О признании утратившим силу решения Северо-Казахстанского областного маслихата
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 17 августа 2015 года № 37/11
В соответствии со статьей 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 23 июля 2010 года № 27/5 "О повышении размеров базовых ставок платы за размещение объектов наружной визуальной рекламы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9 августа 2010 года под № 1752, опубликовано 14 августа 2010 года в газете "Солтүстік Қазақстан", 14 августа 2010 года в газете "Северный Казахстан").
2. Копию настоящего решения направить в Департамент юстиции для внесения соответствующих записей в Реестр государственной регистрации нормативных правовых актов и в официальные печатные издания, где оно ранее было опубликовано.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель XXXVII сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата
А. Сапаров
Секретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата
К. Едресов

Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2015 жылғы 17 тамыздағы № 37/11 шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. "Сыртқы көрнекі жарнаманы орналастырудың базалық төлем мөлшерін жоғарылату туралы" 2010 жылғы 23 шілдедегі № 27/5 Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың шешімінің күші жойылды деп танылсын (Құқықтық нормативтік актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде 2010 жылғы 9 тамызда № 1752 тіркелген, 2010 жылғы 14 тамызда "Солтүстік Қазақстан" газетінде, 2010 жылғы 14 тамызда "Северный Казахстан" газетінде жарияланған.
2. Осы шешімнің көшірмесі нормативтiк құқықтық актілердің мемлекеттiк тiзiлiмiне тиiстi жазбалар жасау үшін Әділет департаментіне және күші жойылды деп танылып отырған шешімдер бұрын жарияланған ресми баспа басылымдарға жолдансын.
3. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихаттың XXXVII
сессиясының төрағасы
А. Сапаров
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихаттың хатшысы
Қ. Едіресов