О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2008 года N 171
В целях реализации пункта 1  статьи 43-1  Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 февраля 2008 года N 171
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 июня 1994 года N 669 "Об установлении ставки таможенной пошлины на ввоз белого сахара в Республику Казахстан".
2.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 1997 года N 200 "Об утверждении перечней важнейших товаров по экспорту и импорту Республики Казахстан для выходных форм официальных публикаций таможенной статистики внешней торговли".
3.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года N 1376 "О введении временных ограничений при импорте товаров" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 50, ст. 469).
4.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 1999 года N 83 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года N 1376" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 3, ст. 22).
5.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 1999 года N 88 "О мерах по стабилизации экономической ситуации и защиты отечественных товаропроизводителей" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 3, ст. 23).
6.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 1999 года N 380 "О мерах по государственной поддержке экспорта зерна и продуктов его переработки" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 12, ст. 116).
7.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 1999 года N 484 "О введении ограничений ввоза в Республику Казахстан цемента" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 15, ст. 156).
8.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 7 августа 1999 года N 1111 "О внесении дополнений и изменения в постановления Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 1999 года N 88 и от 27 апреля 1999 года N 484" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 40, ст. 346).

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 20 ақпандағы N 171 Қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының  43-1-бабының  1-тармағын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі   ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 20 ақпандағы
N 171 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасына ақ қант әкелуге кеден бажының ставкасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 17 маусымдағы N 669  қаулысы .
2. "Қазақстан Республикасының экспорты мен импорты бойынша сыртқы сауданың кедендік статистикасының ресми жарияланымдарының шығу нысандары үшін аса маңызды тауарлардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 12 ақпандағы N 200  қаулысы .
3. "Тауарлардың импорты кезінде уақытша шектеулер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 31 желтоқсандағы N 1376  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 50, 469-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 31 желтоқсандағы N 1376 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 4 ақпандағы N 83  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 3, 22-құжат).
5. "Экономикалық жағдайды тұрақтандыру және отандық тауар өндірушілерді қорғау жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 5 ақпандағы N 88  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 3, 23-құжат).
6. "Астық пен оны қайта өңдеу өнімдерінің экспортын мемлекеттік қолдау жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 8 сәуірдегі N 380  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 12, 116-құжат).
7. "Қазақстан Республикасына цемент әкелуге шектеулер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 сәуірдегі N 484  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 15, 156-құжат).
8. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 5 ақпандағы N 88 және 1999 жылғы 27 сәуірдегі N 484 қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 7 тамыздағы N 1111  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 40, 346-құжат).

9.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 20 августа 1999 года N 1210 "Об освобождении Учебно-производственного предприятия Казахского общества слепых города Усть-Каменогорска от уплаты таможенных пошлин на импортируемые товары".
10.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 1999 года N 1509 "Отдельные меры по защите отечественных товаропроизводителей".
11.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года N 294 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 1999 года N 1509".
12.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года N 296 "О временных защитных мерах на отдельные товары" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 9-10, ст. 108).
13.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2000 года N 399 "О начале разбирательства по отдельным видам животноводческой продукции" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 15, ст. 152).
14.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2000 года N 999 "О введении защитных мер при импорте отдельных товаров" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 28, ст. 333).
15.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2000 года N 1225 "О начале разбирательства по отдельным видам трансформаторного оборудования" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 32-33, ст. 419).
16.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2000 года N 1291 "О начале разбирательства и применении временных защитных мер при импорте отдельных товаров" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 36-37, ст. 438).
17.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2000 года N 1548 "О введении временных защитных мер при импорте отдельных пищевых товаров" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 42, ст. 499).
18.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2000 года N 1690 "О введении временных защитных мер при импорте отдельных видов ковров и прочих текстильных напольных покрытий" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 46, ст. 552).
19.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2001 года N 183 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2000 года N 999" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 6, ст. 60).
20.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2001 года N 457 "О введении ограничений на ввоз отдельных товаров в Республику Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 13, ст. 159).

