О создании социальных рабочих мест и финансировании
Постановление акимата Байганинского района Актюбинской области от 26 апреля 2011 года № 103. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 мая 2011 года № 3-4-113. Утратило силу постановлением акимата Байганинского района Актюбинской области от 28 февраля 2012 года № 34
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Байганинского района Актюбинской области от 28.02.2012 № 34.

Әлеуметтік жұмыс орындарын құру және қаржыландыру туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 26 сәуірдегі № 103 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 мамырда № 3-4-113 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 28 ақпандағы № 34 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 2012.02.28 № 34 Қаулысымен.

В соответствии со статьей 5, с пунктом 5-4) статьи 7статьями 9 и 18-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения", статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Байганинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В целях содействия трудоустройству граждан из целевых групп в аульных(сельских) округах утвердить перечень создаваемых в них социальных рабочих мест согласно приложения.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5 бабының, 7 бабының 5-4) тармақшасының9 және 18-1 баптарының, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 3137 баптарын басшылыққа ала отырып Байғанин ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауылдық (селолық) округтер бойынша нысаналы топтарға жататын азаматтарды жұмысқа орналастыруға жәрдемдесу мақсатында оларда ашылатын әлеуметтік жұмыс орындарының тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.

2. Месячное перечисление на каждого человека направляемого на социальные рабочие места, из местного бюджета составляет 26000 тенге.
3. ГУ Районный отдел занятости и социальных программ" (Ш.Спанова) поручить составит договор с организаторами социальных рабочих мест согласно приложения, организовать выдачу направлений гражданам из целевых групп.
4. ГУ "Районный отдел финансов" (Б.Боранбай) финансировать социальные рабочие места.

2. Әлеуметтік жұмыс орындарына жіберілген әр адамға жергілікті бюджеттен айлық аударымдар мөлшері 26000 теңгені құрайды.
3. «Байғанин аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ (Ш.Спанова) қосымшаға сай әлеуметтік жұмыс орындарын ашуға тапсырыс берушілермен шартқа отырып, нысаналы әлеуметтік топтарға жататын азаматтарға жолдама беруді ұйымдастырсын.
4. «Байғанин аудандық қаржы бөлімі» ММ (Б.Боранбай) әлеуметтік жұмыс орындарын қаржыландырсын.

5. Признать утратившим силу постановление акимата Байганинского района "О создании социальных рабочих мест и финансирование" от 15 февраля 2010 года № 21 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-4-93, опубликовано в газете "Жем-Сагыз № 12 от 12 марта 2010 года".
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Амангоса.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района:                                  Б.Кемешов
ПРИЛОЖЕНИЕ
к постановлению № 103
акимата района

5. «Әлеуметтік жұмыс орындарын құру және қаржыландыру туралы» Байғанин ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 15 ақпандағы № 21 қаулысының (нормативтік құқықтық келісімдері мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3-4-93 болып тіркелген, 2010 жылғы 12 наурыздағы № 12 «Жем-Сағыз» газетіне жарияланған) күші жойылсын.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Аманғосқа жүктелсін.
7. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап, он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі:                                  Б.Кемешов
Аудан әкімдігінің