О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1219
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2009 года № 670
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1219 "Об утверждении Стратегического плана Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан на 2009 - 2011 годы" следующие изменения и дополнения:
в Стратегическом плане Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан на 2009 - 2011 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3 "Стратегические направления, цели и задачи деятельности Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в таблице "Показатели развития Министерства транспорта и коммуникаций РК":
в стратегическом направлении 1. "Развитие транспортной инфраструктуры Республики Казахстан":
в задаче 1.1.1. "Повышение уровня развития инфраструктуры автодорожной отрасли":
в графе "2009":
в строке "2) Протяженность дорог республиканского значения, охваченных всеми видами ремонта" цифры "3539" заменить цифрами "3372";
в строке "3) Протяженность автодорог республиканского значения в хорошем состоянии" цифры "7696" заменить цифрами "7615";
в задаче 1.1.5. "Улучшение инвестиционного климата и содействие росту деловой активности в транспортной отрасли":
в графе "2009" строки "1) Количество проектов в рамках ГЧП***" цифры "10" заменить цифрой "9";
раздел 6 "Нормативные правовые акты":
дополнить строкой, порядковый номер 19-1, следующего содержания:
"19-1. Послание Президента Республики Казахстан Н.А. Назарбаева народу Казахстана от 6 марта 2009 года "Через кризис к обновлению и развитию";
дополнить строкой, порядковый номер 28, следующего содержания:
"28. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2009 года № 264 "О мерах по реализации Послания Главы государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года "Через кризис к обновлению и развитию";
раздел 7 "Бюджетные программы" изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 мая 2009 года № 670

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 1219 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 8 мамырдағы N 670 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 1219 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
"Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі қызметінің стратегиялық бағыттары, мақсаттары мен міндеттері" деген 3-бөлімде:
"Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің даму көрсеткіштері" деген кестеде:
"Қазақстан Республикасының көлік инфрақұрылымын дамыту" деген 1-стратегиялық бағытта:
"Автожол саласы инфрақұрылымының даму деңгейін арттыру" деген 1.1.1-міндетте:
"2009" деген бағанда:
"2) Жөндеудің барлық түрімен қамтылған республикалық мағынадағы жолдардың ұзындығы" деген тармақшада "3539" деген сандар "3372" деген сандармен ауыстырылсын;
"3) Жақсы жағдайдағы республикалық деңгейдегі автожолдардың ұзындығы" деген тармақшадағы "7696" деген сандар "7615" деген сандармен ауыстырылсын;
"Көлік саласындағы іскерлік белсенділікті арттыруға қолдау көрсету және инвестициялық климатты жақсарту" деген 1.1.5-міндетте:
"1) МЖӘ шеңберіндегі жобалардың саны***" деген тармақшаның "2009" деген бағанында "10" деген сандар "9" деген санмен ауыстырылсын;
"Нормативтік құқықтық актілер" деген 6-бөлім:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 19-1-жолмен толықтырылсын:
"19-1. Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың 2009 жылғы 6 наурыздағы "Дағдарыстан жаңару мен дамуға" атты Қазақстан халқына Жолдауы.";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 28-жолмен толықтырылсын:
"28. "Мемлекет басшысының 2009 жылғы 6 наурыздағы "Дағдарыстан жаңару мен дамуға" атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 наурыздағы N 264 қаулысы.";
"Бюджеттік бағдарламалар" деген 7-бөлім осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 8 мамырдағы
N 670 қаулысына
қосымша

