Об утверждении Правил составления и представления отчетности по вопросам государственных закупок
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 7 октября 2005 года N 357. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 26 октября 2005 года N 3909. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года N 179.
Извлечение из приказа
Министра финансов РК
от 15.04.2008 N 179
"В соответствии с пунктом 1  статьи 27  Закона "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту методологии управления государственными активами Министерства финансов Республики Казахстан (Айтжанова Ж.Н.) в недельный срок сообщить Министерству юстиции Республики Казахстан и в официальные печатные издания о признании утратившими силу некоторых нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    Б. Жамишев
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 15 апреля 2008 года N 179
Перечень утративших силу некоторых нормативных
правовых актов Республики Казахстан
1.  ........ .
2.  ........ .
3.  ........ .

Мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп беруді жасау және ұсыну ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2005 жылғы 7 қазандағы N 357 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 26 қазанда тіркелді. Тіркеу N 3909. Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 179 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 179 бұйрығымен.
Үзінді:
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңның  27-бабы  1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік активтерді басқару әдіснамасы департаменті (Ж.Н. Айтжанова) бір апта мерзімде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне және ресми баспа басылымдарына Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп тану туралы хабарласын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                     Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 15 сәуірдегі
N 179 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасының күшін жойған кейбір
нормативтік құқықтық актілерінің тізбесі
1.  ........ .
2.  ........ .
3.  ........ .

27. ........ .
28. ........ ."
__________________________________________________________________________
В соответствии с подпунктами 5) и 9-4)  статьи 5  Закона Республики Казахстан "О государственных закупках" и в целях установления порядка составления и представления отчетности по вопросам государственных закупок в уполномоченный орган по государственным закупкам,  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) Правила составления и представления отчетности по вопросам государственных закупок согласно  Приложению 1  к настоящему приказу;
2) Форму отчета 1-ГЗ о проведенных государственных закупках товаров, работ и услуг согласно  Приложению 2  к настоящему приказу;
3) Форму отчета о государственных закупках товаров, работ и услуг у субъектов малого предпринимательства согласно  Приложению 3  к настоящему приказу.
2. Управлению координации государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан (Ештаев С.К.) принять меры к государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в официальных средствах массовой информации в установленном законодательством порядке.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра финансов Республики Казахстан Амрина А.К.
4. Признать утратившим силу  приказ  Председателя Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам от 18 апреля 2003 года N 56 "Об утверждении Правил предоставления сведений о государственных закупках по информационной системе "Мониторинг государственных закупок" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2300).
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 7 октября 2005 года N 357
Сноска. По всему тексту слова "администраторами", "администратором", "администратора", "администратор", "администратору" заменены словами "субъектами", "субъектом", "субъекта", "субъект", "субъекту" - приказом Министра финансов РК от 7 июня 2006 года N  202 .
Правила составления и представления отчетности
по вопросам государственных закупок
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила составления и представления отчетности по вопросам государственных закупок (далее - Правила) разработаны в соответствии с  Законом  Республики Казахстан "О государственных закупках" (далее - Закон).
2. Настоящие Правила определяют порядок составления и представления субъектами, обязанными осуществлять государственные закупки товаров, работ и услуг за счет имеющихся в их распоряжении денег в соответствии с законодательством Республики Казахстан о государственных закупках (далее - субъекты) отчетности по вопросам государственных закупок в уполномоченный орган.
Отчетность по вопросам государственных закупок составляется и представляется субъектами в установленном настоящими Правилами порядке посредством информационной системы электронных государственных закупок, за исключением субъектов, указанных в абзаце четвертом настоящего пункта, и на бумажных носителях.
Отчетность по вопросам государственных закупок, составляемая и представляемая субъектами посредством информационной системы электронных государственных закупок и на бумажных носителях должна быть идентичной.
Субъекты, не внедрившие информационную систему электронных государственных закупок, представляют отчетность по вопросам государственных закупок в порядке, установленном настоящими Правилами, на бумажных носителях.
Сноска. В пункт 2 внесены изменения -   приказом Министра финансов РК от 7 июня 2006 года N  202 .

27. ........ .
28. ........ ."
_____________________________________
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының  5-бабы, 5) және 9-4) тармақшаларына сәйкес және мемлекеттік сатып алу жөніндегі уәкілетті органға мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп беруді жасау және ұсыну тәртібін белгілеу үшін  БҰЙЫРАМЫН:
1.
1) Осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп беруді жасау және ұсыну  ережесі ;
2) Осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес тауарларды, жұмыстар және көрсетілетін қызметтерді жүргізілген сатып алу туралы 1-ГЗ есеп берудің  нысаны ;
3) Осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес шағын кәсіпкерлік субъектілерінен тауарларды, жұмыстар және көрсетілетін қызметтерді сатып алу туралы есеп берудің  нысаны  бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік сатып алуды үйлестіру басқармасы (С.К.Ештаев) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеу үшін шараларды қолдасын және кейіннен заңдарда белгіленген тәртіп бойынша ресми бұқаралық хабарлама құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің вице-министрі А.К.Әмринге жүктелсін.
4. "Мемлекеттік сатып алудың мониторингі" ақпараттық жүйе бойынша мемлекеттік сатып алу туралы мәліметтерді табыс етудің ережесін бекіту туралы Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сатып алу жөніндегі агенттігі Төрағасының 2003 жылғы 18 сәуірдегі N 56  бұйрығы  (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу реестрінде N 2300 болып тіркелген) күші жойылған деп танылсын.
5. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрінің
2005 жылғы 7 қазандағы
N 357 бұйрығына 1-қосымша
Мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша
есеп беруді жасау және ұсыну ережесі
Ескерту: Бүкіл мәтін бойынша "әкімшілер", "әкiмшi", "әкімшінің", "әкімшіге", "әкімшімен" деген сөздер тиісінше "субъектілер", "субъекті", "субъектінің", "субъектіге", "субъектімен" деген сөздермен ауыстырылды - ҚР Қаржы министрінің 2006 жылғы 7 маусымдағы  N 202   бұйрығымен .
1-тарау. Жалпы ережелері
1. Осы Мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп беруді жасау және ұсыну ережесі (бұдан әрі - Ереже) "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы  Заңына  (бұдан әрі - Заң) сәйкес әзірленген.
2. Осы Ереже Қазақстан Республикасының мемлекеттік сатып алу туралы заңнамаларына сәйкес Иелігінде бар ақша есебінен тауарларды, жұмыстарды және қызметтерді сатып алуды жүзеге асыруға міндетті субъектілердің (бұдан әрі - субъектілер) мемлекеттік сатып алу бойынша есеп беруді жасау және уәкілетті органға ұсыну тәртібін белгілейді.
Мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп беруді осы тармақтың төртінші абзацында көрсетілген субъектілерді қоспағанда, субъектілер жасайды және осы Ережеде белгіленген тәртіппен электрондық мемлекеттік сатып алудың ақпараттық жүйелері арқылы және қағаз тасығыштарда ұсынады.
Субъектілер электрондық мемлекеттік сатып алудың ақпараттық жүйелері арқылы табыс еткен және қағазға түсірілген күйінде ұсынған мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша жасаған есеп беру бірдей болу керек.
Электрондық мемлекеттік сатып алудың ақпараттық жүйелерін енгізбеген субъектілер осы Ережеде белгіленген тәртіппен мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп беруді қағаз тасығыштарда ұсынады.
Ескерту: 2-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 2006 жылғы 7 маусымдағы  N 202   бұйрығымен .

3. В настоящих Правилах используются следующие понятия:
1) имя пользователя - набор символов и цифр, присваиваемых пользователю для работы в информационной системе электронных государственных закупок;
2) идентификационный ключ - выдаваемый республиканским государственным казенным предприятием "Центр электронной коммерции" набор электронных цифровых символов, предназначенный для подтверждения целостности, достоверности и авторства представляемой субъектом в информационную систему электронных государственных закупок отчетности по вопросам государственных закупок. Идентификационный ключ применяется пользователем в случае отсутствия у пользователя электронной цифровой подписи;
3) информационная система электронных государственных закупок (далее - Система) - информационная система, посредством которой осуществляется процесс электронных государственных закупок;
4) подсистема мониторинга государственных закупок - составная, неотъемлемая часть Системы, предназначенная для сбора, составления и представления отчетности по вопросам государственных закупок;
5) пользователь - сотрудник субъекта, ответственный за составление и представление отчетности по вопросам государственных закупок;
6) республиканское государственное казенное предприятие "Центр электронной коммерции" (далее - Центр) - субъект государственной монополии в сфере осуществления хозяйствования в сфере информационных систем, создаваемых для обеспечения процесса государственных закупок;
7) отчетность по вопросам государственных закупок - представляемые субъектами отчетность, материалы и информация о государственных закупках;
8) центральная база данных Системы - информационные ресурсы (электронная систематизированная информация), объединенные программным обеспечением Системы, содержащие представляемую субъектами отчетность по вопросам государственных закупок;
9) WEB-сайт - WEB-сайт уполномоченного органа, содержащий информацию о проводимых в Республике Казахстан государственных закупках, доступный для всех пользователей Интернет.
Сноска. В пункт 3 внесены изменения -   приказом Министра финансов РК от 7 июня 2006 года N  202 .
Глава 2. Составление и представление отчетности по вопросам
государственных закупок посредством Системы
§  1. Порядок функционирования Системы и условия работы в
подсистеме мониторинга государственных закупок
4. Составление и представление субъектом отчетности по вопросам государственных закупок осуществляется посредством заполнения пользователем соответствующих экранных форм программного обеспечения подсистемы мониторинга государственных закупок с обязательным использованием выдаваемых Центром имени, пароля, идентификационного ключа пользователя (принадлежащей пользователю электронной цифровой подписи).
Заполненные в установленном порядке экранные формы программного обеспечения подсистемы мониторинга государственных закупок направляются пользователем в центральную базу данных Системы.

