1500
до-
ку-
мен-
тов
Общественные
работы
организуются
путем создания
временных
рабочих мест;
предназначены
специально для
безработных;
количество
рабочих мест
практически не
ограничено,
работы носят
временный
характер и для
их организации
не могут быть
использованы
постоянные
рабочие места
и вакансии;
возможность
организовать
работы на
условиях
неполного
рабочего
времени и по
гибкому
графику;
обладают
экономической,
социальной и
экологической
полезностью
для региона;
предоставляют
возможность
временного
трудоустройств
лицам, не
имеющим
специального
образования;
направление
безработных на
общественные
работы
осуществляется
районным
отделом
занятости и
социальных
программ с их
согласия в
порядке
очередности
согласно дате
регистрации.
Ус-
та-
нов-
лен-
ный
зако-
нода-
тель-
ством
Рес-
пуб-
лики
Ка-
зах-
стан
ми-
ни-
маль-
ный
раз-
мер
за-
ра-
бот-
ной
платы
Мест-
ный
бюд-
жет
10
10
16
Государ-
ственное
учреждение
"Районная
библиотека
акима
Панфилов-
ского
района"
Помощь в
восста-
новлении
книжного
фонда
(приве-
дение в
порядок,
переплет
порван-
ных
книг)
До
2500
книг
Общественные
работы
организуются
путем создания
временных
рабочих мест;
предназначены
специально для
безработных;
количество
рабочих мест
практически не
ограничено,
работы носят
временный
характер и для
их организации
не могут быть
использованы
постоянные
рабочие места
и вакансии;
возможность
организовать
работы на
условиях
неполного
рабочего
времени и по
гибкому
графику;
обладают
экономической,
социальной и
экологической
полезностью
для региона;
предоставляют
возможность
временного
трудоустройств
лицам, не
имеющим
специального
образования;
направление
безработных на
общественные
работы
осуществляется
районным
отделом
занятости и
социальных
программ с их
согласия в
порядке
очередности
согласно дате
регистрации.
Ус-
та-
нов-
лен-
ный
зако-
нода-
тель-
ством
Рес-
пуб-
лики
Ка-
зах-
стан
ми-
ни-
маль-
ный
раз-
мер
за-
ра-
бот-
ной
платы
Мест-
ный
бюд-
жет
10
10
17
Панфилов-
ский
филиал
государ-
ственного
учреждения
"Государ-
ственный
архив
Алматин-
ской
области"
Помощь в
восста-
новлении
архив-
ного
фонда
(приве-
дение в
порядок
архивных
докумен-
тов,
подшивка
старых
доку-
ментов)
До
1500
до-
ку-
мен-
тов
Общественные
работы
организуются
путем создания
временных
рабочих мест;
предназначены
специально для
безработных;
количество
рабочих мест
практически не
ограничено,
работы носят
временный
характер и для
их организации
не могут быть
использованы
постоянные
рабочие места
и вакансии;
возможность
организовать
работы на
условиях
неполного
рабочего
времени и по
гибкому
графику;
обладают
экономической,
социальной и
экологической
полезностью
для региона;
предоставляют
возможность
временного
трудоустройств
лицам, не
имеющим
специального
образования;
направление
безработных на
общественные
работы
осуществляется
районным
отделом
занятости и
социальных
программ с их
согласия в
порядке
очередности
согласно дате
регистрации.
