Шектеу іс-шараларын тоқтату және "Көкпекті ауданы Тассай ауылдық округінің Үшкөмей ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы Тассай ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 6 тамыздағы № 2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Көкпекті ауданы Тассай ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 8 тамыздағы № 6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 15 тамызда № 29123 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Көкпекті аудандық аумақтық инспекция басшысының 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 01-22/466 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ірі қара малдың бруцеллез ауруын жою жөніндегі ветеринарлық іс шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты, Көкпекті ауданы Тассай ауылдық округінің Үшкөмей ауылында белгіленген шектеу іс – шаралары тоқтатылсын.
2. Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы Тассай ауылдық округі әкімінің "Көкпекті ауданы Тассай ауылдық округінің Үшкөмей ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2020 жылғы 6 тамыздағы № 2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №7436 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тассай ауылдық округінің әкімі Е. Мазыбаев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Тассайского сельского округа Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 6 августа 2020 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Ушкумей Тассайского сельского округа Кокпектинского района"
Решение акима Тассайского сельского округа Кокпектинского района области Абай от 8 августа 2022 года № 6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 августа 2022 года № 29123
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и на основании представления руководителя Кокпектинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 декабря 2020 года № 01-11/466 РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Ушкумей Тассайского сельского округа Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Тассайского сельского округа Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 6 августа 2020 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Ушкумей Тассайского сельского округа Кокпектинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7436).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Тассайского сельского округа Е. Мазыбаев