144 857
020
Строительство
и реконструк-
ция инфраст-
руктуры вод-
ного транспор-
та
158 310
0
163 408
568 968
306 871
Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области транспорта и коммуникаций
Действующая редакция (с указанием кода)
Предлагаемая редакция (с указанием кода)
№ п/п
программа
подпрограмма
п/п
Тип
программы
программа
подпрограмма
1
001 «Обеспечение
деятельности
уполномоченного
органа в области
транспорта и
коммуникаций»
1
Услуги
«Услуги по
координации
деятельности в
системе
транспорта и
коммуникаций»
001 Аппарат
центрального
органа
002 Аппараты
территориальных
органов
007 Повышение
квалификации
государственных
служащих
017 «Обеспечение
функционирования
информационных
систем и информа-
ционно-техническое
обеспечение госу-
дарственных
органов»
2
008 «Капитальный
ремонт зданий,
помещений и соору-
жений государст-
венных органов»
2
Капиталь-
ные рас-
ходы
«Капитальный
ремонт зданий,
помещений и
сооружений
Министерства
транспорта и
коммуникаций
Республики
Казахстан»
3
009 «Материально-
техническое осна-
щение государст-
венных органов»
3
Капиталь-
ные рас-
ходы
«Материально-
техническое
оснащение
Министерства
транспорта и
коммуникаций
Республики
Казахстан»
4
002 Развитие
автомобильных
дорог на респуб-
ликанском уровне
4
Услуги
002 Развитие
автомобильных
дорог на
республиканском
уровне
004 за счет
внешних займов
004 за счет
внешних
займов
005 за счет
внутренних
источников
005 за счет
внутренних
источников
016 за счет
софинансирования
внешних займов из
республиканского
бюджета
016 за счет
софинансиро-
вания внешних
займов из
республиканс-
кого бюджета
5
003 «Капитальный,
средний и текущий
ремонт, содержа-
ние, озеленение,
диагностика и
инструментальное
обследование ав-
тодорог республи-
канского значе-
ния»
5
Услуги
003 «Капиталь-
ный, средний и
текущий ремонт,
содержание,
озеленение,
диагностика и
инструменталь-
ное обследова-
ние автодорог
республиканс-
кого значения»
6
005 Обеспечение
водных путей в
судоходном
состоянии и
содержании шлюзов
6
Услуги
005 Обеспечение
водных путей в
судоходном
состоянии и
содержании
шлюзов
7
006 Развитие
инфраструктуры
воздушного
транспорта
005 за счет
внутренних
источников
7
Услуги
006 Строитель-
ство и реконст-
рукция инфраст-
руктуры воздуш-
ного транспорта
005 за счет
внутренних
источников
8
009 Субсидирова-
ние железнодорож-
ных пассажирских
перевозок по
социально значи-
мым межобластным
сообщениям
8
Услуги
009 Субсидиро-
вание железно-
дорожных пасса-
жирских пере-
возок по соци-
ально значимым
межобластным
сообщениям
9
010 Прикладные
научные исследо-
вания в области
транспорта и
коммуникаций
9
Услуги
010 Прикладные
научные иссле-
дования в об-
ласти транспор-
та и коммуника-
ций
10
012 Целевые теку-
щие трансферты
областным бюдже-
там, бюджету
города Астаны на
капитальный и
средний ремонт
автодорог област-
ного и районного
значения и улиц
города Астаны
10
Услуги
012 Целевые
текущие транс-
ферты областным
бюджетам,
бюджету города
Астаны на
капитальный и
средний ремонт
автодорог
областного и
районного зна-
чения и улиц
города Астаны
11
014 Обеспечение
классификации и
технической безо-
пасности судов
внутреннего
водного плавания
"река-море"
11
Услуги
014 Обеспечение
классификации и
технической
безопасности
судов внутрен-
него водного
плавания "река-
море"
12
016 Обеспечение
качества выполне-
ния дорожно-
строительных и
ремонтных работ
12
Услуги
016 Обеспечение
качества выпол-
нения дорожно-
строительных и
ремонтных работ
13
019 Субсидирова-
ние регулярных
внутренних
авиаперевозок
13
Услуги
019 Субсидиро-
вание регуляр-
ных внутренних
авиаперевозок
14
020 Развитие
инфраструктуры
водного транс-
порта
14
Услуги
020 строи-
тельство и
реконструкция
инфраструктуры
водного
транспорта
15
021 Разработка и
переработка тех-
нических регла-
ментов и стан-
дартов в области
транспорта и
коммуникаций
15
Услуги
021 Разработка
технических
регламентов и
стандартов в
области транс-
порта и комму-
никаций
16
023 Развитие
сети постов
транспортного
контроля
16
Услуги
023 Строитель-
ство и реконст-
рукция сети
постов транс-
портного конт-
роля
17
028 Целевые
трансферты на
развитие област-
ным бюджетам,
бюджетам городов
Астаны и Алматы
на развитие
транспортной
инфраструктуры
17
Услуги
028 Целевые
трансферты на
развитие об-
ластным бюдже-
там, бюджетам
городов Астаны
и Алматы на
развитие транс-
портной инфра-
структуры
18
030 «Содержание
здания админист-
ративно-техноло-
гического комп-
лекса «Transport
tower»
18
Услуги
30 Содержание
здания адми-
нистративно-
технологичес-
кого комплекса
«Transport
tower»
19
031 Развитие
инфраструктуры
железнодорожного
транспорта
19
Услуги
031 Строитель-
ство и реконст-
рукция инфраст-
руктуры желез-
нодорожного
транспорта
Форма бюджетной программы
Администратор
Бюджетной
программы
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Бюджетная
программа
001 «Услуги по формированию политики, координации и контроля области транспорта и коммуникаций»
Описание
Разработка государственных и отраслевых (секторальных) программ раз-
вития транспортно-коммуникационного комплекса; разработка законода-
тельных актов, предложений по совершенствованию применения законо-
дательства, а также разработка и принятие нормативных правовых актов,
технических условий и иных нормативов в области транспортно-коммуника-
ционного комплекса по вопросам, входящим в компетенцию Министерства;
разработка прогнозов и своевременное качественное обеспечение потреб-
ностей государственных нужд и экономики в перевозках и коммуникациях;
по решениям Правительства осуществление функций, связанных с владением
и пользованием государственными долями и пакетами акций юридических
лиц транспортно-коммуникационного комплекса; обновление теоретических
и практических знаний, умений и навыков по образовательным программам
в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми
квалификационными требованиями для эффективного выполнения своих
должностных обязанностей и совершенствования профессионального мас-
терства. Системно-техническое обслуживание и ремонт системно-вычисли-
тельной техники. Администрирование, сопровождение локально-вычисли-
тельной сети, информационных систем программных продуктов.
Показатели
Наименование
Ед.
изм.
Отчетный период
Плановый период
2007
год
2008
год
2009
год
2010
год
2011
год

