Атырау облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2023 жылғы 24 мамырдағы № 24-VIII шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 31 мамырда № 5030-06 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Атырау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Атырау облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Атырау облыстық мәслихаты аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Хайруллиев
Мәслихат төрағасы
2023 жылғы 24 мамырдағы
№ 24-VIII шешіміне қосымша
Атырау облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы тізбесі
1. Атырау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 20 маусымдағы № 230-VІ "Атырау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4193 болып тіркелген) шешімі.
2. Атырау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 102-VII "Атырау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 20 маусымдағы № 230-VІ "Атырау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы шешімі.
3. Атырау облыстық мәслихатының 2022 жылғы 23 ақпандағы № 135-VII Атырау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 20 маусымдағы № 230-VІ "Атырау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Атырауского областного маслихата
Решение Атырауского областного маслихата от 24 мая 2023 года № 24-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 31 мая 2023 года № 5030-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Атырауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Атырауского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Атырауского областного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата М. Хайруллиев
Приложение к решению
Председатель маслихата от 24
мая 2023 года № 24-VIII
Перечень о признании утративших силу некоторых решений Атырауского областного маслихата
1. Решение Атырауского областного маслихата от 20 июня 2018 года № 230-VІ "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Атырауского областного маслихата" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4193).
2. Решение Атырауского областного маслихата от 26 ноября 2021 года № 102-VII "О внесений изменения в решение Атырауского областного маслихата от 20 июня 2018 года № 230-VІ "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Атырауского областного маслихата".
3. Решение Атырауского областного маслихата от 23 февраля 2022 года № 135-VII "О внесений изменений в решение Атырауского областного маслихата от 20 июня 2018 года № 230-VІ "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Атырауского областного маслихата".