3. Осы Ережеде мынадай ұғымдар пайдаланады:
1) пайдаланушының аты - электрондық мемлекеттік сатып алудың ақпараттық жүйесінде жұмыс істеу үшін пайдаланушыға берілетін сандар мен нышандар жиыны;
2) сәйкестендіру кілті - субъекті электрондық мемлекеттік сатып алудың ақпараттық жүйесіне ұсынатын мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша жасаған есеп берудің толықтығын, дұрыстығын және авторлығын растауға арналған "Электрондық коммерция орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны беретін электрондық цифрлық нышандардың жиыны. Пайдаланушыда электрондық цифрлық қолтаңбасы болмаған жағдайда сәйкестендіру кілтті пайдаланушымен қолданады;
3) электрондық мемлекеттік сатып алудың ақпараттық жүйесі (бұдан әрі - Жүйе) - электрондық мемлекеттік сатып алу процесін жүзеге асыратын ақпараттық жүйе;
4) мемлекеттік сатып алудың мониторингінің кіші жүйесі (бұдан әрі - мониторингтің кіші жүйесі) - мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп беруді жинауға, жасауға және ұсынуға арналған Жүйенің құрамдас және ажыратылмас бөлігі;
5) пайдаланушы - мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп беруді жасауға және ұсынуға жауапкершілікті субъектінің қызметкері;
6) "Электрондық коммерция орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (бұдан әрі - Орталық) - мемлекеттік сатып алу процесін қамтамасыз ету үшін құрылатын ақпараттық жүйелер саласындағы шаруашылық жүргізуді жүзеге асыру саласындағы мемлекеттік монополия субъектісі;
7) мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп беру - субъектілер табыс ететін мемлекеттік сатып алу туралы есеп беру, материалдар және ақпарат;
8) Жүйенің орталық мәліметтер жиынтығы - Жүйенің бағдарламалық құралдарымен біріккен, субъектілер ұсынған мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп беру бар ақпараттық ресурстар (электрондық жүйеленген ақпарат);
9) WEB-сайт - барлық Интернет пайдаланушылары үшін қолжетімді, Қазақстан Республикасында жүргізілетін мемлекеттік сатып алу туралы ақпараты бар уәкілетті органның WEB-сайты.
Ескерту: 3-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 2006 жылғы 7 маусымдағы  N 202   бұйрығымен .
2-тарау. Мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша
есеп беруді жасау және Жүйе арқылы ұсыну
&1. Жүйе жұмысының істеуі тәртібі және сатып алудың
мониторингінің кіші жүйесінде жұмыс істеу тәртібі
4. Субъектінің мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп беруді жасауы және ұсынуы пайдаланушының Орталық берген пайдаланушының атын, парольді, сәйкестендіру кілтті (электрондық цифрлық қолтаңбасы бар пайдаланушы) міндетті түрде пайдалана отырып, мониторингтің кіші жүйесінің бағдарламалық құралдардың тиісті экрандық нысанын толтыруы арқылы жүзеге асырылады.
Белгіленген тәртіппен толтырылған мониторингтің кіші жүйесінің бағдарламалық құралдардың экрандық нысандарды пайдаланушы Жүйенің орталық мәліметтер жиынтығына жібереді.

5. Отчетность по вопросам государственных закупок считается представленной в уполномоченный орган, если заполненные в установленном порядке экранные формы программного обеспечения подсистемы мониторинга государственных закупок были направлены пользователем в центральную базу данных Системы и отправившим пользователем получено соответствующее уведомление.
6. Временем работы Системы признается время города Астаны.
7. Для получения имен, паролей, идентификационных ключей пользователей субъект:
1) на WEB-сайте заполняет заявление на регистрацию в подсистеме мониторинга государственных закупок по форме, согласно  приложению 1  к настоящим Правилам;
2) представляет в Центр заявление на регистрацию в подсистеме мониторинга государственных закупок, подписанное со своей стороны и заверенное печатью или в виде электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью.
8. В случае наличия у первого руководителя заказчика (уполномоченного им лица), утверждающего годовой план государственных закупок, или других пользователей открытых ключей электронных цифровых подписей субъект обеспечивает их представление в Центр.
9. Центр в течение пяти рабочих дней со дня осуществления субъектом действий, предусмотренных пунктом 7 настоящих Правил:
1) проверяет полноту и достоверность сведений, указанных субъектом в заявлении на регистрацию в подсистеме мониторинга государственных закупок согласно пункту 7 настоящих Правил;
2) заключает с субъектом, пользователи которого не имеют электронных цифровых подписей, соглашение об использовании и признании идентификационных ключей при составлении и представлении отчетности по вопросам государственных закупок (далее - Соглашение) по форме согласно  приложению 2  к настоящим Правилам;
3) выдает субъекту имена, пароли, идентификационные ключи пользователей для работы в подсистеме мониторинга государственных закупок, в количестве, указанном в заключенном с  субъектом Соглашении.
10. Субъект своим решением в письменной форме определяет пользователей и закрепляет за ними соответствующие имена, пароли, идентификационные ключи пользователей.
11. Все действия, выполненные в Системе пользователем, указавшим правильные имя, пароль пользователя и с использованием идентификационного ключа (электронной цифровой подписи), считаются произведенными от имени пользователя, которому были выданы (распределены) в установленном порядке эти имя, пароль, идентификационный ключ (принадлежит электронная цифровая подпись).
12. Субъект самостоятельно обеспечивает безопасность рабочих мест пользователей, с которых осуществляется составление и представление отчетности по вопросам государственных закупок, и принимает меры к охране конфиденциальности имен, паролей, идентификационных ключей пользователей (электронных цифровых подписей).

5. Мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп беру ұсынылған болып саналады, егер пайдаланушы белгіленген тәртіппен толтырылған мониторингтің кіші жүйесінің бағдарламалық құралдардың экрандық нысандарын Жүйенің орталық мәліметтер жиынтығына жіберсе және сол пайдаланушы тиісті хабарламаны алса.
6. Астана қаласының уақыты Жүйенің жұмыс уақыты болып танылады.
7. Пайдаланушының атын, паролді, сәйкестендіру кілтті алу үшін субъекті:
1) Ереженің  1-қосымшасына  сәйкес нысан бойынша мемлекеттік сатып алудың мониторингінің кіші жүйесінде тіркеу үшін WEB-сайтта өтінішті толтырады;
2) өз тарапынан қол қойылған және мөрмен расталған мемлекеттік сатып алудың мониторингінің кіші жүйесінде тіркеу үшін өтінішті немесе электрондық цифрлық қолтаңбамен куәландырылған электрондық құжат түрінде Орталыққа береді.
8. Сатып алудың жылдық жоспарын бекітетін тапсырыс берушінің бірінші басшысында (ол уәкілдік берген тұлғада) немесе басқа пайдаланушыларда электрондық цифрлық қолтаңбалардың ашық кілттері бар жағдайда субъекті оларды Орталыққа ұсынуды қамтамасыз етеді.
9. Субъекті осы Ереженің 7-тармағында көзделген іс-әрекеттерді жүзеге асырған күннен бастап, Орталық бес жұмыс күні ішінде:
1) осы Ереженің 7-тармағына сәйкес мемлекеттік сатып алудың мониторингінің кіші жүйесінде тіркеу үшін өтініште субъекті көрсеткен мәліметтердің толықтығын және дұрыстығын тексереді;
2) осы Ереженің  2-қосымшасына  сәйкес нысан бойынша мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп беруді жасау және ұсыну кезінде электрондық цифрлық қолтаңбалары жоқ субъектінің пайдаланушыларымен сәйкестендіру кілттерді пайдалану және таныту туралы келісім жасайды (бұдан әрі - Келісім);
3) субъектіге сол субъектімен жасалған Келісімде көрсетілген санға сәйкес мониторингтің кіші жүйесінде жұмыс істеу үшін пайдаланушының атын, парольді, сәйкестендіру кілттерді береді.
10. Субъекті өз шешімімен жазба түрде пайдаланушыларды анықтайды және оларға пайдаланушылардың тиісті аттарын, парольдерді, сәйкестендіру кілттерді бекітеді.
11. Пайдаланушының дұрыс аты мен парольді көрсеткен және сәйкестендіру кілтті (электрондық цифрлық қолтаңбаны) пайдалана отырып Жүйеде орындаған пайдаланушының барлық іс-әрекеттері белгіленген тәртіппен осы пайдаланушының аты, пароль және сәйкестендіру кілт берілген (үлескен) (электрондық цифрлық қолтаңбасы бар) пайдаланушының атынан жасалған болып есептеледі.
12. Субъекті мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп беруді жасау және ұсыну жүзеге асырылатын жұмыс орнының қауіпсіздігін дербес қамтамасыз етеді және пайдаланушының аты, пароль, сәйкестендіру кілттердің (электрондық цифрлық қолтаңбалардың) құпиялылығын қорғауға шаралар қолданады.

