Нұра ауданы Кертінді ауылының аумағында шектеу іс-шаралар белгілеу туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Кертінді ауылының әкімінің 2022 жылғы 26 наурыздағы № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 4 сәуірде № 27399 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданы Кертінді ауылының әкімінің 2022 жылғы 27 маусымдағы № 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданы Кертінді ауылының әкімінің 27.06.2022 № 8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес және Нұра ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 16 наурыздағы № 02-13-129 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Нұра ауданы Кертінді ауылының аумағында ірі қара малдың арасынан құтырық ауруының анықталуына байланысты, шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кертінді ауылының әкімі Г. Хасенов

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Кертенди Нуринского района
Решение акима села Кертенди Нуринского района Карагандинской области от 26 марта 2022 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 апреля 2022 года № 27399. Утратило силу решением акима села Кертенди Нуринского района Карагандинской области от 27 июня 2022 года № 8
Сноска. Утратило cилу решением акима села Кертенди Нуринского района Карагандинской области от 27.06.2022 № 8 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарного-санитарного инспектора Нуринского района от 16 марта 2022 года № 02-13-129, РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Кертенди Нуринского района в связи с выявлением заболевания бешенство среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким села Кертенди Г. Хасенов