О внесении изменений в решение 42 сессии Нуринского районного маслихата от 8 декабря 2011 года N 396 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение XV сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 10 декабря 2012 года N 148. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 декабря 2012 года N 2019
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 42 сессии Нуринского районного маслихата от 8 декабря 2011 года N 396 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-161, опубликовано в газете "Нұра" от 14 января 2012 года N 2 (5235)), внесены изменения решением 2 сессии Нуринского районного маслихата от 16 февраля 2012 года N 21 "О внесении изменений в решение 42 сессии Нуринского районного маслихата от 8 декабря 2011 года N 396 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-163, опубликовано в газете "Нұра" от 17 марта 2012 года N 10 (5244)), внесены изменения решением 5 сессии Нуринского районного маслихата от 12 апреля 2012 года N 65 "О внесении изменений в решение 42 сессии Нуринского районного маслихата от 8 декабря 2011 года N 396 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-171, опубликовано в газете "Нұра" от 21 апреля 2012 года N 17 (5251)), внесены изменения решением 7 сессии Нуринского районного маслихата от 14 июня 2012 года N 87 "О внесении изменений в решение 42 сессии Нуринского районного маслихата от 8 декабря 2011 года N 396 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-175, опубликовано в газете "Нұра" от 28 июня 2012 года N 25 (5260)), внесены изменения решением 10 сессии Нуринского районного маслихата от 16 августа 2012 года N 106 "О внесении изменений в решение 42 сессии Нуринского районного маслихата от 8 декабря 2011 года N 396 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-177, опубликовано в газете "Нұра" от 1 сентября 2012 года N 34 (5269)), внесены изменения решением 13 сессии Нуринского районного маслихата от 12 ноября 2012 года N 128 "О внесении изменений в решение 42 сессии Нуринского районного маслихата от 8 декабря 2011 года N 396 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1972, опубликовано в газете "Нұра" от 17 ноября 2012 года N 45 (5278)) следующие изменения:

Нұра аудандық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы 42 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 396 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының XV сессиясының 2012 жылғы 10 желтоқсандағы N 148 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 желтоқсанда N 2019 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы 42 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 396 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-14-161 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2012 жылғы 14 қаңтардағы N 2 (5235) санында жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 ақпандағы 2 сессиясының "Нұра аудандық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы 42 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 396 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 21 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-14-163 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2012 жылғы 17 наурыздағы N 10 (5244) санында жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі 5 сессиясының "Нұра аудандық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы 42 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 396 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 65 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-14-171 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2012 жылғы 21 сәуірдегі N 17 (5251) санында жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 маусымдағы 7 сессиясының "Нұра аудандық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы 42 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 396 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 87 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-14-175 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2012 жылғы 28 маусымдағы N 25 (5260) санында жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 тамыздағы 10 сессиясының "Нұра аудандық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы 42 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 396 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 106 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-14-177 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2012 жылғы 1 қыркүйектегі N 34 (5269) санында жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 қарашадағы 13 сессиясының "Нұра аудандық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы 42 сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 396 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 128 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 1972 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2012 жылғы 17 қарашадағы N 45 (5278) санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2968461" заменить цифрами "2946977";
цифры "2634680" заменить цифрами "2613196";
в подпункте 2):
цифры "2992243" заменить цифрами "2970759";
2) приложения 145 изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        К. Жунусбеков
Секретарь районного маслихата              Б. Шайжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Нуринского района
М. Мухамеджанова

1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"2968461" сандары "2946977" сандарымен ауыстырылсын;
"2634680" сандары "2613196" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"2992243" сандары "2970759" сандарымен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімге 145 қосымшалары осы шешімге 123 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            К. Жүнісбеков
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Б. Шайжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Нұра ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы
М. Мұхамеджанова

213
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
47480
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1617244
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2717
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
2717
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1614527
004
Общеобразовательное обучение
1570451
005
Дополнительное образование для детей и юношества
14244
063
Повышение оплаты труда учителям,прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
878
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: ( общего типа,специальных (коррекционных),специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставщихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
28954
9
Прочие услуги в области образования
14323
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
14323
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
5612
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
8711
05
Здравоохранение
1620
2
Охрана здоровья населения
1620
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1620
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан"на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
1620
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
106357
2
Социальная помощь
90717
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
90717
002
Программа занятости
35128
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3399
005
Государственная адресная социальная помощь
4583
006
Оказание жилищной помощи
1792
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