9. "Өскемен қаласының Қазақ соқырлар қоғамы оқу-өндірістік кәсіпорнын импортталатын тауарларға кеден бажын төлеуден босату туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 20 тамыздағы N 1210  қаулысы .
10. "Отандық тауар өндірушілерді қорғау жөніндегі жекелеген шаралар" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 30 қыркүйектегі N 1509  қаулысы .
11. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 30 қыркүйектегі N 1509 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 ақпандағы N 294  қаулысы .
12. "Жекелеген тауарларға арналған уақытша қорғаныштық шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 ақпандағы N 296  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 9-10, 108-құжат).
13. "Мал шаруашылығы өнімінің жекелеген түрлері бойынша анықтауды бастау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 15 наурыздағы N 399  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 15, 152-құжат).
14. "Жекелеген тауарлар импорты кезінде қорғау шараларын енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 шілдедегі N 999  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 28, 333-құжат).
15. "Трансформаторлық жабдықтардың кейбір түрлері бойынша анықтауды бастау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 9 тамыздағы N 1225  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 32-33, 419-құжат).
16. "Анықтауды бастау және жекелеген тауарлардың импорты кезінде уақытша қорғаныштық шараларды қолдану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 22 тамыздағы N 1291  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 36-37, 438-құжат).
17. "Жекелеген азық-түлік тауарлар импорты кезінде уақытша қорғау шараларын енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 17 қазандағы N 1548  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 42, 499-құжат).
18. "Жекелеген кілемдер түрлерінің және басқа да тоқыма еден көрсеткіштерінің импорты кезінде уақытша қорғау шараларын енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 9 қарашадағы N 1690  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 46, 552-құжат).
19. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 шілдедегі N 999 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 3 ақпандағы N 183  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,   2001 ж., N 6, 60-құжат).
20. "Қазақстан Республикасына жекелеген тауарларды әкелуге арналған   шектеулерді енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 6 сәуір N 457  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 13, 159-құжат).

21.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2001 года N 620 "О введении временной антидемпинговой пошлины при импорте цемента из Кыргызской Республики".
22.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2001 года N 1515 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2001 года N 457" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 40, ст. 521).
23.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2002 года N 894 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2001 года N 457" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 27, ст. 293).
24.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2003 года N 142 "О внесении с депозита в республиканский бюджет денег, полученных от взимания временных защитных пошлин при импорте отдельных видов ковров и прочих текстильных напольных покрытий" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 7, ст. 70).
25.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2003 года N 310 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года N 1376" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 14, ст. 147).
26. Пункт 3 приложения к  постановлению  Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2003 года N 669 "Об утверждении Ставок таможенных сборов, сборов и платы, взимаемых таможенными органами" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 28, ст. 277).
27.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 2003 года N 945 "О введении временного запрета на экспорт мазута".
28.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года N 1448 "О начале разбирательства и введении временных защитных мер на импорт некоторых видов кондитерских изделий" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 50, ст. 667).
29.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2005 года N 365 "О введении временного запрета на вывоз авиационного топлива" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 17, ст. 202).
30.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2005 года N 578 "О внесении с депозита в республиканский бюджет денег, полученных от взимания временных защитных пошлин при импорте отдельных видов кабельно-проводниковой продукции и временных антидемпинговых пошлин при импорте цемента из Кыргызской Республики" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 23, ст. 296).
31.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2005 года N 665 "О введении временного запрета на вывоз дизельного топлива" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 27, ст. 342).

