"Сарқан ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 4 қазандағы № 12-53 Сарқан аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 қаңтардағы № 18-78 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 15 қаңтарда № 121-19 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сарқан ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" Сарқан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 4 қазандағы № 12-53 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 186930 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының төрағасы М. Разбеков

О признании утратившим силу решения Сарканского районного маслихата от 4 октября 2023 года № 12-53 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по Сарканскому району"
Решение Сарканского районного маслихата области Жетісу от 12 января 2024 года № 18-78. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 15 января 2024 года № 121-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сарканского районного маслихата "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по Сарканскому району" от 4 октября 2023 года № 12-53 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 186930).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель Сарканского районного маслихата М. Разбеков