О бюджете сельского округа Куандария на 2024-2026 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2023 года № 117.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Куандария на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответсвенно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 118 192,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 650 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 56 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 930,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 111 556,3 тысяч тенге;
2) затраты – 118 243,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 50,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 50,9 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств – 50,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 24.05.2024 № 180 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в 2024 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа Куандария установлен в размере 57 526 тысяч тенге.
3. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Куандария, на 2024 год за счет районного бюджета согласно приложению 4.
3-1. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из областного бюджета в 2023 году в районный бюджет в сумме 0,1 тысяч тенге.

2024-2026 жылдарға арналған Қуандария ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 117 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Қуандария ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 118 192,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 650 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 56 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 930,6 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 111 556,3 мың теңге;
2) шығындар – 118 243,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -50,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 50,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 50,9 мың теңге.
Ескерту. 1- тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 24.05.2024 № 180 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға аудандық бюджеттен Қуандария ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 57 526 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.
3. 2024 жылға арналған Қуандария ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3-1. 2023 жылы облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 0,1 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 24.05.2024 № 180 (вводится в действие с 01.01.2024).
3-2. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Куандария на 2024 год за счет республиканского бюджета согласно приложению 5.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 24.05.2024 № 180 (вводится в действие с 01.01.2024).

Ескерту. Шешім 3-1 - тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 24.05.2024 № 180 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
3-2. 2024 жылға арналған Қуандария ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 3-2 - тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 24.05.2024 № 180 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Кармакшинского районного маслихата: Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "25" декабря 2023 года № 117
Бюджет сельского округа Куандария на 2024 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 24.05.2024 № 180 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

4. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының төрағасы: Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2023 жылғы "25" желтоқсандағы
№ 117 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Қуандария ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 24.05.2024 № 180 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер

4 345,4
3
На расходы по содержанию нового здания сельского клуба Куандария
16 289,0
4
На устройство спортивной и детской площадки по улице Ю.Гагарина в селе Куандария
15 038,7
5
На текущий ремонт центральной площади села Куандария
1 094,4
6
На ограждение территории административного здания, расположенного вдоль улицы Бәйтерек села Куандария
3 206,9
7
На изготовление вывески с объемными освещенными буквами "АДАЛ АДАМ" МӘДЕНИ ТӘРБИЕ ОРТАЛЫҒЫ" к клубу сельского округа Куандария
300,0
8
На приобретение трансформатора КТПН-250-10/0,4 кВ для села Куандария
3 876,0
Приложение 5 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "25" декабря 2023 года № 117
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Куандария на 2024 год за счет республиканского бюджета
Сноска. Решение дополнено приложением 5 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 24.05.2024 № 180 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
175,0
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
175,0
в том числе:
аппарат акима сельского округа Куандария
44,0
клуб сельского округа Куандария
131,0

4 345,4
3
Қуандария ауылдық клуб жаңа ғимаратын күтіп ұстауға шығындарына
16 289,0
4
Қуандария ауылы, Ю.Гагарин көшесінің бойынан спорттық және балалар алаңының құрылғыларын орналастыруға
15 038,7
5
Қуандария ауылындағы орталық алаңға ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізу
1 094,4
6
Қуандария ауылы Бәйтерек көшесі бойында орналасқан әкімшілік ғимараты ауласына қоршау жұмыстары
3 206,9
7
Қуандария ауылдық округінің клубына "АДАЛ АДАМ" МӘДЕНИ ТӘРБИЕ ОРТАЛЫҒЫ" атты көлемді жарықтандырылған әріптермен маңдайша дайындау жұмыстарына
300,0
8
Қуаңдария ауылына КТПН-250-10/0,4 кВ трансформатор сатып алуға
3 876,0
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2023 жылғы "25" желтоқсандағы
№ 117 шешіміне 5-қосымша
2024 жылға арналған Қуандария ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 5 - қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 24.05.2024 № 180 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
175,0
1
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
175,0
оның ішінде:
Қуандария ауылдық округі әкімінің аппаратына
44,0
Қуандария ауылдық округінің клубына
131,0