144 857
020
Су көлігінің инфрақұрылымын салу және қайта жаңарту
158 310
0
163 408
568 968
306 871
Көлік және коммуникация саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
Қолданыстағы редакция (коды көрсетілген)
Ұсынылып отырған редакция (коды көрсетілген)
Р/с
N
бағдарлама
кіші бағдарлама
Р/с
N
Бағдарламаның үлгісі
бағдарлама
кіші бағдарлама
1
001 Көлік және коммуникация саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
1
Қызметтер
Көлік және коммуникация жүйесіндегі қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер
001 Орталық органның аппараты
002 Аумақтық органдардың аппараттары
007 Мемлекеттік қызметкерлердің біліктілігін арттыру
017 Мемлекеттік органдардың ақпараттық жүйелерінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
2
008 Мемлекеттік органдардың ғимараттарын, үй-жайларын және құрылыстарын күрделі жөндеу
2
Капиталдық шығыстар
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің ғимараттарын, үй-жайларын және құрылыстарын күрделі жөндеу
3
009 Мемлекеттік органдарды материалды-техникалық жабдықтау
3
Капиталдық шығыстар
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігін материалдық-техникалық жабдықтау
4
002 Республикалық деңгейдегі автомобиль жолдарын дамыту
4
Қызметтер
002 Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын дамыту
004 сыртқы қарыздар есебінен
004 сыртқы заемдар есебінен
005 ішкі көздердің есебінен
005 ішкі көздердің есебінен
016 сыртқы қарыздарды республикалық бюджеттен бірлесіп қаржыландыру есебінен
016 сыртқы заемдарды республикалық бюджеттен бірлесіп қаржыландыру есебінен
5
003 Республикалық маңызы бар автожолдарды күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу, ұстау, көгалдандыру, диагностика және аспаптық құралдармен тексеру
5
Қызметтер
003 Республикалық маңызы бар автожолдарды күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу, ұстау, көгалдандыру, диагностика және аспаптық құралдармен тексеру
6
005 Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздерді ұстау
6
Қызметтер
005 Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздерді ұстау
7
006 Әуе көлігі инфрақұрылымын дамыту
005 ішкі көздердің есебінен
7
Қызметтер
006 Әуе көлігінің инфрақұрылымын салу және қайта жаңарту
005 ішкі көздердің есебінен
8
009 Әлеуметтік маңызы бар облысаралық қатынастар бойынша темір жол жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
8
Қызметтер
009 Әлеуметтік маңызы бар облысаралық қатынастар бойынша темір жол жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
9
010 Көлік және коммуникация саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
9
Қызметтер
010 Көлік және коммуникация саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
10
012 Облыстық бюджеттерге облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10
Қызметтер
012 "Облыстық бюджеттерге облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер"
11
014 Ішкі суларда жүзетін "өзен-теңіз" кемелерін жіктеуді және олардың техникалық қауіпсіздігін қамтамасыз ету
11
Қызметтер
014 Ішкі суларда жүзетін "өзен-теңіз" кемелерін жіктеуді және олардың техникалық қауіпсіздігін қамтамасыз ету"
12
016 Жол-құрылыс және жөндеу жұмыстарын орындаудың сапасын қамтамасыз ету
12
Қызметтер
016 "Жол-құрылыс және жөндеу жұмыстарын орындаудың сапасын қамтамасыз ету"
13
019 Тұрақты ішкі авиатасымалдарды субсидиялау
13
Қызметтер
019 "Тұрақты ішкі авиатасымалдарды субсидиялау"
14
020 Су көлігі инфрақұрылымын дамыту
14
Қызметтер
020 Су көлігі инфрақұрылымын салу және қайта жаңарту
15
021 Көлік және коммуникация саласындағы техникалық регламенттер мен стандарттар әзірлеу
15
Қызметтер
021 "Көлік және коммуникация саласындағы техникалық регламенттер мен стандарттар әзірлеу"
16
023 Көліктік бақылау бекеттерінің желілерін дамыту
16
Қызметтер
023 Көліктік бақылау бекеттерінің желілерін салу және қайта жаңарту
17
028 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
17
Қызметтер
028 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көлік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
18
030 Transport tower" әкімшілік-технологиялық кешені ғимаратын ұстау
18
Қызметтер
030 Transport tower" әкімшілік-технологиялық кешені ғимаратын ұстау
19
031 Темір жол көлігінің инфрақұрылымын дамыту
19
Қызметтер
031 Темір жол көлігінің инфрақұрылымын салу және қайта жаңарту
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
Бюджеттік бағдарлама
001 "Көлік және коммуникация саласындағы саясатты қалыптастыру, үйлестіру және бақылау жөніндегі қызметтер"
Сипаттама
Көлік-коммуникация кешенінің мемлекеттік және салалық (секторалдық) даму бағдарламаларын әзірлеу; заңнамалық актілер заңнаманы қолдануды жетілдіру бойынша ұсыныстар, әзірлеу, сондай-ақ Министрліктің құзыретіне кіретін мәселелер бойынша нормативтік құқықтық актілерді, техникалық талаптарды және көлік-коммуникация кешені саласындағы өзге де нормативтерді әзірлеу және қабылдау; мемлекеттік мұқтаждықтар мен экономиканың тасымалдар мен коммуникациялардағы қажеттіліктерінің болжамдарын әзірлеу және уақтылы сапалы қамтамасыз ету; Үкіметтің шешімдері бойынша мемлекеттік үлестер және көлік-коммуникация кешені заңды тұлғаларының акциялар пакеттеріне иелік ету және пайдалануға байланысты функцияларды жүзеге асыру; лауазымдық міндеттерін тиімді орындау және кәсіби шеберлігін жетілдіру үшін ұсынылған біліктілік талаптарына сәйкес кәсіби қызмет шеңберіндегі білім беру бағдарламалары бойынша теориялық және тәжірибелік білімдерін, іскерлігі мен дағдысын жаңарту. Жүйелік-техникалық қызмет көрсету және жүйелік-есептеу техникасын жөндеу. Жергілікті-есептеу желісін, бағдарламалық өнімдердің ақпараттық жүйесін әкімшілендіру, сүйемелдеу
Көрсеткіштер
Атауы
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2007 жыл
2008 жыл
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл

