Шектеу іс- шараларын тоқтату және Успен ауданы Қозыкеткен ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 26 мамырдағы № 2 "Шектеу іс- шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Успен ауданы Қозыкеткен ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 7 шілдедегі № 6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 шілдеде № 28750 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес және Успен ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 1 шілдедегі № 1-30/338 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Павлодар облысы Успен ауданы Қозыкеткен ауылдық округі Ковалев ауылының аумағында ірі қара малдың жұқпалы ринотрахеит, вирустық диареясы ауруларын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Успен ауданы Қозыкеткен ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 26 мамырдағы № 2 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28295 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қозыкеткен ауылдық округінің әкімі А. Курманбаев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Козыкеткенского сельского округа Успенского района от 26 мая 2022 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Козыкеткенского сельского округа Успенского района Павлодарской области от 7 июля 2022 года № 6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 июля 2022 года № 28750
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Успенского района от 1 июля 2022 года № 1-30/338, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Ковалевка Козыкеткенского сельского округа Успенского района Павлодарской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезней инфекционный ринотрахеит, вирусная диарея крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Козыкеткенского сельского округа Успенского района от 26 мая 2022 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28295).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Козыкеткенского сельского округа А. Курманбаев