Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Жабасақ ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 31 мамырдағы № 8 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 31 мамырда № 28288 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Жабасақ ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 12 қазандағы № 13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Жабасақ ауылдық округі әкімінің 12.10.2022 № 13 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, Әйтеке би ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 30 наурыздағы № 2-7/39 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Жабасақ ауылдық округінің Аққұм ауылы аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруы пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жабасақ ауылдық округінің әкімі А. Акмурзин

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Жабасакского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 31 мая 2022 года № 8. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 мая 2022 года № 28288. Утратило силу решением акима Жабасакского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 12 октября 2022 года № 13
Сноска. Утратило силу решением акима Жабасакского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 12.10.2022 № 13 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Айтекебийского района от 30 марта 2022 года № 2-7/39 РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Аккум Жабасакского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области, в связи с возникновением болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жабасакского сельского округа А. Акмурзин