О внесении изменений в постановление акимата области от 26 января 2004 года 25 "О порядке организации и финансирования профессиональной подготовки, повышения квалификации и переподготовки безработных"
Постановление Атырауского областного Акимата от 27 декабря 2004 года N 265 Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 2 февраля 2005 года за N 2310. Утратило силу постановлением Атырауского областного акимата от 4 октября 2011 года N 288
Сноска. Утратило силу постановлением Атырауского областного акимата от 04.10.2011 N 288.
Во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 149 "О занятости населения", в соответствии с решением IX сессии областного маслихата III созыва от 8 декабря 2004 года N 162-III "Об областном бюджете на 2005 год", акимат области постановляет:
1. Внести в постановление акимата области от 26 января 2004 года 25 "О порядке организации и финансирования профессиональной подготовки, повышения квалификации и переподготовки безработных" (зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 27 февраля 2004 года N 1861, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" 15 марта 2004 года N 31, внесены изменения постановлением акимата области от 6 октября 2004 года N 192, которое зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 29 октября 2004 года N 2194) следующие изменения:
в пункте 2 слова "Атыраускому областному финансовому управлению" заменить словами "Акимам города Атырау и районов";
в приложении к указанному постановлению:
в пункте 4 слова "уполномоченным органом" заменить словами "областным управлением труда, занятости и социальной защиты населения".
2. Контроль за исполнением данного постановления, возложить на Байгужина М.И. - заместителя акима области.
Аким области

Облыс әкімиятының 2004 жылғы 26 қаңтардағы № 25 "Жұмыссыздарды кәсіби даярлауды, біліктілігін арттыруды және қайта даярлауды ұйымдастыру мен қаржыландыру тәртібі туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Атырау облыстық әкімиятының 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 265 қаулысы. Атырау облыстық әділет департаментінде 2005 жылғы 2 ақпанда N 2310 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкiмдігінің 2011 жылғы 4 қазандағы N 288 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкiмдігінің 2011.10.04 N 288 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысын орындау мақсатында, III шақырылған
облыстық мәслихаттың IX сессиясының 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 162-III "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне сәйкес облыс әкімияты ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімиятының 2004 жылғы 26 қаңтардағы № 25 "Жұмыссыздарды кәсіби даярлауды, біліктілігін арттыруды және қайта даярлауды ұйымдастыру мен қаржыландыру тәртібі туралы"
қаулысына (әділет департаментінде 2004 жылғы 27 ақпанда № 1861 тіркелген, 2004 жылғы 15 наурызында № 31 "Прикаспийская коммуна" газетінде жарияланған, Атырау облысы әділет департаментінде 2004 жылғы 29 қазанда № 2194 тіркелген облыс әкімиятының 2004 жылғы 6 қазандағы № 192 қаулысымен өзгерістер енгізілген) келесі өзгерістер енгізілсін:
2-тармағындағы "Атырау облыстық қаржы басқармасы" сөздері "Атырау қаласы және аудандар әкімдері" сөздерімен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға қосымшада:
4-тармақтағы "Уәкілетті орган" сөздері "Облыстық еңбек, жұмыспен қамту және халықты әлеуметтік қорғау басқармасы" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М. Байғожинге жүктелсін.
Облыс әкімі