Об организации профессиональной молодежной практики для безработной молодежи города Каражал
Постановление акимата города Каражал Карагандинской области от 12 апреля 2010 года N 33. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 12 мая 2010 года N 8-5-93. Утратило силу - постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 6 апреля 2011 года N 59
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 06.04.2011 N 59.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения", согласно Постановления Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года N 2162 "О реализации Закона Республики Казахстан "О Республиканском бюджете на 2010-2012 годы" и решением XXIII сессии Каражалского городского Маслихата от 21 декабря 2009 года N 203 "О бюджете города на 2010-2012 годы", в целях расширения возможностей трудоустройства безработных граждан-выпускников учебных заведений среднего и высшего профессионального образования и приобретения ими практического опыта, знаний и навыков акимат города Каражал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Уполномоченному органу по вопросам занятости населения государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Каражал" (Гармашова Н.):
1) организовать работу по проведению Молодежной практики среди выпускников высших учебных заведений, колледжей и профессиональных лицеев, зарегистрированных в качестве безработных в государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ города Каражал";
2) заключить с работодателями договора на организацию профессиональной Молодежной практики для безработной молодежи;
3) установить размер ежемесячных отчислений оплаты для лиц, принятых на Молодежную практику в размере 20000 тенге за счет средств выделенных из республиканского бюджета.
2. Считать утратившим силу постановление акимата города Каражал N 129 от 28 мая 2009 года "Об организации профессиональной молодежной практики для безработной молодежи города Каражал" (зарегистрировано в управлении юстиции города Каражал 17 июня 2009 года регистрационный номер 8-5-73, опубликованное в газете "Қазыналы өңір" от 17 июня 2009 года за N 24).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Оспанову З.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Каражал                        Г. Мукашев

Қаражал қаласының жұмыссыз жастарына арналған жастардың кәсіби дайындығын ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 12 сәуірдегі N 33 қаулысы. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 12 мамырда N 8-5-93 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 6 сәуірдегі N 59 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2011.04.06 N 59 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің "2010-2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 2162 қаулысына және Қаражал қалалық Мәслихатының ХХІІІ сессиясының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы N 203 "2010-2012 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне сәйкес, жұмыссыз азаматтардың жоғарғы және арнаулы орта кәсіби оқу орындарының түлектерінің жұмысқа орналасу, іс жүзіндегі тәжірибе, білім және бейімділіктер алу мүмкіндіктерін кеңейту мақсатында Қаражал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті орган "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Н. Гармашова):
1) жұмыссыз ретінде "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде тіркелген жоғары оку орындардың, колледждер мен кәсіптік лицейлердің түлектері арасында Жастар практикасын өткізу жөніндегі жұмысты ұйымдастырсын;
2) жұмыс берушілермен жұмыссыз жастар үшін Жастар практикасын ұйымдастыруға арналған шарттар жасасын;
3) Жастар практикасына қабылданған тұлғалар үшін ай сайын төленетін ақы республикалық бюджеттен бөлінген қаржылардың есебінен 20000 теңге мөлшерінде белгіленсін.
2. Қаражал қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 28 мамырдағы N 129 "Қаражал қаласының жұмыссыз жастарына арналған жастардың кәсіби дайындығын ұйымдастыру туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын (Қаражал қаласы әділет басқармасында 2009 жылы 17 маусымда тіркелген тіркеу нөмірі 8-5-73, 2009 жылғы 17 маусымдағы "Қазыңалы өңір" газетінің 24 нөмірінде жарияланған).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары З. Оспановаға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаражал қаласының әкімі                    Ғ. Мұқашев