108 134
115 713
101 866
111 034
121 027
Форма бюджетной программы
Администратор
Бюджетной
программы
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Бюджетная
программа
(подпрограмма)
012 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам на капитальный и
средний ремонт автомобильных дорог областного и районного значения и
улиц города Астаны»
Описание
Проведение работ по капитальному, среднему и текущему ремонту, озеле-
нению, содержанию, управлению эксплуатацией автомобильных дорог и мостов
республиканского значения, проектно-изыскательские работы по капиталь-
ному ремонту дорог и мостов и прохождение государственной экспертизы.
Стратегическое
направление
1. Развитие транспортной инфраструктуры Республики Казахстан
Цель
1.1. Достижение опережающих темпов развития транспортно-коммуникацион-
ного комплекса
Задачи
1.1.1. Повышение уровня развития инфраструктуры автодорожной отрасли
Показатели
Наименование
Ед.
изм.
Отчетный период
Плановый период
2007
год
2008
год
2009
год
2010
год
2011
год
Показатели
количества
Данный показатель будет
определяться в меморан-
думах заключаемых с
акиматами областей
Показатели
качества
Показатели
эффективности
Показатели
результата
Перечисление целевых текущих трансфертов акиматам областей
тыс.
тенге
5 998
023
11 658
444
15 647
943
13 356
642
15 528
615
Расходы на
реализацию
программы
тыс.
тенге
5 998
023
11 371
992
15 647
943
13 356
642
15 528
615
Форма бюджетной программы
Администратор
Бюджетной
программы
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Бюджетная
программа
(подпрограмма)
014 «Обеспечение классификации и технической безопасности судов
внутреннего водного плавания «река-море»
Описание
Содержание государственного учреждения «Регистр судоходства».
Обеспечение технической безопасности судов и других инженерных
сооружений, участвующих в процессе судоходства
Стратегическое
направление
2. Обеспечение безопасности транспортных процессов
Цель
2.1. Обеспечение безопасных условий передвижения пассажиров и грузов
на всех видах транспорта
Задачи

