Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Құмтоғай ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 4 мамырдағы № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 мамырда № 27932 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Құмтоғай ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 23 қыркүйектегі № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Құмтоғай ауылдық округі әкімінің 23.09.2022 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ырғыз аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 1 сәуірдегі № 2-17/63 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ырғыз ауданы Құмтоғай ауылдық округінің Құмтоғай ауылының О.Тәтеұлы көшесінің № 2, № 4/1, № 6, № 7 үйлерінде, О.Жұмабаев көшесінің № 1, № 5, № 9/1, № 10 үйлерінде, А.Рысбаев көшесінің № 8/1, № 8/2, №10, № 11/1, № 12 үйлерінде, Қ.Шегебаев көшесінің № 2/1, № 2/2, № 3 үйлерінде мүйізді ірі қара малдары арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Құмтоғай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4.Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Құмтоғай ауылдық округінің әкімі Н. Жұбаназаров

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Кумтогайского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 4 мая 2022 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 мая 2022 года № 27932. Утратило силу решением акима Кумтогайского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 23 сентября 2022 года № 5
Сноска. Утратило силу решением акима Кумтогайского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 23.09.2022 № 5 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствиисо статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государ ственном управлении и самоуправлениив Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарного-санитарного инспектора государственного учреждения "Иргизская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 1 апреля 2022 года № 2-17/63, РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в домах № 2, № 4/1, № 6, № 7 по улице О.Татеулы, в домах № 1, № 5, № 9/1, №10 по улице О.Жумабаева, в домах № 8/1, № 8/2, № 10, № 11/1, № 12 по улице А. Рысбаева, в домах № 2/1, № 2/2, № 3 по улице К.Шегебаева села Кумтогай Кумтогайского сельского округа Иргизского района, в связи с выявлением заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Кумтогайского сельского округа Иргизского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4.Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Кумтогайского сельского округа Н. Жұбаназаров