213
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
47480
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1617244
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2717
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2717
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1614527
004
Жалпы білім беру
1570451
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
14244
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
878
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған(жалпы үлгідегі,арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
28954
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
14323
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
14323
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
5612
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8711
05
Денсаулық сақтау
1620
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1620
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1620
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
1620
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
106357
2
Әлеуметтiк көмек
90717
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
90717
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
35128
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет,спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3399
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4583
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
1792
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

2321
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
394
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16238
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
13613
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5455
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
7794
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
15640
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
15640
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14951
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
379
021
Капитальные расходы государственного органа
310
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
464820
1
Жилищное хозяйство
249663
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
50724
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
50724
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
49539
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
49539
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
149150
003
Проектирование,строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
112806
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
31344
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной
инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
5000
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
0
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
250
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
250
2
Коммунальное хозяйство
186883
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
186283
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
186283
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

2321
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
394
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
16238
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
13613
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5455
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
7794
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
15640
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15640
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14951
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
379
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
310
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
464820
1
Тұрғын үй шаруашылығы
249663
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
50724
041
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
50724
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
49539
026
Жұмыспен қамту -2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
49539
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
149150
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үйін қорының тұрғын үй жобалау, салу және (немесе) сатып алу
112806
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
31344
072
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
5000
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
0
479
Тұрғын үй инспекциясы бөлімі
250
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
250
2
Коммуналдық шаруашылық
186883
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
186283
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
186283
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

7618
На повышение оплаты труда учителям,прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
878
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам(попечителям) на содержание ребенка сироты(детей-сирот),и ребенка(детей),оставшихся без попечения родителей
8711
на реализацию мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан"на 2011-2015 годы
1620
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26564
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020
26564
в том числе
частичное субсидирование заработной платы
11006
создание центров занятости
7794
предоставление субсидий на переезд
1085
организация молодежной практики
6679
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
25990
Проведение противоэпизоотических мероприятий
25990
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3281
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3281
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
100263
в том числе:
образование
49539
жилищно-коммунальное хозяйство
10000
дорожная инфраструктура
40724
Бюджетные кредиты
48540
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
48540
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
48540
Приложение N 3
к решению 15 сессии
Нуринского районного маслихата
от 10 декабря 2012 года N 148
Приложение 5
к решению 42 сессии
Нуринского районного маслихата
от 8 декабря 2011 года N 396
Целевые трансферты на развитие на 2012 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
321683
в том числе:
из республиканского бюджета
236346
Отдел строительства,архитектуры и градостроительства
236346
На проектирование, строительство и (или) приобретения жилья государственного коммунального жилищного фонда
91850
На проектирование, развитие,обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
24000
На строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
5000
На развитие системы водоснабжения
115496
из областного бюджета

7618
"Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
878
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8711
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізуіне
1620
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26564
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға
26564
оның ішінде
жалақының ішінара субсидиялану
11006
жұмыспен қамту орталықтарын құру
7794
көшуге субсидиялар ұсыну
1085
жастар тәжірибесін ұйымдастыру
6679
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
25990
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
25990
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3281
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
3281
Жұмыспен қамту бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту
100263
оның ішінде
білім беру
49539
коммуналдық тұрғын-үй шаруашылығы
10000
жол инфраструктурасы
40724
Бюджеттік кредиттер
48540
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
48540
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
48540
Нұра аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 10 желтоқсандағы
15 сессиясының N 148 шешіміне
3 қосымша
Нұра аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 8 желтоқсандағы
42 сессиясының N 396 шешіміне
5 қосымша
2012 жылға арналған нысаналы даму трансферттері
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
321683
оның ішінде
республикалық бюджеттен
236346
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
236346
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй жобалау, салу және (немесе) сатып алу
91850
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
24000
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
5000
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
115496
облыстық бюджеттен

85337
На проектирование, строительство и (или) приобретения жилья государственного коммунального жилищного фонда
10206
На проектирование, развитие,обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4344
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
70787

85337
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
10206
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
4344
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйесін дамыту
70787