13. Субъект незамедлительно уведомляет уполномоченный орган и Центр, инициирует отзыв имени, пароля, идентификационного ключа пользователя, соответственно, в следующих случаях:
1) при раскрытии имени и (или) пароля и (или) идентификационного ключа пользователя третьими лицами;
2) при отзыве регистрационного свидетельства согласно законодательству Республики Казахстан об электронном документе и электронной цифровой подписи;
3) смерти, увольнения, перевода на другую должность, не связанную с осуществлением процесса государственных закупок, признания недееспособным, ограничено дееспособным, безвестно отсутствующим, умершим пользователя, которому были распределены выданные Центром имя, пароль, идентификационный ключ.
14. В случае изменения сведений, указанных субъектом в заявлении на регистрацию в подсистеме мониторинга государственных закупок согласно пункту 7 настоящих Правил, субъект незамедлительно уведомляет о данных изменениях Центр.
15. Центр приостанавливает действие имени, пароля, идентификационного ключа пользователя в случае обнаружения неполноты или недостоверности сведений, указанных субъектом в заявлении на регистрацию в подсистеме мониторинга государственных закупок согласно пункту 7 настоящих Правил.
16. Центр возобновляет действие имени, пароля, идентификационного ключа пользователя в случае устранения субъектом неполноты или недостоверности сведений в случае, предусмотренном пунктом 15 настоящих Правил.
17. Отзыв, приостановление или возобновление действия имени, пароля, идентификационного ключа пользователя осуществляются Центром не позднее одного рабочего дня, следующего за рабочим днем, в течение которого было принято решение об отзыве, приостановлении или возобновлении действия в соответствии с настоящими Правилами.
Имя, пароль, идентификационный ключ пользователя в случае отзыва прекращают свое действие.
§  2. Представление информации о планируемых
государственных закупках
18. Представление информации о планируемых государственных закупках представляет собой процесс утверждения, внесения изменений и/или дополнений и представления в установленном порядке в уполномоченный орган заказчиком годового плана государственных закупок.
19. Представление информации о планируемых государственных закупках осуществляется субъектом посредством подсистемы мониторинга государственных закупок в следующем порядке:
1) пользователь формирует проект годового плана государственных закупок посредством введения в подсистему мониторинга государственных закупок информации о планируемых государственных закупках товаров, работ и услуг;

13. Субъекті мынадай жағдайларда:
1) үшінші тұлғалар пайдаланушының атын және/немесе парольді және/немесе сәйкестендіру кілттерді ашқан кезде;
2) Қазақстан Республикасының электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба туралы заңнамасына сәйкес тіркеу куәлігін қайтарып алған кезде;
3) Орталық берген пайдаланушының аты, пароль мен сәйкестендіру кілтті иелейтін пайдаланушы қаза тапса, жұмыстан босатылса (мемлекеттік сатып алу процесін жүзеге асырумен байланысты емес), басқа қызметке ауысса, iс-әрекет жасауға қабiлетсiз, iс-әрекет жасауға шектеулі қабiлетті деп танылса, хабарсыз кеткен, қайтыс болған деп танылса уәкілетті органға Орталыққа дереу хабарлайды, осы Ереженің 17-тармағына сәйкес пайдаланушының атын, паролді, сәйкестендіру кілтті қайтарып алуға бастамашылық жасайды.
14. Осы Ереженің 7-тармағына сәйкес мемлекеттік сатып алудың мониторингінің кіші жүйесінде тіркеу үшін өтініште субъекті көрсеткен мәліметтер өзгерген жағдайда субъекті Орталыққа өзгерістер туралы дереу хабарлайды.
15. Орталық пайдаланушының атын, парольді, сәйкестендіру кілтті қолдануды осы Ереженің 7-тармағына сәйкес мемлекеттік сатып алудың мониторингінің кіші жүйесінде тіркеу үшін өтініште субъекті көрсеткен мәліметтердің толық немесе дұрыс еместігі анықталған жағдайда тоқтатады.
16. Орталық пайдаланушының атын, парольді және сәйкестендіру кілтті қолдануды осы Ереженің 15-тармағында көзделген жағдайда, ұсынылған мәліметтердің толық немесе дұрыс еместігін субъекті жойған жағдайда жаңартады.
17. Орталық Ережеге сәйкес пайдаланушының атын, парольді, сәйкестендіру кілтті қолдануды қайтарып алу, тоқтату немесе жаңарту туралы шешім қабылданған жұмыс күнінен кейінгі бір жұмыс күнінен кешіктірмей пайдаланушының атын, парольді, сәйкестендіру кілтті қолдануды қайтарып алуды, тоқтата тұруды немесе жаңартуды жүзеге асырады.
Пайдаланушының аты, паролі, сәйкестендіру кілті қайтарып алынған жағдайда өз қолданысын тоқтатады.
&2. Жоспарланған мемлекеттік сатып алу
туралы ақпаратты табыс ету
18. Жоспарланған мемлекеттік сатып алу туралы ақпаратты табыс ету тапсырыс берушінің белгіленген тәртіп бойынша уәкілетті органға мемлекеттік сатып алудың жылдық жоспарын бекіту, өзгерістер және/немесе толықтыруларды енгізу және ұсыну процесі болып табылады.
19. Субъекті жоспарланған мемлекеттік сатып алу туралы ақпаратты ұсынуды мониторингтің кіші жүйесі арқылы келесідей тәртіппен жүзеге асырады:
1) пайдаланушы тауарлар, жұмыстар және көрсетілетін қызметтердің жоспарланған мемлекеттік сатып алу туралы мониторингтің кіші жүйесіне ақпаратты енгізу арқылы мемлекеттік сатып алудың жылдық жоспарының жобасын құрастырады;

2) первый руководитель заказчика (уполномоченное им лицо) утверждает годовой план государственных закупок.
Сноска. В пункт 19 внесены изменения -   приказом Министра финансов РК от 7 июня 2006 года N  202 .
20. Ввод информации о планируемой номенклатуре и объемах закупаемых товаров, работ и услуг производится пользователем по каждому наименованию товара, работы и услуги в отдельности, посредством заполнения соответствующей экранной формы программного обеспечения подсистемы мониторинга государственных закупок с указанием следующих атрибутов:
1) наименования товара, работ и услуг;
2) единицы измерения товара, работ и услуг;
3) объема потребности товара, работ и услуг;
4) суммы, выделенной для закупки товара, работ и услуг;
5) планируемого способа закупок;
6) месяца проведения закупки;
7) регистрационного номера налогоплательщика заказчик (организатора конкурса);
8) источника финансирования закупки;
9) специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан;
10) класса товара, работ и услуг.
21. В установленные пунктом 4  статьи 9  Закона сроки годовой план государственных закупок утверждается первым руководителем заказчика (уполномоченным им лицом), посредством подсистемы мониторинга государственных закупок с обязательным использованием закрепленных за ним имени, пароля, идентификационного ключа и представляется пользователем в центральную базу данных Системы.
22. Внесение изменений и/или дополнений в утвержденный в установленном порядке годовой план государственных закупок, представление измененного годового плана государственных закупок в уполномоченный орган осуществляется в порядке, установленном пунктами 19-21 настоящих Правил.
При внесении заказчиком изменений и/или дополнений в утвержденный в установленном порядке годовой план государственных закупок работа субъекта в подсистеме мониторинга государственных закупок автоматически блокируется до момента представления измененного годового плана государственных закупок в центральную базу данных Системы.
23. Информация из годового плана государственных закупок, за исключением атрибутов, установленных подпунктами 4), 7) пункта 20 настоящих Правил, автоматически размещается Системой на WEB-сайте для планирования потенциальными поставщиками своего участия в процессе государственных закупок.
Сноска. В пункт 23 внесены изменения -   приказом Министра финансов РК от 7 июня 2006 года N  202 .
§  3. Представление информации об осуществлении государственных
закупок способами открытого и закрытого конкурсов
Сноска. В заголовок   §  3   внесены изменения -
приказом Министра финансов РК от 7 июня 2006 года N  202 .

