Шектеу іс-шараларын тоқтату және Қостанай ауданы Александров ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 23 маусымдағы "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 3 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы Александров ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 27 мамырдағы № 4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 маусымда № 28346 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес, Қостанай ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 04 мамырдағы № 01-30/254 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Ірі қара малдың бруцеллез ауруын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты, Қостанай облысы Қостанай ауданының Александров ауылдық округі Еңбек ауылының аумағында белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Қостанай ауданының Александров ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 23 маусымдағы "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23195 болып тіркелген) № 3 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Александровка ауылдық округінің әкімі Р. Кембаев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Александровского сельского округа Костанайского района от 23 июня 2021 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Александровского сельского округа Костанайского района Костанайской области от 27 мая 2022 года № 4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 июня 2022 года № 28346
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Костанайского района от 04 мая 2022 года № 01-30/254 РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Еңбек Александровского сельского округа Костанайского района Костанайской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Александровского сельского округа Костанайского района "Об установлении ограничительных мероприятий" от 23 июня 2021 года № 3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 23195).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Александровского сельского округа Р. Кембаев