Ус-
та-
нов-
лен-
ный
зако-
нода-
тель-
ством
Рес-
пуб-
лики
Ка-
зах-
стан
ми-
ни-
маль-
ный
раз-
мер
за-
ра-
бот-
ной
платы
Мест-
ный
бюд-
жет
10
10
18
Государ-
ственное
учреждение
"Управле-
ние
юстиции
Панфилов-
ского
района
Департа-
мента
юстиции
Алматин-
ской
области
Министер-
ства
юстиции
Республики
Казахстан"
Помощь в
восста-
новлении
архив-
ного
фонда
(приве-
дение в
порядок
архивных
докумен-
тов,
подшивка
старых
доку-
ментов)
До
1500
до-
ку-
мен-
тов
Общественные
работы
организуются
путем создания
временных
рабочих мест;
предназначены
специально для
безработных;
количество
рабочих мест
практически не
ограничено,
работы носят
временный
характер и для
их организации
не могут быть
использованы
постоянные
рабочие места
и вакансии;
возможность
организовать
работы на
условиях
неполного
рабочего
времени и по
гибкому
графику;
обладают
экономической,
социальной и
экологической
полезностью
для региона;
предоставляют
возможность
временного
трудоустройств
лицам, не
имеющим
специального
образования;
направление
безработных на
общественные
работы
осуществляется
районным
отделом
занятости и
социальных
программ с их
согласия в
порядке
очередности
согласно дате
регистрации.
Ус-
та-
нов-
лен-
ный
зако-
нода-
тель-
ством
Рес-
пуб-
лики
Ка-
зах-
стан
ми-
ни-
маль-
ный
раз-
мер
за-
ра-
бот-
ной
платы
Мест-
ный
бюд-
жет
10
10
19
Общес-
твенное
объедине-
ние
"Жаркент-
ское
городское
объеди-
нение
общества
инвалидов"
1.Помощь
одиноким
преста-
релым,
инвали-
дам
(побелка
домов,
покрас-
ка,
уборка)
2.Оказа-
ние
помощи в
работе
дворовых
клубов
(побел-
ка,
покрас-
ка,
уборка)
3.Оказа-
ние
помощи в
прове-
дении
ремонта
жилья
участ-
ников
Великой
Отечес-
твенной
Войны
(побел-
ка,
покрас-
ка,
уборка)
До 30
домов
До 3
клу-
бов
До 30 домов
Общественные
работы
организуются
путем создания
временных
рабочих мест;
предназначены
специально для
безработных;
количество
рабочих мест
практически не
ограничено,
работы носят
временный
характер и для
их организации
не могут быть
использованы
постоянные
рабочие места
и вакансии;
возможность
организовать
работы на
условиях
неполного
рабочего
времени и по
гибкому
графику;
обладают
экономической,
социальной и
экологической
полезностью
для региона;
предоставляют
возможность
временного
трудоустройств
лицам, не
имеющим
специального
образования;
направление
безработных на
общественные
работы
осуществляется
районным
отделом
занятости и
социальных
программ с их
согласия в
порядке
очередности
согласно дате
регистрации.
Ус-
та-
нов-
лен-
ный
зако-
нода-
тель-
ством
Рес-
пуб-
лики
Ка-
зах-
стан
ми-
ни-
маль-
ный
раз-
мер
за-
ра-
бот-
ной
платы
Мест-
ный
бюд-
жет
12
12
20
Общес-
твенное
объеди-
нение
"Союз
ветеранов
Афгани-
стана
"Жәрдем-А"
1.Под-
держка
социаль-
но
уязвимых
слоев
насе-
ления,
помощь в
работе с
подрост-
ками из
небла-
гополуч-
ных
семей
(помощь
школам в
органи-
зации
свобод-
ного
времени
под-
ростков,
органи-
зация
спортив-
ных
секций),
помощь в
работе с
лицами,
прибыв-
шими из
мест
лишения
свободы
2.Со-
действие
развитию
спор-
тивных
клубов
(подго-
товка
игровых
пло-
щадок,
помощь в
прове-
дении
турни-
ров)
Охват
до 3
школ,
до 30
че-
ловек
До 3
клу-
бов
Общественные
работы
организуются
путем создания
временных
рабочих мест;
предназначены
специально для
безработных;
количество
рабочих мест
практически не
ограничено,
работы носят
временный
характер и для
их организации
не могут быть
использованы
постоянные
рабочие места
и вакансии;
возможность
организовать
работы на
условиях
неполного
рабочего
времени и по
гибкому
графику;
обладают
экономической,
социальной и
экологической
полезностью
для региона;
предоставляют
возможность
временного
трудоустройств
лицам, не
имеющим
специального
образования;
направление
безработных на
общественные
работы
осуществляется
районным
отделом
занятости и
социальных
программ с их
согласия в
порядке
очередности
согласно дате
регистрации.
