Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Есіл ауданының ауылдық жерінде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт саласындағы мамандарға, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгілеу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 сәуірдегі № 23/3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 мамырда № 28037 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 139-бабының 9-тармағына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Есіл ауданының ауылдық жерінде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт саласындағы мамандарға, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер аудандық бюджет қаражаты есебінен белгіленсін.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл аудандық мәслихатының хатшысы С.Агымбаева

Об установлении специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности Есильского района, повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 29 апреля 2022 года № 23/3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 мая 2022 года № 28037
В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан, Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности Есильского района, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, за счет средств районного бюджета.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Есильского районного маслихата С.Агымбаева