Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы Жолболды ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 15 наурыздағы № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 25 наурызда № 27216 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай ауданы Жолболды ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 20 мамырдағы № 7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай ауданы Жолболды ауылдық округі әкімінің 20.05.2022 № 7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 - бабының 7) тармақшасына сәйкес және Ақтоғай ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 1 наурыздағы № 2-02/51 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ақтоғай ауданы Жолболды ауылдық округінің Шілікті ауылында ірі қара малдың жұқпалы ринотрахеит ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жолболды ауылдық округінің әкімі Х. Ахтанов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Жолболдинского сельского округа Актогайского района Павлодарской области от 15 марта 2022 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 марта 2022 года № 27216. Утратило силу решением акима Жолболдинского сельского округа Актогайского района Павлодарской области от 20 мая 2022 года № 7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Жолболдинского сельского округа Актогайского района Павлодарской области от 20.05.2022 № 7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Актогайского района от 1 марта 2022 года № 2-02/51, РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни инфекционного ринотрахеита крупного рогатого скота установить ограничительные мероприятия в селе Шиликты Жолболдинского сельского округа Актогайского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования
Аким Жолболдинского сельского округа Х. Ахтанов