2) тапсырыс берушінің бірінші басшысы (ол уәкілдік берген тұлға) мемлекеттік сатып алудың жылдық жоспарын бекітеді.
Ескерту: 19-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 2006 жылғы 7 маусымдағы  N 202   бұйрығымен .
20. Пайдаланушы сатып алынатын тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің жоспарланып отырған номенклатурасы мен көлемдері туралы ақпаратты тауардың, жұмыс және көрсетілетін қызметтің әрбір жеке атауы бойынша, мынадай атрибуттерді көрсете отырып:
1) тауардың, жұмыс және көрсетілетін қызметтің атауы;
2) тауардың, жұмыс және көрсетілетін қызметтің өлшем бірлігі;
3) Қазақстан Республикасының бюджеттік шығыстарының экономикалық топтастыруының ерекшелігін;
4) тауардың, жұмыс және көрсетілетін қызметтің тобы;
5) сатып алу өткізілетін айы;
6) тауардың, жұмыс және көрсетілетін қызмет қажеттілігінің көлемі;
7) тауардың, жұмыс және көрсетілетін қызметті сатып алу үшін бөлінген сомасы;
8) сатып алудың жоспарланып отырған тәсілі;
9) тапсырыс берушінің (конкурсты ұйымдастырушының) салық төлеуші тіркеу нөмірі;
10) сатып алуды қаржыландыру көзін мониторингтің кіші жүйесінің бағдарламалық құралдардың экрандық нысанын толтыру арқылы енгізуді жүзеге асырады.
21. Тапсырыс берушінің бірінші басшысы (ол уәкілдік берген тұлға) оған бекітілген пайдаланушының атын, парольді, сәйкестендіру кілтті міндетті түрде пайдалана отырып мониторингтің кіші жүйесі арқылы Заңның  9-бабы , 4-тармағымен белгіленген мерзімде мемлекеттік сатып алудың жылдық жоспарын бекітеді және пайдаланушы оны Жүйенің орталық мәліметтер жиынтығына жібереді.
22. Белгіленген тәртіп бойынша бекітілген мемлекеттік сатып алудың жылдық жоспарына өзгерістер және/немесе толықтыруларды енгізу, мемлекеттік сатып алудың өзгерген жылдық жоспарын уәкілетті органға табыс ету осы Ереженің 20-22-тармақтарында белгіленген тәртіп бойынша жүзеге асырылады.
Белгіленген тәртіп бойынша бекітілген мемлекеттік сатып алудың жылдық жоспарына өзгерістер және/немесе толықтырулар енгізілгеннен кейін мемлекеттік сатып алудың өзгерген жылдық жоспары Жүйенің орталық мәліметтер жиынтығына енгізілгенге дейін субъектінің мониторингтің кіші жүйесіндегі жұмысы өздігінен жойылады.
23. Ықтимал өнім берушілер мемлекеттік сатып алу процесіне қатысуды жоспарлау үшін Жүйе осы Ереженің 21-тармағы, 4), 7)-тармақшаларымен белгіленген атрибуттардан басқа мемлекеттік сатып алудың жылдық жоспарының өзге де ақпаратты WEB-сайтта өздігінен орналастырады.
Ескерту: 23-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 2006 жылғы 7 маусымдағы  N 202   бұйрығымен .
&3. Ашық және жабық конкурстары тәсілдерімен
мемлекеттік сатып алу туралы ақпаратты табыс ету
Ескерту: 3-параграфтің тақырыбына өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 2006 жылғы 7 маусымдағы  N 202   бұйрығымен .

24. В процессе подготовки конкурсной документации до размещения объявления (рассылки уведомлений) о предстоящем конкурсе пользователь планирует проведение конкурса в соответствующей экранной форме программного обеспечения подсистемы мониторинга государственных закупок с указанием следующих атрибутов:
1) наименования конкурса;
2) способа осуществления государственных закупок (открытый конкурс, закрытый конкурс, открытый конкурс с использованием двухэтапных процедур, закрытый конкурс с использованием двухэтапных процедур);
3) даты опубликования объявления о проведении открытого конкурса в периодической печати (Бюллетене государственных закупок) или направления уведомления о проведении (итогах) закрытого конкурса;
4) даты, адреса (места), времени приобретения (получения) конкурсной документации;
5) стоимости пакета конкурсной документации;
6) окончательного срока (дата и время), адреса (место) предоставления конкурсной заявки;
7) даты, адреса (место), времени вскрытия конкурсных заявок;
8) дополнительной информации: телефон, факс организатора конкурса;
9) повторного проведения этапа конкурса;
10) информации о закупаемых товарах, работах и услугах.
Сноска. В пункт 24 внесены изменения -   приказом Министра финансов РК от 7 июня 2006 года N  202 .
25. На основании утвержденного годового плана государственных закупок пользователь вводит информацию о закупаемых товарах, работах и услугах для каждого заказчика в отдельности, в соответствующую экранную форму программного обеспечения подсистемы мониторинга государственных закупок с указанием следующих атрибутов:
1) наименование заказчика для данного лота;
2) номер и наименование бюджетной программы/подпрограммы, по которой бюджетными организациями производится закупка товаров, работ и услуг;
3) год и месяц планирования закупки;
4) код и наименование класса товара, работ и услуг;
5) наименование каждой позиции закупаемых товаров, работ и услуг с описанием закупки и указанием единицы измерения, количества и для бюджетных организаций специфики экономической классификации расходов бюджета;
6) объем финансирования;
7) срок и место поставки товара, выполнения работ, оказания услуг.
26. В случае изменения атрибутов, указанных в пунктах 24 и 25 настоящих Правил, пользователем незамедлительно вносятся соответствующие изменения в экранную форму программного обеспечения подсистемы мониторинга государственных закупок.
27. Информация об объявленном конкурсе, предусмотренная пунктом 24 настоящих Правил, автоматически размещается Системой на WEB-сайте.

24. Алдағы конкурс туралы хабарландыруды орналастыру (хабарламаларды жіберу) Конкурстық құжаттаманы дайындау барысында пайдаланушы мониторингтің кіші жүйесінің бағдарламалық құралдарының тиісті экрандық нысанында мынадай атрибуттерді көрсете отырып:
1) конкурстың атауы;
2) мемлекеттік сатып алуды жүзеге асырудың тәсілі (ашық конкурс, жабық конкурс, екi кезеңдiк рәсiмдер пайдаланылатын ашық конкурс, екi кезеңдiк рәсiмдер пайдаланылатын жабық конкурс);
3) конкурстың болуы туралы хабарландыруды мерзімді баспасөзде (Мемлекеттік сатып алу бюллетеньде) жариялау күні немесе жабық конкурстың болуы (қорытындылары) туралы хабарламаны жіберу;
4) конкурстық құжаттаманы алған (қабылдаған) күні, мекен-жайы (орны), уақыты;
5) қосымша ақпарат: конкурсты ұйымдастырушының телефоны, факсы;
6) конкурстың кезеңінің қайталануы;
7) сатып алынатын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер туралы ақпаратты, конкурсты өткізуді жоспарлайды;
8) қосымша ақпарат: конкурсты ұйымдастырушының телефоны, факсі;
9) қайта өткізуі, конкурстың кезеңі;
10) сатып алынатын тауарлар, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтер туралы ақпарат.
Ескерту: 24-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 2006 жылғы 7 маусымдағы  N 202   бұйрығымен .
25. Пайдаланушы мемлекеттік сатып алудың бекітілген жылдық жоспары негізінде мониторингтің кіші жүйесінің бағдарламалық құралдарының тиісті экрандық нысанында сатып алынатын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер туралы ақпаратты мынадай атрибуттерді көрсете отырып:
1) берілген лот үшін тапсырыс берушінің атауы;
2) бюджеттік ұйымдар тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алатын бағдарламаның/кіші бағдарламаның нөмірі және атауы;
3) жоспарланатын сатып алудың жылы және айы;
4) тауарлар, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтер тобының коды және атауы;
5) сатып алудың сипаттауы мен өлшем бірлігі, саны және бюджеттік ұйымдар бюджет шығыстарының экономикалық топтастыру ерекшелігі көрсетілген сатып алынатын тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің әрбір позициясының атауы;
6) қаржыландыру көлемі;
7) тауарды жеткізудің, жұмыстарды орындаудың, қызметтерді көрсетудің мерзімі және орны әр тапсырыс беруші үшін жеке енгізеді.
26. Атрибуттер осы Ереженің 24 және 25-тармақтарында көрсетілген жағдайларда өзгеретін болса пайдаланушы мониторингтің кіші жүйесінің бағдарламалық құралдарының тиісті экрандық нысанына тиісті өзгерістерді дереу енгізеді.
27. Осы Ереженің 24-тармағында көзделген хабарландырылған конкурс туралы ақпарат Жүйемен WEB-сайтына өздігінен орналастырылады.

