О признании утратившим силу решения № 2 акима Алгабасского сельского округа от 29 января 2015 года
Решение акима Алгабасского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 12 марта 2015 года № 3
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь ст. 8 Закона РК "Об административных процедурах" и статьями 35, 37 Закона РК "О местном государственном управлении и самоуправлении в РК" согласно представлению главного ветеринарно-санитарного врача Акжаикского района от 10 марта 2015 года № 90 об утрате силы решения акима Алгабасского сельского округа № 2 от 29 января 2015 года, о прекращении мероприятий по карантину аким Алгабасского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Алгабасского сельского округа от 29 января 2015 года № 2 "Об установлении карантина на территории Алгабасского сельского округа, Акжаикского района, Западно-Казахстанской области", зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов № 3810 от 09.02.2015 г и опубликованное в № 8 (7075) газеты "Жайык таны" от 19.02.2015 года.
2. Предоставление копия данного решения в Департамент юстиции по ЗКО, а также объявление в средствах массовой информации оставляю за собой.
Аким Алгабасского сельского округа Есбулсинов Е. Е

Алғабас ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы № 2 шешімнің күшін жою туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Алғабас ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 12 наурыздағы № 3 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 8 бабын, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37 баптарын басшылыққа алып, ауыл округі әкімінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы нормативтік сипатта қабылдаған № 2 шешімінің күшін жойып, карантин іс-шараларын тоқтату туралы Ақжайық ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2015 жылғы 10 наурыздағы № 90 ұсынысына сәйкес Алғабас ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық ауданы, Алғабас ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы № 2 "Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Алғабас ауылдық округі аумағында карантин белгілеу туралы" нормативтік-құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде 09.02.2015 жылғы № 3810 санымен тіркелген, аудандық "Жайық таңы" газетінің 19.02.2015 жылғы № 8 (7075) санында жарияланған шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Алынған шешімнің көшірмесі БҚО Әділет Департаментіне және бұқаралық ақпараттар құралдарында жариялануын өзіме қалдырамын.
Алғабас ауылдық округі әкімі Е. Есбулсинов