Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 24 ақпандағы № 34 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 24 ақпанда № 4985-06 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28 бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Индер ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Индер ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Индер ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 55 "Қазақстан Республикасы Президентiне, Парламентiнiң Сенаты мен Мәжiлiсi, мәслихаттары депутаттарына және өзге де жергілікті өзін-өзі басқару органдары мүшелеріне барлық кандидаттар үшін Индер ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3120 болып тіркелген) қаулысы;
2) Индер ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 252 "Қазақстан Республикасы Президентiне, Парламентiнiң Сенаты мен Мәжiлiсi, мәслихаттары депутаттарына және өзге де жергілікті өзін-өзі басқару органдары мүшелеріне барлық кандидаттар үшін Индер ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Индер ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 55 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4835 болып тіркелген) қаулысы.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау "Қазақстан Республикасы Атырау облысы Индер ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Индер ауданының әкімі Д. Шамуратов
"КЕЛІСІЛДІ":
Индер аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Индер ауданының әкімдігінің
2023 жылғы 24 ақпандағы
№ 34 қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
р/с
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Индербор кенті
Индербор кенті, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Индер ауданы білім бөлімінің "Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенд
2
Индербор кенті
Индербор кенті, "Индер аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобильдер жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенд
3
Индербор кенті
Индербор кенті, Д.Қонаев көшесінде орналасқан демалыс саябағындағы стенд
4
Индербор кенті
Индербор кенті, "Атырау облысы Білім беру басқармасының "Индер көп бейінді ауыл шаруашылық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты алдындағы стенд
5
Индербор кенті
Индербор кенті, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Индер ауданы білім бөлімінің "Көктем" қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенд
6
Индербор кенті
Индербор кенті, Достық және Нұрманов көшелерінің қиылысындағы стенд
7
Индербор кенті
Индербор кенті, Тұқфатов және Х.Доспанова көшелерінің қиылысындағы стенд
8
Индербор кенті
Индербор кенті, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Индер ауданы білім бөлімінің "Айналайын" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты алдындағы стенд
9
Индербор кенті
Индербор кенті, Астана көшесіндегі стенд
10
Бөдене ауылдық округі
Бөдене ауылы, М.Мөңкеұлы және А.Далабаев көшелерінің қиылысындағы стенд
11
Жарсуат ауылдық округі
Жарсуат ауылы, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Индер ауданы білім бөлімінің "Махамбет атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенд
12
Жарсуат ауылдық округі
Құрылыс ауылы, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Индер ауданы білім бөлімінің "М.Мөңкеұлы атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенд
13
Көктоғай ауылдық округі
Көктоғай ауылы, "Индер ауданы Көктоғай ауылдық округі әкімі аппаратының "Көктоғай-Мәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты алдындағы стенд
14
Өрлік ауылдық округі
Өрлік ауылы, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Индер ауданы білім бөлімінің "Қ.Абаханов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенд
15
Есбол ауылдық округі
Есбол ауылы, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Индер ауданы білім бөлімінің "Балапан" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты алдындағы стенд
16
Есбол ауылдық округі
Есбол ауылы, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Индер ауданы білім бөлімінің "Қалам Есқалиев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенд
17
Есбол ауылдық округі
Ынтымақ ауылы, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Индер ауданы білім бөлімінің "Әбіш Кекілбайұлы атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенд
18
Елтай ауылдық округі
Елтай ауылы, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Индер ауданы білім бөлімінің М.Сиранов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенд
19
Елтай ауылдық округі
Аққала ауылы, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Индер ауданы білім бөлімінің "Аққала орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенд

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата Индерского района Атырауской области от 24 февраля 2023 года № 34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 февраля 2023 года № 4985-06
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Индерского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию), места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Индерского района:
1) постановление акимата Индерского района от 27 февраля 2015 года № 55 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по Индерскому району для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов и членов иных органов местного самоуправления Республики Казахстан" (зарегистрированное в государственном Реестре нормативных правовых актов за № 3120);
2) постановление акимата Индерского района от 21 декабря 2020 года №252 "О внесении изменения в постановление акимата Индерского района от 27 февраля 2015 года № 55 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по Индерскому району для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов и членов иных органов местного самоуправления Республики Казахстан" (зарегистрированное в государственном Реестре нормативных правовых актов за № 4835).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Индерского района Атырауской области Республики Казахстан".
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Индерского района Д. Шамуратов
"СОГЛАСОВАНО":
Индерская районная
территориальная
избирательная комиссия
Приложение к постановлению
акимата Индерского района
от 24 февраля 2023 года № 34
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Название населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Поселок Индербор
Поселок Индербор, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Ш.Валиханова" отдела образования Индерского района Управления образования Атырауской области"
2
Поселок Индербор
Поселок Индербор, стенд перед зданием государственного учреждения "Индерский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции"
3
Поселок Индербор
Поселок Индербор, стенд в парке отдыха находящийся по улице Д.Конаева
4
Поселок Индербор
Поселок Индербор, стенд перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Индерский многопрофильный колледж сельского хозяйства" Управления образования Атырауской области"
5
Поселок Индербор
Поселок Индербор, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Казахская средняя школа "Коктем" отдела образования Индерского района Управления образования Атырауской области"
6
Поселок Индербор
Поселок Индербор, стенд на перекрестке улицы Достык и Нурманова
7
Поселок Индербор
Поселок Индербор, стенд на перекрестке улицы Тухфатова и Х.Доспанова
8
Поселок Индербор
Поселок Индербор, стенд перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Ясли сад "Айналайын" отдела образования Индерского района Управления образования Атырауской области"
9
Поселок Индербор
Поселок Индербор, стенд по улице Астана
10
Боденевский сельский округ
Село Бодене, стенд на перекрестке улицы А.Далабаева и М.Мункеулы
11
Жарсуатский сельский округ
Село Жарсуат, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Махамбета" отдела образования Индерского района Управления образования Атырауской области"
12
Жарсуатский сельский округ
Село Курылыс, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени М.Монкеулы" отдела образования Индерского района Управления образования Атырауской области"
13
Коктогайский сельский округ
Село Коктогай, стенд перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Коктогай-Мадениет" аппарата акима Коктогайского сельского округа Индерского района
14
Орликовский сельский округ
Село Орлик, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени К.Абаханова" отдела образования Индерского района Управления образования Атырауской области"
15
Есболский сельский округ
Село Есбол, стенд перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Ясли сад "Балапан" отдела образования Индерского района Управления образования Атырауской области"
16
Есболский сельский округ
Село Есбол, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Калама Ескалиева" отдела образования Индерского района Управления образования Атырауской области"
17
Есболский сельский округ
Село Ынтымак, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Абиша Кекилбайулы" отдела образования Индерского района Управления образования Атырауской области"
18
Елтайский сельский округ
Село Елтай, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени М.Сиранова" отдела образования Индерского района Управления образования Атырауской области"
19
Елтайский сельский округ
Село Аккала, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Аккалинская средняя школа" отдела образования Индерского района Управления образования Атырауской области"