28. В течение одного рабочего дня после составления в установленном Законом порядке протокола вскрытия конвертов с конкурсными заявками пользователь указывает в соответствующей экранной форме программного обеспечения подсистемы мониторинг государственных закупок номер и дату подписания протокола вскрытия конвертов с конкурсными заявками.
Сноска. В пункт 28 внесены изменения -   приказом Министра финансов РК от 7 июня 2006 года N  202 .
29. В течение одного рабочего дня после подведения в установленном Законом порядке итогов конкурса пользователь указывает в соответствующей экранной форме программного обеспечения подсистемы информацию о победителях конкурса (признании конкурса несостоявшимся) по каждому лоту в отдельности, номер и дату протокола об итогах конкурса.
Сноска. В пункт 29 внесены изменения -   приказом Министра финансов РК от 7 июня 2006 года N  202 .
§  4. Представление информации о заключении и исполнении
договоров о государственных закупках
30. В течение одного рабочего дня после заключения договора о государственных закупках в установленном Законом порядке пользователь указывает в соответствующей экранной форме программного обеспечения подсистемы мониторинга государственных закупок номер и дату заключения договора о государственных закупках.
Сноска. В пункт 30 внесены изменения -   приказом Министра финансов РК от 7 июня 2006 года N  202 .
31. В течение десяти рабочих дней после фактической поставки товара, выполнения работ, оказания услуг или наступления даты поставки товара, выполнения работ, оказания услуг потенциальным поставщиком пользователь вводит в соответствующую экранную форму программного обеспечения подсистемы мониторинга государственных закупок информацию об исполнении договора о государственных закупках с указанием номера, даты заключения договора и даты его исполнения.
Сноска. В пункт 31 внесены изменения -   приказом Министра финансов РК от 7 июня 2006 года N  202 .
Глава 3. Составление и представление отчетности по вопросам
государственных закупок на бумажных носителях
§  1. Представление годового плана государственных закупок
32. Годовой план государственных закупок составляется по форме согласно  приложению 3  к настоящим Правилам.
33. Годовой план государственных закупок утверждается первым руководителем заказчика (уполномоченным им лицом) и заверяется печатью.
34. В случае внесения изменений и/или дополнений в годовой план государственных закупок, измененный годовой план государственных закупок представляется заказчиком в уполномоченный орган в течение семи рабочих дней после его утверждения в установленном порядке.
§  2. Представление отчетности на бумажных носителях

28. Конкурстық өтінімдер салынған конверттерді ашу хаттамасы Заңмен белгіленген тәртіп бойынша жасалғаннан кейін пайдаланушы конкурстық өтінімдер салынған конверттерді ашу хаттамасына нөмірін және қол қойылған күнін мониторингтің кіші жүйесінің бағдарламалық құралдарының тиісті экрандық нысанында бір жұмыс күні ішінде көрсетеді.
Ескерту: 28-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 2006 жылғы 7 маусымдағы  N 202   бұйрығымен .
29. Конкурстың қорытындылары  Заңмен  белгіленген тәртіп бойынша жасалғаннан кейін пайдаланушы әр лот бойынша конкурстың жеңімпаздары (конкурс өткізілмеген болып танылсын) туралы ақпаратты, конкурстың қорытындылары туралы хаттамасының нөмірін және күнін мониторингтің кіші жүйесінің бағдарламалық құралдарының тиісті экрандық нысанында бір жұмыс күні ішінде көрсетеді.
Ескерту: 29-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 2006 жылғы 7 маусымдағы  N 202   бұйрығымен .
&4. Мемлекеттік сатып алу туралы шарттарды
жасау және орындау туралы ақпаратты табыс ету
30. Мемлекеттік сатып алу туралы шарт Заңмен белгіленген тәртіп бойынша жасалғаннан кейін пайдаланушы мемлекеттік сатып алу туралы шарттың нөмірін және жасалған күнін мониторингтің кіші жүйесінің бағдарламалық құралдарының тиісті экрандық нысанында бір жұмыс күні ішінде көрсетеді.
Ескерту: 30-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 2006 жылғы 7 маусымдағы  N 202   бұйрығымен .
31. Ықтимал өнім беруші тауарды нақты жеткізгеннен, жұмыстарды орындағаннан, қызметтерді көрсеткен немесе тауарды жеткізу күні, жұмыстың орындалу, қызметтердің көрсету күні келгеннен кейін пайдаланушы мемлекеттік сатып алу туралы шарттың нөмірін, жасалған және орындалған күнін көрсете отырып мемлекеттік сатып алу туралы шарттың орындалуы туралы ақпаратты мониторингтің кіші жүйесінің бағдарламалық құралдарының тиісті экрандық нысанында  он жұмыс күні ішінде көрсетеді.
Ескерту: 31-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 2006 жылғы 7 маусымдағы  N 202   бұйрығымен .
3-тарау. Мемлекеттік сатып алу мәселелері
бойынша есеп беруді жасау және қағазға түсірілген
күйінде ұсыну
&1. Мемлекеттік сатып алудың жылдық
жоспарын табыс ету
32. Мемлекеттік сатып алудың жылдық жоспары Ереженің  3-қосымшасына  сәйкес нысан бойынша жасалады.
33. Мемлекеттік сатып алудың жылдық жоспары тапсырыс берушінің бірінші басшысымен (ол уәкілдік берген тұлғамен) бекітіледі және ұйымның мөрімен куәландырылады.
34. Мемлекеттік сатып алудың жылдық жоспарына өзгерістер және/немесе толықтырулар енгізілген кезде тапсырысшы мемлекеттік сатып алудың өзгертілген жылдық жоспары белгіленген тәртіп бойынша бекітілгеннен кейін оны жеті жұмыс күн ішінде уәкілетті органға табыс етеді.
&2. Есеп беруді қағазға түсірілген
күйінде табыс ету

35. Администраторы республиканских и местных (области) бюджетных программ с учетом всех подведомственных организаций, а также республиканские государственные предприятия (в том числе казенные) с учетом дочерних предприятий, ежеквартально до 10 числа месяца, следующего за отчетным кварталом, формируют отчет 1-ГЗ по форме, согласно  приложению 2  к приказу Министра финансов Республики Казахстан от 7 октября 2005 года N 357 "Об утверждении Правил составления и представления отчетности по вопросам государственных закупок", и до 17 числа данного месяца представляют в уполномоченный орган.
36. Юридические лица, пятьдесят и более процентов акций (долей) или контрольный пакет акций которых принадлежит государству, и аффилиированные с ними юридические лица представляют до 17 числа месяца, следующего за отчетным кварталом, в уполномоченный орган отчет 1-ГЗ составленный по форме, согласно приложению 2 к приказу Министра финансов Республики Казахстан от 7 октября 2005 года N 357 "Об утверждении Правил составления и представления отчетности по вопросам государственных закупок".
37. Два раза в год до 3 числа месяца, следующего за отчетным полугодием, субъекты представляют в уполномоченный орган отчет о государственных закупках товаров, работ и услуг у субъектов малого предпринимательства составленный по форме, согласно  приложению 3  к приказу Министра финансов Республики Казахстан от 7 октября 2005 года N 357 "Об утверждении Правил составления и представления отчетности по вопросам государственных закупок".
Сноска. В пункт 37 внесены изменения -   приказом Министра финансов РК от 7 июня 2006 года N  202 .
38. Отчет 1-ГЗ и отчет о государственных закупках товаров, работ и услуг у субъектов малого предпринимательства представляются субъектами с нарастающим итогом, в сроки, указанные в пунктах 35-37 настоящих Правил, заверяются подписью первого руководителя заказчика (уполномоченного им лица) и печатью организации.
Сноска. В пункт 38 внесены изменения -   приказом Министра финансов РК от 7 июня 2006 года N  202 .
Приложение 1
к Правилам составления и
представления отчетности
по вопросам государственных
закупок
Заявление на регистрацию
в подсистеме мониторинга государственных закупок
Настоящим ___________________________________________________
(наименование организации)
юридический адрес: ______________________________________________ ,
свидетельство о государственной регистрации N __________ от "___"
_________________ ______ г., выдано ______________________, в лице
_______________________________________, действующего на основании
____________________________, просит зарегистрировать в подсистеме
мониторинга государственных закупок в качестве:
- заказчика;
- организатора для
___________________________________________________________________
(полное наименование и регистрационный номер налогоплательщика
___________________________________________________________________
юридического лица (юридических лиц), для которого (которых)
__________________________________________________________________.
заявитель является организатором)
и выдать ___ (указать количество цифрами и прописью) имен,
паролей, идентификационных ключей пользователей в соответствии с
указанными в настоящем заявлении сведениями.
Идентификационные данные:
Регистрационный номер налогоплательщика _____________________
Дата регистрации заказчика (организатора) в Государственном
реестре субъектов, обязанных осуществлять закупки товаров, работ и
услуг за счет имеющихся в их распоряжении денег в соответствии с
законодательством Республики Казахстан о государственных
закупках ________________________
электронная почта __________________________________________
(адрес электронной почты)
контактный телефон _________________________________________.
Открытые ключи электронных цифровых подписей:
_______________  ___________________________________________.
(открытые ключи) (фамилия, имя, отчество, должность владельца)
Полноту и достоверность сведений подтверждаю.
Не возражаю против получения дополнительных сведений о ______
__________________________________________________________________,
(наименование организации)
содержащихся в государственных информационных системах (базах
данных) и (или) составляющих банковскую и/или налоговую тайны.
Фамилия, имя, отчество и подпись первого руководителя
заказчика (организатора) или лица, исполняющего его обязанности,
печать организации.
"___"» _______________ 200__г.
Приложение 2
к Правилам составления и
представления отчетности
по вопросам государственных
закупок
СОГЛАШЕНИЕ
Об использовании и признании идентификационных ключей
при составлении и представлении отчетности по вопросам
государственных закупок
N ______
г. ___________                             "___"»________ 200__ г.
________________________________ именуемое в дальнейшем Регистратор, в лице директора ___________________________________, действующего на основании _____________________, с одной стороны, и ____________________________________ , именуемое в дальнейшем - Клиент, в лице директора ____________________________________ , действующего на основании _________________ , с другой стороны, далее совместно именуемые Стороны, заключили настоящее Соглашение об использовании и признании идентификационных ключей при составлении и представлении отчетности по вопросам государственных закупок (далее - Соглашение) о нижеследующем:

