Шектеу іс-шараларын тоқтату және Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Құмтоғай ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 4 мамырдағы № 3 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Құмтоғай ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 23 қыркүйектегі № 5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 қыркүйекте № 29849 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабының 1-тармағына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ырғыз аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 16 тамыздағы № 2-17/128 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Ырғыз ауданы Құмтоғай ауылдық округінің Құмтоғай ауылының О.Тәтеұлы көшесінің № 2, № 4/1, № 6, № 7 үйлерінде, О. Жұмабаев көшесінің № 1, № 5, № 9/1, № 10 үйлерінде, А.Рысбаев көшесінің № 8/1, № 8/2, № 10, № 11/1, № 12 үйлерінде, Қ.Шегебаев көшесінің № 2/1, № 2/2, № 3 үйлерінде мүйізді ірі қара малдары арасынан бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шараларының жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Құмтоғай ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 4 мамырдағы № 3 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №27932 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Құмтоғай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Құмтоғай ауылдық округінің әкімі Н. Жұбаназаров

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Кумтогайского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 4 мая 2022 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Кумтогайского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 23 сентября 2022 года № 5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 сентября 2022 года № 29849
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Иргизская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства cельского хозяйства Республики Казахстан" от 16 августа 2022 года № 2-17/128 РЕШИЛ:
1. Снять установленные ограничительные мероприятия в домах №2, № 4/1, № 6, № 7 по улице О.Татеулы, в домах № 1, № 5, № 9/1, № 10 по улице О.Жумабаева, в домах № 8/1, № 8/2, № 10, № 11/1, № 12 по улице А.Рысбаева, в домах № 2/1, № 2/2, № 3 по улице К.Шегебаева села Кумтогай Кумтогайского сельского округа Иргизского района, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации заболевания бурцеллеза среди крупного рогатого скота
2. Признать утратившим силу решение акима Кумтогайского сельского округа Иргизского района Актюбинской области "Об установлении ограничительных мероприятий" от 4 мая 2022 года № 3 (зарегистрировано в Pеестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 27932).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Кумтогайского сельского округа Иргизского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Кумтогайского сельского округа Н. Жұбаназаров