108 134
115 713
101 866
111 034
121 027
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
012 "Облыстық бюджеттерге облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер"
Сипаттама
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдары мен көпірлеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізу, көгалдандыру, ұстау, пайдалануды басқару, жолдар мен көпірлерді күрделі жөндеу бойынша жобалау-іздестіру жұмыстарын жүргізу және мемлекеттік сараптамадан өту
Стратегиялық бағыт
1. Қазақстан Республикасының көлік инфрақұрылымын дамыту
Мақсат
1.1. Көлік-коммуникация кешенінің озыңқы дамуына қол жеткізу
Міндеттер
1.1.1. Автожолдар саласының инфрақұрылымын дамыту деңгейін арттыру
Көрсеткіштер
Атауы
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2007 жыл
2008 жыл
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
Сандық көрсеткіштер
Бұл көрсеткіш облыс әкімдіктерімен жасалатын меморандумдарда анықталатын болады
Сапа көрсеткіштері
Тиімділік көрсеткіштері
Нәтиже көрсеткіштері
Ағымдағы мақсатты трансферттерді облыстар әкімдіктеріне аудару
мың теңге
5 998 023
11 658 444
15 647 943
13 356 642
15 528 615
Бағдарламаны іске асыру шығыстары
мың теңге
5 998 023
11 371 992
15 647 943
13 356 642
15 528 615
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
014 "Ішкі суларда жүзетін "өзен-теңіз" кемелерін жіктеуді және олардың техникалық қауіпсіздігін қамтамасыз ету"
Сипаттама
"Кеме қатынасы тіркелімі" мемлекеттік мекемесін ұстау. Кеме жүзу процесіне қатысушы кемелердің және өзге де инженерлік құрылыстардың техникалық қауіпсіздігін қамтамасыз ету
Стратегиялық бағыт
2. Көлік процестерінің қауіпсіздігін қамтамасыз ету
Мақсат
2.1. Жолаушылар мен жүктің көліктің барлық түрлерінде жүруінің қауіпсіз жағдайын қамтамасыз ету
Міндеттер

