Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Успен ауданы Қозыкеткен ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 26 мамырдағы № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 31 мамырда № 28295 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен ауданы Қозыкеткен ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 7 шілдедегі № 6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен ауданы Қозыкеткен ауылдық округі әкімінің 07.07.2022 № 6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, Успен ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 17 мамырдағы № 1-30/229 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Павлодар облысы Успен ауданы Қозыкеткен ауылдық округі Ковалев ауылының аумағында ірі қара малдың жұқпалы ринотрахеит, вирустық диареясы ауруларының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қозыкеткен ауылдық округінің әкімі А. Курманбаев

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Козыкеткенского сельского округа Успенского района Павлодарской области от 26 мая 2022 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 мая 2022 года № 28295. Утратило силу решением акима Козыкеткенского сельского округа Успенского района Павлодарской области от 7 июля 2022 года № 6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу - решением акима Козыкеткенского сельского округа Успенского района Павлодарской области от 07.07.2022 № 6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1, на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Успенского района от 17 мая 2022 года № 1-30/229, РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Ковалевка Козыкеткенского сельского округа Успенского района Павлодарской области, в связи с возникновением болезней инфекционный ринотрахеит, вирусная диарея крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Козыкеткенского сельского округа А. Курманбаев