1998 жылдың 15 тамыздағы N 03-2 ОД бұйрығына өзгерістер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Табиғи монополияны реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігінің 1999 жылғы 17 мамыр N 28-ОД бұйрығы. Күші жойылды - ҚР Табиғи монополияны реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігінің 2003 жылғы 30 шілдедегі N 185-НҚ бұйрығымен.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы заңының  28 бабын басшылыққа ала отырып, Бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі комитетінің Төрағасы - Қазақстан Республикасының Министрінің 1998 жылдың 15-ші тамыздағы N 03-2 ОД бұйрығымен  бекітілген, Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1998 жылдың 5 қарашадағы 634 нөмірмен тіркелген "Табиғи монополия субъектілерінің қызметтерді (тауарларды, жұмыстарды) өндіру мен көрсету бағаларын (тарифтерін) есептегенде ескерілетін шығындарды қалыптастырудың ерекше тәртібі туралы нұсқаулығына" мынадай өзгерістер енгізілсін:
12-тармағында:
бірінші сөйлемнен "тәуелсіз сарапшы" деген сөздер алынып тасталсын;
екінші сөйлем мынадай редакцияда берілсін:
"Табиғи монополия субъектісі тапсырған техникалық негіздемелерді сараптаудан өткізуге, Өкілетті орган Білікті органды немесе тәуелсіз сарапшыны тартуға құқылы".
15-ші тармақтың 7-ші азат жолы алынып тасталсын.
2. Табиғи монополияларды реттеу департаменті (Попандопуло Е.Н.) осы бұйрықтың белгіленген тәртіпте Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізуін қамтамасыз етсін.
3. Ұйымдық-кадрлар бөлімі (Герасимова Е.Н.) осы бұйрықты аумақтық комитеттерге және Мемлекеттік тізімнің республикалық тарауына енгізілген табиғи монополия субъектілеріне жеткізсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуына бақылау жасау Төрағаның орынбасары Е.А.Пушкареваға жүктелсін.
Төраға

О внесении изменений в приказ от 15 августа 1998 года № 03-2 ОД
Приказ Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 17 мая 1999 года № 28-ОД. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2.06.1999г. за N 786. Утратил силу - приказом Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 30 июля 2003 г. N 185-ОД
Руководствуясь статьей 28 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" Z980213_  от 24 марта 1998 года, приказываю:
1. Внести в "Инструкцию об особом порядке формирования затрат, учитываемых при расчете цен (тарифов) на производство и предоставление услуг (товаров, работ) субъектами естественной монополии", утвержденную приказом Председателя - Министра Комитета Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 15 августа 1998 года № 03-2ОД, зарегистрированным в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 5 ноября 1998 года № 634 V980634_  следующие изменения:
в пункте 12:
из первого предложения исключить слова "независимого эксперта";
второе предложение изложить в следующей редакции:
"Уполномоченный орган вправе привлечь для проведения экспертизы представленных субъектом естественной монополии технических обоснований Компетентный орган или независимого эксперта.".
Абзац семь пункта 15 исключить.
Абзац три пункта 21 после слов "наличность в кассе" дополнить словами:
"7) дебиторская задолженность".
2. Департаменту регулирования естественных монополий (Попандопуло Е.Н.) обеспечить проведение государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан в установленном порядке.
3. Отделу организационно-кадровой работы (Герасимова Е.Н.) довести настоящий приказ до территориальных комитетов и субъектов естественной монополии, включенных в республиканский раздел Государственного регистра.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя председателя Пушкареву Е.А.
Председатель