Көкпекті ауданы Көкпекті ауылдық округінің Шәріптоғай ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы Көкпекті ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 4 мамырдағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 мамырда № 8732 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы Көкпекті ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 1 тамыздағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы Көкпекті ауылдық округі әкімінің 01.08 2022 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңы 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңы 10-1 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Көкпекті аудандық аумақтық инспекция басшысының 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 01 - 11/164 ұсынысы негізінде, Көкпекті ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкпекті ауданы Көкпекті ауылдық округінің Шәріптоғай ауылында мүйізді ірі қара малдардың арасында бруцеллез инфекциялық ауруына қарсы ветеринарлық – санитарлық іс – шараларды жүргізу және ошақты жою үшін шектеу іс – шаралары белгіленсін.
2. Көкпекті ауданының "Көкпекті ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Шығыс Қазақстан облысының Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізуді;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің аудан аумағында таралатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялау үшін жіберуді;
3) осы шешімнің ресми жарияланғаннан кейін Көкпекті ауданы әкімінің интернет – ресурсында орналастырылуын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау өзіме қалдырамын.
Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім м.а. С. Байсенгиров

Об установлении ограничительных мероприятий в селе Шариптогай Кокпектинского сельского округа Кокпектинского района
Решение акима Кокпектинского сельского округа Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 4 мая 2021 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 мая 2021 года № 8732. Утратило силу решением акима Кокпектинского сельского округа Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 1 августа 2022 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Кокпектинского сельского округа Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 01.08.2022 № 2 ( вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя Кокпектинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 22 апреля 2021 года № 01 - 11/164, аким Кокпектинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия для ликвидации очага и проведения ветеринарно – санитарных мероприятий против инфекционного заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота в селе Шариптогай Кокпектинского сельского округа Кокпектинского района.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Кокпектинского сельского округа" Кокпектинского района в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акима Кокпектинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима С. Байсенгиров