О бюджете поселков Гулшат и Саяк на 2024-2026 годы
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2023 года № 10/80.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Балхашский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Гулшат на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 78 729 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 433 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 78 296 тысяч тенге;
2) затраты – 78 729 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в составе бюджета поселка Гулшат на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты согласно приложению 4.
3. Утвердить бюджет поселка Саяк на 2024-2026 годы согласно приложениям 5, 6 и 7 к настоящему решению, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 171 789 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 65 126 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 637 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 104 026 тысяч тенге;
2) затраты – 216 715 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 44 926 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 44 926 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Гүлшат және Саяқ кенттерінің бюджеті туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 10/80 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Балқаш қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2024-2026 жылдарға арналған Гүлшат кентінің бюджеті бекітілсін, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 78 729 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 433 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 78 296 мың теңге;
2) шығындар – 78 729 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
2. 2024 жылға арналған Гүлшат кенті бюджетінің құрамында ағымдағы нысаналы трансферттердің 4 қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешімге қоса тіркелген 5, 6 және 7 қосымшаларға сәйкес 2024-2026 жылдарға арналған Саяқ кентінің бюджеті бекітілсін, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 171 789 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 65 126 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 637 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 104 026 мың теңге;
2) шығындар – 216 715 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 44 926 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 44 926 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 44 926 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 29.03.2024 № 12/99 (вводится в действие с 01.01.2024).
4. Учесть, что в составе бюджета поселка Саяк на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты согласно приложению 8.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель городского маслихата А.Муслымов
Приложение 1
к решению Балхашского
городского маслихата
от 22 декабря 2023 года № 10/80
Бюджет поселка Гулшат на 2024 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, (тысяч тенге)
I. Доходы

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 44 926 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 29.03.2024 № 12/99 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2024 жылға арналған Саяқ кенті бюджетінің құрамында ағымдағы нысаналы трансферттердің 8 қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін.
5. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасы А.Муслымов
Балқаш қалалық мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 10/80 шешіміне
1 қосымша
2024 жылға арналған Гүлшат кентінің бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, (мың теңге)
I. Кірістер