92 050
101 952
130 462
144 857
Форма бюджетной программы
Администратор
Бюджетной
программы
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Бюджетная
программа
(подпрограмма)
016 «Обеспечение качества выполнения дорожно-строительных и ремонтных
работ»
Описание
Осуществление контроля за качеством выполняемых работ по строительству,
реконструкции, капитальному, среднему, текущему ремонту автомобильных
дорог республиканского значения и применяемыми дорожно-строительными
материалами.
Стратегическое
направление
2. Обеспечение безопасности транспортных процессов
Цель
2.1. Обеспечение безопасных условий передвижения пассажиров и грузов
на всех видах транспорта
Задачи

92 050
112 540
130 462
144 857
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
016 "Жол-құрылыс және жөндеу жұмыстарын орындаудың сапасын қамтамасыз ету"
Сипаттама
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын салу, қайта жаңарту, күрделі, орташа, ағымдағы жөндеу бойынша орындалып жатқан жұмыстардың және қолданылып жатқан жол-құрылыс материалдарының сапасына бақылауды жүзеге асыру
Стратегиялық бағыт
2. Көлік ресімдерінің кауіпсіздігін қамтамасыз ету
Мақсат
2.1. Жолаушылар мен жүктің көліктің барлық түрлерінде жүруінің қауіпсіз жағдайын қамтамасыз ету
Міндеттер

216 604
256 672
299 320
Форма бюджетной программы
Администратор
Бюджетной
программы
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Бюджетная
программа
(подпрограмма)
019 «Субсидирование регулярных внутренних и международных авиапере-
возок»
Описание
Обеспечение доступности услуг авиатранспорта на регулярные внутренние
авиаперевозки для среднестатистического потребителя, путем осущест-
вления гибкой тарифной политики, направленной на поэтапное снижение
объемов субсидирования и в дальнейшем переход на полную самоокупаемость
Стратегическое
направление
1. Развитие транспортной инфраструктуры Республики Казахстан
Цель

216 604
256 672
299 320
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
019 "Тұрақты ішкі авиатасымалдарды субсидиялау"
Сипаттама
Субсидиялау көлемін кезең-кезеңімен төмендетуге және одан әрі өзін-өзі толық ақтауға бағытталған икемді тариф саясатын жүзеге асыру жолымен тұрақты ішкі авиатасымалына орташа статистикалық тұтынушы үшін авиакөлік қызметтеріне қол жетімділігін қамтамасыз ету
Стратегиялық бағыт
1. Қазақстан Республикасының көлік инфрақұрылымын дамыту
Мақсат

158 310
0
163 408
568 968
306 871
Форма бюджетной программы
Администратор
Бюджетной
программы
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Бюджетная
программа
(подпрограмма)
021 "Разработка технических регламентов и стандартов в области
транспорта и коммуникаций"
Описание
Разработка, переработка и совершенствование национальных нормативно-
технических документов (стандартов), технических регламентов в авто-
дорожной отрасли в соответствии с международными требованиями;
создание комплекса стандартов и нормативных документов по
стандартизации в области автомобильного и железнодорожного транспорта.
Стратегическое
направление
1. Развитие транспортной инфраструктуры Республики Казахстан
Цель
1.1. Достижение опережающих темпов развития транспортно-
коммуникационного комплекса
Задачи
1.1.2. Повышение уровня развития инфраструктуры железнодорожной отрасли;
1.1.3. Повышение уровня развития инфраструктуры гражданской авиации;

