"Шектеу іс-шараларын тоқтату және "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Зайсан ауданы Шілікті ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 03 шілдедегі № 5 шешімінің күші жойылды деп тану туралы" Шілікті ауылдық округі әкімінің шешім жобасы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Шілікті ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 24 қыркүйектегі № 9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 25 қыркүйекте № 24512 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 37-бабы 3-тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1 бабы 8) тармақшасына сәйкес, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес және Зайсан ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 03 қыркүйектегі №780 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Мүйізді ұсақ малдарының қойдың жұқпалы энтеротоксемиясы ауруының ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізілгеніне байланысты Зайсан ауданы Шілікті ауылдық округіне қарасты "Нұрдәулет" шаруа қожалығына белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Зайсан ауданы Шілікті ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 03 шілдедегі №5 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2021 жылдың 09 шілдесінде № 23403 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Шілікті ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте;
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін Зайсан ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шілікті ауылдық округінің әкімі А. Кенесов

"О снятии ограничительных мероприятии и признании утратившим силу решения акима Шиликтинского сельского округа от 03 июля 2021 года № 5 "Об установлении ограничительных мероприятии" проект решение акима Шиликтинского сельского округа
Решение акима Шиликтинского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 24 сентября 2021 года № 9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 сентября 2021 года № 24512
В соответствии с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зайсанского района от 03 сентября 2021 года № 780, РЕШИЛ:
1. Снять установленные ограничительные мероприятия на крестьянское хозяйство "Нұрдәулет" Шиликтинского сельского округа в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятии по ликвидации болезни инфекционной энтеротоксемии среди мелкого рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решения акима Шиликтинского сельского округа Зайсанского района от 03 июля 2021 года №5 "Об установлении ограничительных мероприятии" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №23403).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Шиликтинского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Зайсанского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шиликтинского сельского округа А. Кенесов