Сайрам аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 мамырдағы № 2-18/VIII "Cайрам ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу мен жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 сәуірдегі № 15-118/VIII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 10 сәуірде № 6513-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының "Cайрам ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу мен жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2023 жылғы 16 мамырдағы №2-18/VIII (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6277-13 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Ш. Халмурадов

О признании утратившим силу решение Сайрамского районного маслихата от 16 мая 2023 года № 2-18/VIII "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Сайрамскому району"
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 5 апреля 2024 года № 15-118/VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 10 апреля 2024 года № 6513-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сайрамского районного маслихата от 16 мая 2023 года №2-18/VIII "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Сайрамскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6277-13);
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Ш. Халмурадов