Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования района Сауран на 2022 год
Постановление акимата Сауранского района Туркестанской области от 15 апреля 2022 года № 106

Сауран ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына 2022 жылға квоталар белгілеу туралы
Түркістан облысы Сауран ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 15 сәуірдегі № 106 қаулысы

В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" акимат района Сауран ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 18-бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабының 1-тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының 7), 8), 9) тармақшаларына сәйкес, Сауран ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации согласно приложению 1.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы согласно приложению 2.
3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования согласно приложению 3.

1. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 3-қосымшаға сәйкес белгіленсін.

4. При установлении квоты рабочих мест на 2022 год для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации согласно приложению 1, и освобожденных из мест лишения свободы согласно приложению 2, строго соблюдать требования подпункта 3) пункта 2 статьи 26 Трудового кодекса Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Е.Жангазиеву.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Сауран Ғ. Рысбеков
Приложение 1 к постановлению
акимата района Сауран № 106
от "15" апреля 2022 года
Перечень организаций района Сауран, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%) от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации
1.
"Кудайберген" ИП
100
1
1
2.
"Аша" ИП
100
1
1
3.
"Сауран-Су" ГКП
100
1
1
Всего:
300
3
Приложение 2 к постановлению
акимата района Сауран № 106
от "15" апреля 2022 года
Перечень организаций района Сауран, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты
(%) от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы
1.
"Кудайберген" ИП
100
1
1
2.
"Аша" ИП
100
1
1
3.
"Сауран-Су" ГКП
100
1
1
Всего:
300
3
Приложение 3 к постановлению
акимата района Сауран № 106
от "15" апреля 2022 года
Перечень организаций района Сауран, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организации образования
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%) от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для трудоустройства граждан, из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
1.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа "Шорнак" отдела развития человеческого потенциала района Сауран управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
125
1
1
2.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени А.Югнаки" отдела развития человеческого потенциала района Сауран управления развития человеческого потенциала Туркестанской области

4. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды 1-қосымшаға сәйкес және бас бостандығынан айыру орындарынан бостылған адамдарды 2-қосымшаға сәйкес жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының 2022 жылға квотасын белгілеуде Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексінің 26-бабы 2-тармағы 3) тармақшасының талаптары қатаң сақталсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Жанғазиевке жүктелсін.
6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Сауран ауданының әкімі Ғ. Рысбеков
Сауран ауданы әкімдігінің
"15" сәуір 2022 жылғы № 106
қаулысына № 1 қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгіленетін Сауран ауданы ұйымдарының тізімі
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1
"Кудайберген" ЖК
100
1
1
2
"Аша" ЖК
100
1
1
3
"Сауран-Су" МКК
100
1
1
Барлығы:
300
3
Сауран ауданы әкімдігінің
"15" сәуір 2022 жылғы № 106
қаулысына № 2 қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгіленетін Сауран ауданы ұйымдарының тізімі
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1
"Кудайберген" ЖК
100
1
1
2
"Аша" ЖК
100
1
1
3
"Сауран-Су" МКК
100
1
1
Барлығы:
300
3
Сауран ауданы әкімдігінің
"15" сәуір 2022 жылғы № 106
қаулысына № 3 қосымша
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгіленетін Сауран ауданы ұйымдарының тізімі
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдіксаны)
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындарының саны
1.
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Шорнақ атындағы жалпы орта мектеп" камуналдық мемлекеттік мекемесі
125
1
1
2.
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "А.Югнаки атындағы жалпы орта мектеп" камуналдық мемлекеттік мекемесі