О бюджете сельского округа Актобе на 2023-2025 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 257.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Актобе на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 168 159,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 119,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 264 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 158 775,6 тысяч тенге;
2) затраты – 171 969,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 809,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 809,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 809,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 12.05.2023 № 48; с изменениями, внесенными решениями Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 16.08.2023 № 68; 22.11.2023 № 94 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в 2023 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа Актобе установлен в размере 71 433 тысяч тенге.

2023-2025 жылдарға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 257 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 168 159,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 119,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 264 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 158 775,6 мың теңге;
2) шығындар – 171 969,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 809,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 809,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджеттің қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 3 809,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 12.05.2023 № 48; өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 16.08.2023 № 68; 22.11.2023 № 94 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2023 жылға аудандық бюджеттен Ақтөбе ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 71 433 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.

3. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Актобе на 2023 год за счет областного бюджета согласно приложению 4.
4. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Актобе на 2023 год за счет районного бюджета согласно приложению 5.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Кармакшинского районного маслихата: Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "21" декабря 2022 года № 257
Бюджет сельского округа Актобе на 2023 год

3. 2023 жылға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. 2023 жылға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы: Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 257 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджеті

Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 22.11.2023 № 94 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
44 364,1
1
на реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
44 364,1
на средний ремонт улицы Т. Салкынбаева села Актобе, Кармакшинского района, Кызылординской области
44 364,1
Приложение 5 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "21" декабря 2022 года № 257
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Актобе на 2023 год за счет районного бюджета

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 22.11.2023 № 94 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
44 364,1
1
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
44 364,1
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақтөбе ауылының Т.Салқынбайұлы көшесін орташа жөндеуге
44 364,1
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 257 шешіміне 5-қосымша
2023 жылға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер

Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 22.11.2023 № 94 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
42 978,5
1
на реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
4 948,6
на средний ремонт улицы Т. Салкынбаева села Актобе, Кармакшинского района, Кызылординской области
4 948,6
2
На разработку проектно-сметной документации среднего ремонта улиц Б.Каскырбаева, Мусирбаева, Сейтенова сельского округа Актобе
9 583,4
3
На проведение ведомственной экспертизы проектно-сметной документации среднего ремонта улиц Б.Каскырбаева, Мусирбаева, Сейтенова сельского округа Актобе
449,3
4
На установку билборда с рисунком входа в село Актобе
800,0
5
На установку камер видеонаблюдения перед спортивной площадкой в селе Актобе
264,8
6
На благоустройство детской игровой площадки в селе Актобе
11 497,1
7
На составление земельного акта по улицам Ы.Алтынсарина, Н.Сералиева, Кенсе, А.Иманова в селе Актобе
1 269,2
8
На установку водонапорной башни в населенном пункте Актобе
9 100,0
9
На погашение кредиторской задолженности, выплаченной в фонд заработной платы 1 главному специалисту на начало года (на 2 месяца) аппарата акима сельского округа Актобе
435,7
10
На приобретение запасных частей к служебному автотранспорту аппарата акима сельского округа Актобе
672,0
11
На проведение работ по ограждению парков села, двора администрации села в целях благоустройства населенного пункта Актобе
3 000,0
12
На установку камеры видеонаблюдения в аппарат акима сельского округа Актобе
600,0
13
На приобретение строительно-хозяйственных товаров в аппарат акима сельского округа Актобе
358,4

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 22.11.2023 № 94 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
42 978,5
1
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
4 948,6
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақтөбе ауылының Т.Салқынбайұлы көшесін орташа жөндеуге
4 948,6
2
Ақтөбе ауылдық округіндегі Б.Қасқырбаев, Мүсірбаев, Сейтенов көшелеріне орташа жөндеу жұмыстарына жоба-сметалық құжаттама әзірлеуге
9 583,4
3
Ақтөбе ауылдық округіндегі Б.Қасқырбаев, Мүсірбаев, Сейтенов көшелеріне жобалау сметалық құжаттарын ведомостволық сараптамадан өткізуге
449,3
4
Ақтөбе ауылына кіре берісіндегі тұғырға сурет салынған бильборд орнатуға
800,0
5
Ақтөбе ауылындағы спорт алаңы алдына бейнебақылау камераларын орнатуға
264,8
6
Ақтөбе ауылына балалар ойын алаңын абаттандыру жұмыстарына
11 497,1
7
Ақтөбе ауылындағы Ы.Алтынсарин, Н.Сералиев, Кеңсе, А.Иманов көшелеріне жер актісін жасату жұмыстарына
1 269,2
8
Ақтөбе елді мекеніне су көтеру мұнарасын дайындауға
9 100,0
9
Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппаратына жыл басындағы 1 бас маманға жалақы қорына төленген (2 айға) кредиторлық қарызды өтеуге
435,7
10
Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппаратына қызметтік автокөлігіне қосалқы бөлшектер сатып алуға
672,0
11
Ақтөбе елді мекенін абаттандыру мақсатында ауыл саябақтарын, ауыл әкімшілігі ауласын қоршау жұмыстарын жүргізуге
3 000,0
12
Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппаратына бейнебақылау камерасын орнатуға
600,0
13
Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппаратына құрылыс-шаруашылық тауарларын сатып алуға
358,4