О бюджете сельского округа Арыкбалык на 2024-2025 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2023 года № 156.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Арыкбалык на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 112227 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5336 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 375 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 106316 тысяч тенге;
2) затраты – 113720,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1493,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1493,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

2024-2026 жылдарға арналған Арықбалық ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 156 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабының 2-7 тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Арықбалық ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 112227 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5336 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 375 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 106316 мың теңге;
2) шығындар – 113720,4 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1493,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1493,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 1493,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 06.05.2024 № 235 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить в районном бюджете на 2024 год целевые трансферты бюджету сельского округа Арыкбалык за счет средств районного бюджета согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 156
Бюджет на 2024 год сельского округа Арыкбалык

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1493,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 06.05.2024 № 235 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте Арықбалық ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 4 - қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 156 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Арықбалық ауылдық округінің бюджеті

4421
2
Строительство автомобильной дороги и тротуара с автостоянкой возле "Комфортной школы" в селе Жанкожа батыр, Арыкбалыкском сельском округе, Казалинском районе, Кызылординской области
1000
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 156
Целевые трансферты бюджету Арыкбалыкского сельского округа на 2024 год за счет средств республиканского бюджета
Сноска. Решение дополнено приложением 5 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 05.03.2024 № 195 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты

4421
2
Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Арықбалық ауылдық округі, Жанқожа батыр ауылында "Жайлы мектептің" жанында автотұрағы бар автомобиль жолы мен тротуар құрылысына
1000
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 156 шешіміне 5-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджетте Арықбалық ауылдық округі бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 5-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 05.03.2024 № 195 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трасферттер

232
1
Трансферты аппарату акимаАрыкбалыкского сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций.
152
2
Трансферты переданы Культурному центру "Жанкожа" для повышения заработной платы отдельным категориям госслужащих, работников организаций, работников казенных предприятий
80
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 156
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованной (недоиспользованной) в течение финансового года суммы целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета бюджету Арыкбалыкского сельского округа в 2023 году
Сноска. Решение дополнено приложением 6 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 05.03.2024 № 195 (вводится в действие с 01.01.2024).
р/с
Наименование
Сумма, тысяч тенге
в том числе:
Областной бюджет
Районный бюджет
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Арыкбалыкского сельского округа"
0,4
0,0
0,4

232
1
Арықбалық ауылдық округі әкімінің аппаратына Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер
152
2
Жанқожа мәдениет үйіне Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер
80
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 156 шешіміне 6-қосымша
Арықбалық ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттерден бөлінген, 2023 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы
Ескерту. Шешім 6-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 05.03.2024 № 195 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
р/с
Атауы
Барлығы
оның ішінде:
Облыстық бюджет
Аудандық бюджет
1
"Арықбалық ауылдық округіәкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
0,4
0,0
0,4