35. Қарамағындағы барлық ұйымдарды ескере отырып республикалық және жергілікті (облыстық) бюджеттік бағдарламалардың субъектілері, сонымен қатар еншілес кәсіпорындарын ескере отырып республикалық мемлекеттік кәсіпорындары (соның ішінде қазыналық) тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 10-на дейін  1-ГЗ  есептілігін құрады және берілген айдың 17-не дейін "Мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп беруді жасау және ұсыну ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2005 жылғы 7 қазандағы N 357 бұйрығына қосымшаға сәйкес нысан бойынша уәкілетті органға табыс етеді.
36. Акцияларының (жарналарының) елу және елуден артық пайызы немесе акциялық бақылау пакеті мемлекеттің меншігінде болатын заңды тұлғалардың және олармен аффилиирленген тұлғалар есепті тоқсаннан кейінгі айдың 17-не дейін уәкілетті органға "Мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп беруді жасау және ұсыну ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2005 жылғы 7 қазандағы N 357 бұйрығына қосымшаға сәйкес нысан бойынша  1-ГЗ есеп  беруді ұсынады.
37. Жылына екі рет есепті жарты жылдықтан кейінгі айдың 3-іне дейін субъектілер уәкілетті органға "Мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп беруді жасау және ұсыну ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2005 жылғы 7 қазандағы N 357 бұйрығына қосымшаға сәйкес нысан бойынша сәйкес шағын кәсіпкерлік субъектілерден тауарларды, жұмыстарды және көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы есеп беруді табыс етеді.
Ескерту: 37-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 2006 жылғы 7 маусымдағы  N 202   бұйрығымен .
38. Тапсырыс берушінің бірінші басшысының (ол уәкілдік берген тұлғамен) қолымен және ұйымның мөрімен куәландырылған 1-ГЗ есеп беруді және шағын кәсіпкерлік субъектілерден тауарларды, жұмыстарды және көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы ақпаратты субъектілер ұлғаю нәтижесімен Ереженің 35-37-тармақтарында көрсетілген мерзімде табыс етеді.
Ескерту: 38-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 2006 жылғы 7 маусымдағы  N 202   бұйрығымен .
Мемлекеттік сатып алу
мәселелері бойынша есеп
беруді жасау және ұсыну
туралы ережеге 1-қосымша
Мемлекеттік сатып алудың мониторингінің
кіші жүйесіне тіркеу үшін өтініш
Осымен ____________________________________________________________
(ұйымның атауы)
Заңды мекен-жайы: ________________________________________________,
_____ ж. "___"_____________ N ___________ мемлекеттік тіркеу туралы
куәлігі ___________________________________________________________
негізінде әрекет ететін ___________________________________________
____________________________________________________________ атынан
_________________________________________________________ берілді,
мемлекеттік сатып алудың мониторингінің кіші жүйесінде:
__ - тапсырысшы;
___________________________________________________________________
(өтініш беруші ұйымдастырушы болып табылатын заңды тұлғаның (заңды
тұлғалардың) толық атауы және салық төлеушінің тіркеу нөмірі (СТН).
__ - үшін ұйымдастырушы ретінде тіркеуді және өтініште
көрсетілген мәліметтерге сәйкес пайдаланушылардың (саны цифрмен
және жазумен көрсетілсін) аттары мен парольдерін және сәйкестендіру
кілттерін беруге сұрайды.
Сәйкестендіру мәліметтері:
Салық төлеушінің тіркеу нөмірі (СТН) ________________________
Қазақстан Республикасы мемлекеттік сатып алу туралы
заңнамасына сәйкес Иелігінде бар ақша есебінен тауарларды,
жұмыстарды және қызметтерді сатып алуды жүзеге асыруға міндетті
субъектілердің мемлекеттік тізілімінде тапсырыс беруші
(ұйымдастырушы) тіркелген күні ____________________________________
электрондық пошта ___________________________________________
(электрондық поштаның адресі)
байланыс телефоны __________________________________________
Электрондық цифрлық қолтаңбалардың ашық кілттері:
_______________________    _________________________________
(ашық кілттер)         (иесінің тегі, аты-жөні, қызметі)
Мәліметтердің толықтығы мен дұрыстығын растаймын.
Мемлекеттік ақпараттық жүйелердегі (мәліметтер жиынтығындағы)
және (немесе) банктік және/немесе салық құпиясы бар _______________
(ұйымның атауы)
__________________ туралы қосымша мәліметтерді алуға қарсы емеспін.
Тапсырысшының (ұйымдастырушының) бірінші басшысының немесе
оның міндетін атқарушы адамның тегі, аты-жөні және қолы, ұйымның
мөрі.
200__ж. "____" _______________
Мемлекеттік сатып алу
мәселелері бойынша есеп
беруді жасау және ұсыну
туралы ережеге 2-қосымша
Мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп
беруді жасау және ұсыну кезінде сәйкестендіру
кілттерді пайдалану және тану туралы
КЕЛІСІМ
N_______
___________ қ.                         200__ ж. "___"________
Бұдан әрi Тіркеуші деп аталатын, ___________ негiзiнде әрекет ететiн _______________________ директоры атынан _______________ және бұдан әрi Клиент деп аталатын, ____________ негiзiнде әрекет ететiн _______________ директоры атынан, ________________________ бiрлесiп Тараптар деп аталатындар, мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп беруді жасау және ұсыну кезінде сәйкестендіру кілттерді пайдалану және тану туралы Келісім жасасты (бұдан әрі - Келісім) және төмендегiлер туралы келiстi:

1. Предмет Соглашения
1. Стороны признают выдаваемый (выдаваемые) Регистратором в соответствии с условиями Соглашения идентификационный ключ (идентификационные ключи) достаточным (достаточными) для подтверждения целостности, достоверности и авторства составляемой и вводимой (представляемой) Клиентом в информационную систему электронных государственных закупок (далее - Система) отчетности (документов, материалов и информации) по вопросам государственных закупок.
2. Стороны признают, что вводимые Клиентом в Систему документы, материалы, отчетность и информация эквивалентны документам, материалам, отчетности и информации на бумажных или иных носителях в письменном виде, оформленным в соответствии с законодательством Республики Казахстан, и имеют с ними одинаковую юридическую силу.
2. Обязанности Сторон
3. Клиент обязуется:
1) соблюдать установленный уполномоченным органом в сфере государственных закупок (далее - уполномоченный орган) порядок составления и представления отчетности по вопросам государственных закупок;
2) составлять и представлять отчетность по вопросам государственных закупок в установленном уполномоченным органом формате, посредством Системы и использовать для этого только представленные Регистратором программные продукты в соответствии с инструкцией пользователя;
3) самостоятельно обеспечить себя аппаратно-программным комплексом, необходимым для составления и представления отчетности по вопросам государственных закупок;
4) надлежащим образом обеспечить безопасность и работоспособность своего рабочего места, с которого осуществляется составление и представление отчетности по вопросам государственных закупок посредством Системы, а также сохранность, не разглашение, хранение в тайне полученных от Регистратора имени пользователя, пароля, идентификационного ключа;
5) использовать выданный (выданные) Регистратором идентификационный ключ (идентификационные ключи) только для составления и представления отчетности по вопросам государственных закупок;
6) незамедлительно уведомлять Регистратора обо всех случаях подозрений на несанкционированный доступ к идентификационным ключам (компрометации), а также об утрате идентификационных ключей;
7) в случае компрометации или утраты идентификационных ключей немедленно произвести их замену.
4. Регистратор обязуется:
1) выдать Клиенту (при личном присутствии) имя пользователя, пароль, идентификационный ключ для составления и представления отчетности по вопросам государственных закупок;
2) обеспечить работу Клиента в Системе;
3) своими силами и за свой счет устранять технические неполадки, возникшие по техническим и иным объективным причинам, вызвавшим временную приостановку работы Системы.

