Об отмене решении Илийского районного маслихата
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 5 ноября 2012 года № 11-52
В соответствии с подпунктом 4, пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан "О нормативно-правовых актах", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Илийского районного маслихата от 18 апреля 2012 года № 6-23 "Об установлении специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельских населенных пунктах Илийского района повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки" (зарегистрированного в Управлении юстиции Илийского района 14 мая 2012 года за № 2-10-159, опубликованного 01 июня 2012 года в газете "Илийские зори" № 22 (4450).
2. Решение вступает в силу со дня его официального опубликования.
Председатель сессии Р. Айдарбекова
Секретарь районного маслихата Ф. Ыдрышева

Іле аудандық мәслихаты шешімінің күшін жою туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2012 жылғы 5 қарашадағы № 11-52 шешімі
Қазақстан Республикасының "Нормативтік-құқықтық актілер туралы" Заңының 40 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының 2012 жылғы 18 сәуірдегі "Іле ауданының ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына жиырма бес процент жоғары айлықақы мен тарифтік ставкалар белгілеу туралы" № 6-23 шешімінің (2012 жылғы 14 мамырда Іле аудандық әділет басқармасының нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 2-10-159, 2012 жылғы 01 маусымдағы № 22 (4450) Іле таңы газетінде басылған) күші жойылсын.
2. Осы шешім ресми басылымда жарияланғаннан кейін күшіне енгізілсін.
Мәслихат сессиясының төрайымы Р. Айдарбекова
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ф. Ыдрышева