Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования областного значения
Постановление акимата Акмолинской области от 22 декабря 2010 года № А-12/499. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 января 2011 года № 3382.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень автомобильных дорог общего пользования областного значения.
2. Акиматам районов, городов Кокшетау и Степногорск принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Айтмухаметова К.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области С.Дьяченко
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
председателя Комитета
автомобильных дорог
Министерства транспорта
и коммуникаций
Республики Казахстан
А.Беков
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 22.12.2010 года № а-12/499
Перечень автомобильных дорог общего пользования областного значения

Облыстық маңызы бар жалпы қолданыстағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № А-12/499 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 27 қаңтарда № 3382 тіркеді.
"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыстық маңызы бар жалпы қолданыстағы автомобиль жолдарының тізбесі бекітілсін.
2. Аудандардың, Көкшетау және Степногорск қалаларының әкімдіктері осы қаулыдан туындайтын шараларды қолдансын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Қ.Қ.Айтмұхаметовке жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С.Дьяченко
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация
министрлігі Автомобиль
жолдары комитетінің
төрағасының міндетін
атқарушы
А.Беков
Ақмола облысы әкімдігінің
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ а-12/499 қаулысымен бекітілген
Облыстық маңызы бар жалпы қолданыстағы автомобиль жолдарының тізбесі

21,5
54
Исключен постановлением акимата Акмолинской области от 06.09.2017 № А-10/378 (вводится в действие со дня официального опубликования).
ИТОГО:
2661

21,5
54
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 06.09.2017 № А-10/378 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
БАРЛЫҒЫ:
2661