1. Келісімнің мәні
1. Тараптар Тіркеуші Келісімнің шарттарына сәйкес беретін сәйкестендіру кілтті (сәйкестендіру кілттерді) Клиент мемлекеттік сатып алудың ақпараттық жүйесіне (бұдан әрі - Жүйе) енгізген (ұсынған) мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша жасаған есеп берудің (құжаттардың, материалдардың және ақпараттың) толықтығын, дұрыстығын және авторлығын растау үшін жеткілікті деп таниды.
2. Тараптар Клиенттің Жүйеге енгізген құжаттарын, материалдарын, есеп беруді және ақпаратты Қазақстан Республикасы заңнамасына сәйкес рәсімделген қағазға түсірілген күйінде немесе басқа да түріндегі жазбаша құжаттарға, материалдарға, есеп беруге және ақпаратқа тең деп және бірдей заңды күші бар деп таниды.
2. Тараптардың міндеттері
3. Клиент:
1) уәкілетті орган (бұдан әрі - уәкілетті орган) бекіткен мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп беруді жасау және ұсыну тәртібін сақтауға;
2) мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп беруді уәкілетті орган бекіткен нысан бойынша, Жүйе арқылы және пайдаланушы нұсқаулығына сәйкес Тіркеуші ұсынған бағдарламалық құралдарды ғана пайдалана отырып жасауға және ұсынуға;
3) мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп беруді жасау және ұсыну үшін қажетті аппараттық-бағдарламалық жиынтығымен дербес қамтамасыз етуге;
4) Жүйе арқылы мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп беру жасалатын және ұсынылатын жұмыс орнының қауіпсіздігін және жұмысқа қабілеттілігін дербес қамтамасыз етеді, сонымен қатар Тіркеушіден алған пайдаланушының атының, парольдің, сәйкестендіру кілттің сақталуын, жарияланбауын, құпиялылығын қорғауды қамтамасыз етуге;
5) Тіркеуші берген сәйкестендіру кілтті (сәйкестендіру кілттерді) мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп беруді жасау және ұсыну үшін ғана пайдалануға;
6) сәйкестендіру кілттерге санкциясыз қол жеткізу күдік болса, сонымен қатар сәйкестендіру кілттердің жоғалуы туралы Тіркеушіні дереу хабарландыруға;
7) сәйкестендіру кілттердің компрометациясы немесе жоғалуы жағдайында оны ауыстыруға міндетті.
4. Тіркеуші:
1) Мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп беруді жасау және ұсыну үшін Клиентке (тікелей қатысуыменен) пайдаланушының атын, парольді, сәйкестендіру кілтті беруге;
2) Клиенттің Жүйеде жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
3) Жүйе жұмысының уақытша тоқтатылуынан туған техникалық және басқа да саналы себептерге қатысты пайда болған техникалық олқылықтарды өз бетімен және өз есебінен жоюға міндетті.

3. Ответственность Сторон
5. В случае неисполнения или ненадлежащего исполнения Соглашения Стороны несут ответственность в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.
6. Ответственность за достоверность и полноту информации, содержащейся в отчетности по вопросам государственных закупок, введенной в Систему, несет Клиент.
7. Все действия, выполненные в Системе пользователем, указавшим правильные имя пользователя и пароль, и с использованием идентификационного ключа считаются произведенными от имени Клиента, которому были в установленном порядке выданы эти имя пользователя, пароль и идентификационный ключ. За все действия своих сотрудников в Системе ответственность несет Клиент.
8. Регистратор не несет ответственность за какой-либо ущерб, потери и прочие убытки, которые понес Клиент по следующим причинам:
1) отсутствия у Клиента аппаратно-программного комплекса, необходимого для составления и представления отчетности по вопросам государственных закупок посредством Системы;
2) не соблюдения Клиентом либо его сотрудниками установленного уполномоченным органом порядка составления и представления отчетности по вопросам государственных закупок;
3) утраты, порчи либо несанкционированного Клиентом использования имени пользователя, пароля, идентификационного ключа для составления и представления отчетности по вопросам государственных закупок;
4) приостановления работы Системы по техническим и иным объективным причинам, вызвавшим временную приостановку работы Системы.
4. Иные условия
9. Соглашение вступает в силу с момента подписания Сторонами и действует неопределенный срок.
10. Соглашение составлено в двух оригинальных экземплярах, имеющих одинаковую юридическую силу по одному для каждой из Сторон.
11. Работа Системы может быть временно приостановлена по техническим и иным объективным причинам, не зависящим от Регистратора. Продолжительность приостановки работы Системы определяет Регистратор.
При этом, Клиент не вправе предъявлять к Регистратору какие-либо требования, связанные с приостановлением работы Системы по указанным причинам.
5. Реквизиты Сторон
Регистратор
Клиент
_____________________
(полное наименование)
_____________________
(полное наименование)
_____________________
(адрес)
_____________________
(адрес)
_____________________
(телефон, факс)
_____________________
(телефон, факс)
_________  _____________
(подпись)     Ф.И.О.)
печать организации
_________  _____________
(подпись)     Ф.И.О.)
печать организации
«"___"»___________ 200__г.
«"___"»___________ 200__г.
Приложение 3
к Правилам составления и
представления отчетности
по вопросам государственных
закупок
Годовой план государственных закупок
______________________________
(полное наименование Заказчика)
_________________
(дата утверждения)
N
п/п
наи-
мено-
вание
това-
ра,
работ и
услуг
еди-
ница
изме-
рения
това-
ра,
работ
и
услуг
объем
пот-
реб-
ности
това-
ра,
работ
и
услуг
сумма,
выде-
ленная
для
закуп-
ки
това-
ра,
работ
и
услуг
пла-
ниру-
емый
спо-
соб
за-
купки
месяц
про-
веде-
ния
за-
купки
регис-
тра-
цион-
ный
номер
нало-
гопла-
тель-
щика
заказ-
чика
ис-
точ-
ник
фи-
нан-
си-
ро-
ва-
ния
за-
куп-
ки
специ-
фика
эконо-
мичес-
кой
клас-
сифика-
ции расхо-
дов
бюджета
Респуб-
лики
Казах-
стан*
1.
2.
3.
Фамилия, имя, отчество, телефон и подпись исполнителя
Фамилия, имя, отчество и подпись первого руководителя заказчика (организатора) или лица, исполняющего его обязанности, печать организации.
* Примечание: графа Специфика экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан»заполняется государственными учреждениями
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 7 октября 2005 года N 357
Форма отчета 1-ГЗ о проведенных государственных
закупках товаров, работ и услуг за ______________ год
______________________________________________________
(наименование заказчика)
Способ
закупок
Код
стро-
ки
Количество
Сумма
выде-
лен-
ная
для
за-
куп-
ки
(тыс.
тен-
ге)
Общий
объем
за-
купок
(тыс.
тен-
ге)
в
том
числе
у
за-
ру-
беж-
ных
пос-
тав-
щиков
Услов-
ная эко-
номия
от
про-
веден-
ных
заку-
пок
(тыс.
тенге)
прове-
ден-
ных заку-
пок
пос-
тав-
щиков-
побе-
дите-
лей
в том
числе
зару-
бежных пос-
тав-
щиков
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
Государст-
венные
закупки,
проведенные
способом
конкурса.
Всего
01
государст-
венные
закупки,
проведенные
способом
открытого
конкурса,
02
в т.ч.с
использо-
ванием
двухэтапных
процедур
03
государ-
ственные
закупки,
проведенные
способом
закрытого
конкурса.
04
в т.ч.с
использо-
ванием
двухэтапных
процедур
05
Государ-
ственные
закупки,
проведенные
способом
выбора
поставщика с использо-
ванием
запроса
ценовых
предложений
06
Государ-
ственные
закупки,
проведенные
способом
закупок из
одного
источника.
Всего
07
в т.ч у
поставщи-
ков, не
относящихся
к субъектам
естествен-
ных
монополий
08
Государ-
ственные
закупки,
проведенные
через
открытые
товарные
биржи
09
Итого
проведено
закупок:
10
Фамилия, имя, отчество, телефон и подпись исполнителя
Фамилия, имя, отчество и подпись первого руководителя заказчика (организатора) или лица, исполняющего его обязанности, печать организации
Приложение 3
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 7 октября 2005 года N 357
Сноска. В приложение 3 внесены изменения -   приказом Министра финансов РК от 7 июня 2006 года N  202 .
Форма отчета о государственных закупках товаров,
работ и услуг у субъектов малого предпринимательства
за ____________ ____ год
___________________________________________________________
(наименование заказчика)
N
п.п.
Всего
(тыс.
тенге)
в том числе
Т
о
в
а
р
ы,
всего
в том
числе
товары
по
им-
порту
Рабо-
ты,
всего
в том
числе
работы,
выпол-
няемые
нерези-
дентами
Услуги,
всего
в том
числе
услуги,
оказы-
ваемые
нерези-
дентами
РК
1
2
3
4
5
6
7
8
01
Общий
объем
закупок
товаров,
работ и
услуг
02
в том
числе у
субъек-
тов
малого
предпри-
нимате-
льства
Фамилия, имя, отчество, телефон и подпись исполнителя
Фамилия, имя, отчество и подпись первого руководителя заказчика (организатора) или лица, исполняющего его обязанности, печать организации.