21. "Қырғыз Республикасынан цемент импорты кезінде демпингке қарсы уақытша баж енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 10 мамырдағы N 620  қаулысы .
22. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 6 сәуірдегі N 457 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 26 қарашадағы N 1515  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 40, 521-құжат).
23. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 6 сәуірдегі N 457 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 12 тамыздағы N 894  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 27, 293-құжат).
24. "Жекелеген кілем түрлерінің және басқа да тоқыма еден төсеніштерінің импорты кезінде уақытша қорғау баждарын өндіріп алудан түскен ақшаны депозиттен республикалық бюджетке енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 7 ақпандағы N 142  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 7, 70-құжат).
25. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 31 желтоқсандағы N 1376 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 31 наурыздағы N 310  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 14, 147-құжат).
26. "Кеден органдары алатын кеден алымдарының, алымдар мен төлемдердің ставкаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 8 шілдедегі N 669  қаулысына  қосымшаның 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 28, 277-құжат).
27. "Мазут экспортына уақытша тыйым салуды енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 қыркүйектегі N 945  қаулысы .
28. "Анықтауды бастау және кейбір кондитер бұйымдары түрлерінің импортына уақытша қорғау шараларын енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы N 1448  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 50, 667-құжат).
29. "Авиациялық отынды әкетуге уақытша тыйым салуды енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 19 сәуірдегі N 365  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 17, 202-құжат).
30. "Кәбілдік-өткізгіш өнімдердің жекелеген түрлерінің импорты кезінде уақытша қорғаныштық баж және Қырғыз Республикасынан цемент импорты кезінде демпингке қарсы уақытша баж алудан түскен ақшаны депозиттен республикалық бюджетке енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 11 маусымдағы N 578  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 23, 296-құжат).
31. "Дизель отынын әкетуге уақытша тыйым салуды енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 маусымдағы N 665  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 27, 342-құжат).

32.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2005 года N 850 "О введении временного запрета на вывоз авиационного топлива" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 32, ст. 444).
33.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 11 октября 2005 года N 1014 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2005 года N 665" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 37, ст. 521).
34.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 11 октября 2005 года N 1015 "О введении временного запрета на вывоз бензина" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 37, ст. 522).
35.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 14 октября 2005 года N 1027 "О начале разбирательства в отношении импорта материалов кровельных и облицовочных в рулонах из асфальта или аналогичных материалов" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 37, ст. 527).
36.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2005 года N 1332 "О продлении сроков действия запретов на экспорт дизельного, авиационного топлива и бензина" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 50., ст. 651).
37.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2006 года N 70 "О продлении сроков действия запретов на экспорт дизельного, авиационного топлива и бензина".
38.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 24 марта 2006 года N 202 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2003 года N 669" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 10, ст. 97).
39.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2006 года N 721 "О начале разбирательства в отношении импорта некоторых видов бумаги и картона" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 27, ст. 279).
40.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2006 года N 864 "О возврате с депозита денег, полученных от взимания временных защитных пошлин при импорте некоторых видов кондитерских изделий" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 34, ст. 370).

32. "Авиациялық отынды әкетуге уақытша тыйым салуды енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 19 тамыздағы N 850  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 32, 444-құжат).
33. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 маусымдағы N 665 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 11 қазандағы N 1014  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 37, 521-құжат).
34. "Бензин әкетуге уақытша тыйым салуды енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 11 қазандағы N 1015  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 37, 522-құжат).
35. "Асфальттан немесе соған ұқсас материалдардан жасалған орамдардағы жабын және қаптама материалдарының импортына қатысты істі қарауды бастау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 14 қазандағы N 1027  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 37, 527-құжат).
36. "Дизель, авиациялық отын және бензин экспортына тыйым салуларды қолдану мерзімін ұзарту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 50, 651-құжат).
37. "Дизель, авиациялық отын және бензин экспортына тыйым салуларды қолдану мерзімін ұзарту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 ақпандағы N 70  қаулысы .
38. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 8 шілдедегі N 669 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 24 наурыздағы N 202  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 10, 97-құжат).
39. "Қағаздың және картонның кейбір түрлерінің импортына қатысты істі қарауды бастау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 11 шілдедегі N 721  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 27, 279-құжат).
40. Кондитер бұйымдарының кейбір түрлерінің импорты кезінде уақытша қорғау баждарын алудан түскен ақшаны депозиттен қайтару туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 қыркүйектегі N 864  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 34, 370-құжат).