Шектеу іс-шараларын тоқтату және "Аягөз ауданы Ақшатау ауылдық округі Қызыл ағаш қыстағына қарасты "Мереке" шаруа қожалығының аумағына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Ақшатау ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 1 ақпандағы № 1 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы Ақшатау ауылдық округінің әкімінің 2021 жылғы 8 сәуірдегі № 2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 сәуірде № 8587 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Аягөз ауданы бойынша бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың 2021 жылғы 31 наурыздағы № 225 ұсынысы негізінде, Ақшатау ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Мүйізді ірі қара малдарының арасынан құтыру ауруының ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізілуіне байланысты Аягөз ауданы Ақшатау ауылдық округі Қызыл ағаш қыстағына қарасты "Мереке" шаруа қожалығының аумағына белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Ақшатау ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 1 ақпандағы № 1 "Аягөз ауданы Ақшатау ауылдық округі Қызыл ағаш қыстағына қарасты "Мереке" шаруа қожалығының аумағына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 8395 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2021 жылғы 12 ақпанда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақшатау ауылдық округінің әкімі Е. Кажыгалиев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима Акшатауского сельского округа от 1 февраля 2021 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Мереке" относящегося к зимовке Кызыл агаш Акшатауского сельского округа Аягозского района"
Решение акима Акшатауского сельского округа Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 8 апреля 2021 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 апреля 2021 года № 8587
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора по Аягозскому району № 225 от 31 марта 2021 года, аким Акшатауского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов болезни бешенства среди крупного рогатого скота, снять установленные ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Мереке" относящегося к зимовке Кызыл агаш Акшатауского сельского округа Аягозского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Акшатауского сельского округа от 1 февраля 2021 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Мереке" относящегося к зимовке Кызыл агаш Акшатауского сельского округа Аягозского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8395, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 февраля 2021 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акшатауского сельского округа Кажыгалиев Е.