Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Сарытерек ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 16 тамыздағы № 5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 тамызда № 29233 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Сарытерек ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 24 қаңтардағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Сарытерек ауылдық округі әкімінің 24.01.2023 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, Зайсан ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторы міндетін атқарушысының 2022 жылғы 1 тамыздағы № 378 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Сарытерек ауылдық округі Шалқар ауылының аумағында ұсақ малдардың арасында бруцеллез ауруы пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарытерек ауылдық округінің әкімі Н. Сакенов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Сарытерекского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 16 августа 2022 года № 5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 августа 2022 года № 29233. Утратило силу решением акима Сарытерекского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 24 января 2023 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Сарытерекского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 24.01.2023 № 2 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зайсанского района от 1 августа 2022 года № 378 РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Шалкар Сарытерекского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области, в связи с возникновением болезни бруцеллез среди мелкого рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Сартерекского сельского округа Н. Сакенов