3. Тараптардың жауапкершілігі
5. Осы Келісімді орындамаған немесе тиісінше орындамағаны үшін Тараптар Қазақстан Республикасы заңдарында көзделген тәртіп бойынша жауап береді.
6. Жүйеге енгізілген мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп берудің дұрыстығы мен толықтығы үшін жауапкершілік Клиентке жүктеледі.
7. Жүйеде сәйкестендіру кілтті пайдалана отырып пайдаланушының дұрыс аты мен парольді атаған пайдаланушының барлық іс-әрекеттері сол аты, паролі және сәйкестендіру кілті берілген Клиенттің атынан жасалған болып саналады. Өз қызметкерлерінің Жүйеде жасаған іс-әрекеттері үшін барлық жауапкершілік Клиентке жүктеледі.
8. Клиенттің келесі себептерге қатысты зарар тартқаны, жоғалтуы және басқа шығындары үшін Тіркеуші жауапты емес, егер:
1) Клиентте Жүйе арқылы мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп беруді жасау және ұсыну үшін қажетті аппараттық-бағдарламалық жиынтығы болмаса;
2) Клиент немесе оның қызметкерлері уәкілетті органмен белгіленген мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп беруді жасау және ұсыну тәртібін орындамаса;
3) мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есеп беруді жасау және ұсыну үшін қажетті пайдаланушының атын, парольді, сәйкестендіру кілтті жоғалтса, бұзса немесе санкциясыз пайдаланса;
4) Жүйе жұмысының уақытша тоқтатылуынан туған техникалық және басқа да саналы себептерге қатысты Жүйе жұмысы тоқтатылса.
4. Басқа шарттар
9. Келісім Тараптардың қолы қойылғаннан кейін күшіне енеді және белгіленбеген мерзімге күші бар болып саналады.
10. Келісім Тараптарға бір бірден арнайы екі түпнұсқалық данада жасалған және бірыңғай заңды күші бар болып саналады.
11. Жүйе жұмысы Тіркеушіге байланысты емес техникалық немесе басқа да саналы себептерге қатысты уақытша тоқтатылуы мүмкін. Жүйе жұмысының тоқтау мерзімін Тіркеуші анықтайды.
Бұл орайда Клиенттің көрсетілген себептер бойынша Жүйе жұмысының тоқтауына байланысты Тіркеушіге айып тағуға құқығы жоқ.
5. Тараптардың реквизиттері
Тіркеуші                             Клиент
___________________________          ______________________________
(толық атауы)                           (толық атауы)
___________________________          ______________________________
(мекен-жайы)                             (мекен-жайы)
___________________________          ______________________________
(телефоны, факсі)                       (телефоны, факсі)
________ __________________          ________ _____________________
(қолы)   (тегі, аты-жөні)            (қолы)     (тегі, аты-жөні)
ұйымның мөрі                           ұйымның мөрі
200__ж. "____"_____________          200__ж. "____" _______________
Мемлекеттік сатып алу
мәселелері бойынша есеп
беруді жасау және ұсыну
туралы ережеге 3-қосымша
Мемлекеттік сатып алудың жылдық жоспары _____________________________
(Тапсырысшының толық атауы)
______________________________
(бекітілген күні)
N
п/п
та-
уар-
дың,
жұмыс
және
көр-
сеті-
летін
қыз-
мет-
тің
атауы
та-
уар-
дың,
жұмыс
және
көр-
сеті-
летін
қыз-
мет-
тің
өлшем
бір-
лігі
тауар-
дың,
жұмыс
және
көр-
сеті-
летін
қызмет
қажет-
тілі-
гінің
көлемі
тауар-
дың,
жұмыс
және
көр-
сеті-
летін
қыз-
метті
сатып
алу
үшін
бөлін-
ген
сомасы
са-
тып
алу-
дың
жос-
пар-
ла-
нып
оты-
рған
тә-
сілі
са-
тып
алу
өт-
кі-
зі-
ле-
тін
айы
тапсы-
рысшы-
салық
тө-
леу-
шінің
тіркеу
нөмірі
са-
тып
алу-
ды
қар-
жы-
лан-
дыру
көзі
Қазақ-
стан
Респу-
блика-
сының
бюд-
жеттік
шығыс-
тарының
эконо-
микалық
топтас-
тыруы-
ның ерекші-
лігі*
Орындаушының тегі, аты-жөні, телефоны және қолы
Тапсырысшының (ұйымдастырушының) бірінші басшысының немесе
оның міндетін атқарушы адамның тегі, аты-жөні және қолы, ұйымның
мөрі.
* Ескертпе: "Қазақстан Республикасының бюджеттік шығыстарының
экономикалық топтастыруының ерекшілігі" бағанын мемлекеттік
мекемелері толтырады
Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрінің
2005 жылғы 7 қазандағы
N 357 бұйрығына 2-қосымша
_________________ жылдары жүргізілген тауарларды,
жұмыстар және көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік
сатып алу туралы 1-ГЗ есеп берудің нысаны
___________________________________________________________________
(тапсырысшының атауы)
Сатып алудың тәсілі
Жол-
дың
коды
Саны
Са-
тып
алу
үшін
бө-
лін-
ген
со-
масы
(мың
тең-
ге)
Сатып
алу-
дың
жалпы
кө-
лемі
(мың
тең-
ге)
соның
ішін-
де
шетел
өнім
беру-
ші-
лер-
ден
Жүргі-
зілген
сатып
алудан
түскен
шартты
үнемі
(мың
теңге)
жүр-
гі-
зі-
лген
са-
тып
алу-
дың
же-
ңім-
паз-
өнім
бе-
ру-
ші-
лер-
дің
Соның
ішін-
де
шетел
өнім
беру-
ші-
лер-
дің
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
Конкурс тәсілі-
мен жүргізілген
мемлекеттік
сатып алу.
Барлығы
01
ашық конкурс
тәсілімен
жүргізілген
мемлекеттік
сатып алу,
02
соның ішінде
екi кезеңдiк
рәсiмдер пай-
даланылатын
03
жабық конкурс
тәсілімен
жүргізілген
мемлекеттік
сатып алу
04
соның ішінде
екi кезеңдiк
рәсiмдер пай-
даланылатын
05
Өнім берушіні
баға ұсыныстары
сұранымын пай-
далана отырып
жүргізілген
мемлекеттік
сатып алу
06
Көздердің бірі-
нен жүргізілген
мемлекеттік
сатып алу.
Барлығы
07
соның ішінде
табиғи моно-
полия субъек-
тілеріне жат-
пайтын өнім
берушілерден
08
Ашық тауар
биржасы арқылы
жүргізілген
мемлекеттік
сатып алу
09
Жүргізілген
сатып алудың
барлығы:
10
Орындаушының тегі, аты-жөні, телефоны және қолы
Тапсырысшының (ұйымдастырушының) бірінші басшысының немесе
оның міндетін атқарушы адамның тегі, аты-жөні және қолы, ұйымның
мөрі.
Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрінің
2005 жылғы 7 қазандағы
N 357 бұйрығына 3-қосымша
_________________ жылдары шағын кәсіпкерлік
субъектілерден тауарларды, жұмыстар және көрсетілетін
қызметтерді сатып алудың есеп беру нысаны
Ескерту: 3-қосымшаға өзгертулер енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 2006 жылғы 7 маусымдағы  N 202   бұйрығымен .
___________________________________________________________________
(тапсырысшының атауы)
N
п.п.
Бар-
лығы
(мың теңге)
Оның ішінде
Та-
уар-
лар,
бар-
лығы
соның
ішін-
де
им-
порт
бо-
йынша
Жұ-
мыс-
тар,
бар-
лығы
оның ішінде бейрезиденттер орындайтын жұмыстар
Қызметтер, барлығы
оның ішінде
ҚР бейрезиденттері көрсететін қызметтер
1
2
3
4
5
6
7
8
01
Тауарларды,
жұмыс және
көрсетілетін
қызметтерді
сатып алудың
жалпы көлемі
02
соның ішінде
шағын кәсіп-
керлік субъ-
ектілерінен
Орындаушының тегі, аты-жөні, телефоны және қолы
Тапсырысшының (ұйымдастырушының) бірінші басшысының немесе
оның міндетін атқарушы адамның тегі, аты-жөні және қолы, ұйымның
мөрі.