158 310
0
163 408
568 968
306 871
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
021 "Көлік және коммуникация саласындағы техникалық регламенттер мен стандарттарды әзірлеу"
Сипаттама
Автожол саласындағы ұлттық нормативтік-техникалық құжаттарды (стандарттарды), техникалық регламенттерді халықаралық талаптарға сәйкес әзірлеу, пысықтау және жетілдіру; автомобиль және темір жол көлігі саласындағы стандарттау бойынша стандарттар мен нормативтік құжаттар кешенін жасау
Стратегиялық бағыт
1. Қазақстан Республикасының көлік инфрақұрылымын дамыту
Мақсат
1.1. Көлік-коммуникация кешенінің озыңқы қарқынмен дамуына қол жеткізу
Міндеттер
1.1.2. Теміржол саласы инфрақұрылымының даму деңгейін арттыру;
1.1.3. Азаматтық авиация саласы инфрақұрылымының даму деңгейін арттыру;

1. Развитие транспортной инфраструктуры Республики Казахстан
Цель
1.1. Достижение опережающих темпов развития транспортно-коммуникационного
комплекса
Задачи
1.1.1. Повышение уровня развития инфраструктуры автодорожной отрасли
Показатели
Наименование
Ед.
изм.
Отчетный период
Плановый период
2007 год
2008 год
2009 год
2010 год
2011 год
Показатели
количества
Данный показатель
будет определяться
в меморандумах
заключаемых с
акиматами областей,
городов Астаны и
Алматы
Показатели
качества
Показатели
эффективности
Показатели
результата
Перечисление целевых
трансфертов на
развитие акиматам
областей, городов
Астаны и Алматы
тыс.
тенге
78 226
636
92 021
772
57 329
042
73 953
318
18 373
031
Расходы на
реализацию
программы
тыс.
тенге
78 224
748
92 021
772
57 329
042
73 953
318
18 373
031
Форма бюджетной программы
Администратор
Бюджетной
программы
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Бюджетная
программа
(подпрограмма)
030 «Содержание здания административно-технологического комплекса
«Transport tower»
Описание
Техническое и хозяйственное обслуживание, санитарная обработка,
проведение профилактических работ системы хладо-теплоснабжения,
горячего и холодного водоснабжения здания
Стратегическое
направление
1. Развитие транспортной инфраструктуры Республики Казахстан
Цель
1.1. Достижение опережающих темпов развития транспортно-коммуникацион-
ного комплекса
Задачи

1. Қазақстан Республикасының көлік инфрақұрылымын дамыту
Мақсат
1.1. Көлік-коммуникация кешенінің озыңқы қарқынмен дамуына қол жеткізу
Міндеттер
1.1.1. Автожол саласы инфрақұрылымының даму деңгейін арттыру
Көрсеткіштер
Атауы
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2007 жыл
2008 жыл
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
Сандық көрсеткіштер
Бұл көрсеткіш Астана және Алматы қалаларының әкімдерімен жасалатын меморандумда анықталатын болады
Сапа көрсеткіштері
Тиімділік көрсеткіштері
Нәтиже көрсеткіштері
Дамуға арналған мақсатты трансферттерді Астана және Алматы қалаларының әкімдіктеріне аудару
мың теңге
78 226 636
92 021 772
57 329 042
73 953 318
18 373 031
Бағдарламаны іске асыру шығыстары
мың теңге
78 224 748
92 021 772
57 329 042
73 953 318
18 373 031
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
030 "Transport tower" әкімшілік-технологиялық кешенін ұстау"
Сипаттама
Техникалық және шаруашылық қызмет көрсету, санитарлық өңдеу, ыстықпен-суықпен жабдықтау жүйесіне, ғимаратты ыстық және суық сумен жабдықтау жүйесіне профилактикалық жұмыстар жүргізу
Стратегиялық бағыт
1. Қазақстан Республикасының көлік инфрақұрылымын дамыту
Мақсат
1.1. Көлік-коммуникация кешенінің озыңқы қарқынмен дамуына қол жеткізу
Міндеттер