О бюджете сельского округа Актобе на 2023-2025 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 257.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Актобе на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 164 151,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 895,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 330 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 153 900,8 тысяч тенге;
2) затраты – 167 961,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 809,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 809,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 809,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 12.05.2023 № 48; с изменением, внесенным решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 16.08.2023 № 68 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в 2023 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа Актобе установлен в размере 71 433 тысяч тенге.

2023-2025 жылдарға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 257 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 164 151,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 895,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 330 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 153 900,8 мың теңге;
2) шығындар – 167 961,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 809,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 809,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджеттің қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 3 809,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 12.05.2023 № 48; өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 16.08.2023 № 68 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2023 жылға аудандық бюджеттен Ақтөбе ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 71 433 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.

3. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Актобе на 2023 год за счет областного бюджета согласно приложению 4.
4. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Актобе на 2023 год за счет районного бюджета согласно приложению 5.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Кармакшинского районного маслихата: Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "21" декабря 2022 года № 257
Бюджет сельского округа Актобе на 2023 год

3. 2023 жылға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. 2023 жылға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы: Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 257 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджеті

Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 16.08.2023 № 68 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
32 770,8
1
на реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
4 948,6
на средний ремонт улицы Т. Салкынбаева села Актобе, Кармакшинского района, Кызылординской области
4 948,6
2
На разработку проектно-сметной документации среднего ремонта улиц Б.Каскырбаева, Мусирбаева, Сейтенова сельского округа Актобе
9 583,4
3
На проведение ведомственной экспертизы проектно-сметной документации среднего ремонта улиц Б.Каскырбаева, Мусирбаева, Сейтенова сельского округа Актобе
449,3
4
На установку билборда с рисунком входа в село Актобе
800,0
5
На установку камер видеонаблюдения перед спортивной площадкой в селе Актобе
264,8
6
На благоустройство детской игровой площадки в селе Актобе
15 455,5
7
На составление земельного акта по улицам Ы.Алтынсарина, Н.Сералиева, Кенсе, А.Иманова в селе Актобе
1 269,2

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 16.08.2023 № 68 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
32 770,8
1
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
4 948,6
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақтөбе ауылының Т.Салқынбайұлы көшесін орташа жөндеуге
4 948,6
2
Ақтөбе ауылдық округіндегі Б.Қасқырбаев, Мүсірбаев, Сейтенов көшелеріне орташа жөндеу жұмыстарына жоба-сметалық құжаттама әзірлеуге
9 583,4
3
Ақтөбе ауылдық округіндегі Б.Қасқырбаев, Мүсірбаев, Сейтенов көшелеріне жобалау сметалық құжаттарын ведомостволық сараптамадан өткізуге
449,3
4
Ақтөбе ауылына кіре берісіндегі тұғырға сурет салынған бильборд орнатуға
800,0
5
Ақтөбе ауылындағы спорт алаңы алдына бейнебақылау камераларын орнатуға
264,8
6
Ақтөбе ауылына балалар ойын алаңын абаттандыру жұмыстарына
15 455,5
7
Ақтөбе ауылындағы Ы.Алтынсарин, Н.Сералиев, Кеңсе, А.Иманов көшелеріне жер актісін жасату жұмыстарына
1 269,2