірлік ауылдық округінің (кадастрлық нөмірі № 19-326-087-199) жер учаскесінде орналасқан У.Сергалиевтің мал шаруашылығы кешенінің аумағында бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Келес ауданы Бірлік ауылдық округ әкімінің 2021 жылғы 12 шілдедегі №13 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23526 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бірлік ауылдық округ әкімі А. Серикбаев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима сельского округа Бирлик Келесского района от 12 июля 2021 года № 13 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима сельского округа Бирлик Келесского района Туркестанской области от 28 сентября 2021 года № 20. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 октября 2021 года № 24630
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Келесского района от 17 сентября 2021 года за № 08-02-03/228, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории животноводческого комплекса У.Сергалиева расположенного на земельном участке (кадастровый номер № 19-326-087-199) в сельском округе Бирлик Келесского района, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллеза.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Бирлик Келесского района от 12 июля 2021 года № 13 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 23526).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Бирлик А. Серикбаев