Об установлении мероприятий ограничение частных дворов село Кошкар Кусакского сельского округа
Решение акима Кусакского сельского округа Актогайского района Карагандинской области от 19 июля 2023 года № 3. Утратило силу решением акима Кусакского сельского округа Актогайского района Карагандинской области от 26 октября 2023 года № 04
Сноска. Утратило cилу решением акима Кусакского сельского округа Актогайского района Карагандинской области от 26.10.2023 № 04 (вводится действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2002 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года №339 "О ветеринарии", приказом министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 9 февраля 2015 года № 7-1/ 86 и в соответствии с предложением главы Актогайской районной территориальной инспекции от 12 июля 2023 года № 13-4-4/153 аким Кусакского сельского округа ПРИНИМАЕТ РЕШЕНИЕ:
1. В связи с выявлением заболевания бруцеллезом среди крупного рогатого скота, установить ограничительные мероприятия для отдельных дворов аула Кошкар Кусакского сельского округа.
1) Жакупбекова Алмагуль Кордабаевна улица Сарыарка, дом 1
2) Балапанов Оналбек Есимбекулы улица Жеңіс 32
3) Мадиев Онал Оралович улица Бейбитшилик дом 11/2
4) Бейс Нурбек Мекенулы улица Бейбитшилик д. 5
5) Сейлхан Кабира Жумаханкызы улица Наурыз д. 7
6) Шалхарбаев Сабырхан Тлеукабылович улица Мадениет 12
7) Турсынбаев Ауез Науанбекулы улица Наурыз 20
8) Мукашов Нурлан Кабылбекович улица Победы 4
2. Провести ветеринарно – санитарные, оздоровительные и ограничительные мероприятия в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решения вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющая обязанности акима Рахимжанова Н. Ж

Қусақ ауылдық округінің Қошқар аулындағы жеке аулаларға шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы Қусақ ауылдық округінің әкімінің 2023 жылғы 19 шілдедегі № 3 шешімі. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы Қусақ ауылдық округінің әкімінің 2023 жылғы 26 қазандағы № 04 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы Қусақ ауылдық округінің әкімінің 26.10.2023 № 04 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35,37 баптарына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі №339 Заңының 10-1 бабының 7 тармағына, Қазақстан Республикасы Ауылшаруашылығы министірінің 2015 жылдың 9 ақпанындағы № 7-1/ 86 –шы бұйрығына және ҚР АШМ ВБҚК- нің Ақтоғай аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2023 жылдың 12 шілдесі күнгі № 13-4-4/153 ұсынысына сәйкес Қусақ ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ірі қара малдарының арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты Ақтоғай ауданы Қусақ ауылдық округі Қошқар аулының төмендегі тізім бойынша жеке аулаларына шектеу іс-шаралары белгіленсін.
1) Жақыпбекова Алмагүл Қордабайқызы Сарыарқа көшесі 1 үй
2) Балапанов Оналбек Есимбекулы Жеңіс көшесі 32 үй
3) Мәдиев Оңал Оралұлы Бейбітшілік көшесі 11/2 үй
4) Бейс Нурбек Мекенулы Бейбітшілік көшесі 5 үй
5) Сейлхан Кабира Жумаханкызы Наурыз көшесі 7 үй
6) Шалхарбаев Сабырхан Тлеукабылович Мәдениет көшесі 12 үй
7) Турсынбаев Ауез Науханбекулы Наурыз көшесі 20 үй
8) Мұқашов Нұрлан Қабылбекұлы Жеңіс көшесі 4 үй
2. Ветеринариялық- санитариялық сауықтыру және шектеу іс-шаралары Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес өткізілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын басшылық жасауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім міндетін уақытша атқарушы Н.Ж.Рахимжанова