Ус-
та-
нов-
лен-
ный
зако-
нода-
тель-
ством
Рес-
пуб-
лики
Ка-
зах-
стан
ми-
ни-
маль-
ный
раз-
мер
за-
ра-
бот-
ной
платы
Мест-
ный
бюд-
жет
13
1
13
1
21
Панфилов-
ский
районный
филиал
общес-
твенного
объеди-
нения
"Народно-
Демокра-
тическая
партия
"Нур Отан"
Алматин-
ской
области
Доставка
писем,
подшивка
доку-
ментов и
оказание
помощи
при
копиро-
вании и
выдаче
доку-
ментов
До
1500
до-
ку-
мен-
тов
Общественные
работы
организуются
путем создания
временных
рабочих мест;
предназначены
специально для
безработных;
количество
рабочих мест
практически не
ограничено,
работы носят
временный
характер и для
их организации
не могут быть
использованы
постоянные
рабочие места
и вакансии;
возможность
организовать
работы на
условиях
неполного
рабочего
времени и по
гибкому
графику;
обладают
экономической,
социальной и
экологической
полезностью
для региона;
предоставляют
возможность
временного
трудоустройств
лицам, не
имеющим
специального
образования;
направление
безработных на
общественные
работы
осуществляется
районным
отделом
занятости и
социальных
программ с их
согласия в
порядке
очередности
согласно дате
регистрации.
Ус-
та-
нов-
лен-
ный
зако-
нода-
тель-
ством
Рес-
пуб-
лики
Ка-
зах-
стан
ми-
ни-
маль-
ный
раз-
мер
за-
ра-
бот-
ной
платы
Мест-
ный
бюд-
жет
10
10
22
Панфи-
ловское
районное
отделение
Алматин-
ского
областного
филиала
"Государ-
ственный
центр по
выплате
пенсий"
Доставка
писем,
подшивка
доку-
ментов и
оказание
помощи
при
копиро-
вании и
выдаче
доку-
ментов
До
1500
до-
ку-
мен-
тов
Общественные
работы
организуются
путем создания
временных
рабочих мест;
предназначены
специально для
безработных;
количество
рабочих мест
практически не
ограничено,
работы носят
временный
характер и для
их организации
не могут быть
использованы
постоянные
рабочие места
и вакансии;
возможность
организовать
работы на
условиях
неполного
рабочего
времени и по
гибкому
графику;
обладают
экономической,
социальной и
экологической
полезностью
для региона;
предоставляют
возможность
временного
трудоустройств
лицам, не
имеющим
специального
образования;
направление
безработных на
общественные
работы
осуществляется
районным
отделом
занятости и
социальных
программ с их
согласия в
порядке
очередности
согласно дате
регистрации.
Ус-
та-
нов-
лен-
ный
зако-
нода-
тель-
ством
Рес-
пуб-
лики
Ка-
зах-
стан
ми-
ни-
маль-
ный
раз-
мер
за-
ра-
бот-
ной
платы
Мест-
ный
бюд-
жет
3
3
23
Государ-
ственное
учреждение
"Панфи-
ловское
районное
управление
казначей-
ства
Департа-
мента
казначей-
ства по
Алматин-
ской
области
Комитета
казначей-
ства
Минис-
терства
финансов
Республики
Казахстан"
Доставка
писем,
подшивка
доку-
ментов и
оказание
помощи
при
копиро-
вании и
выдаче
доку-
ментов
До
1500
до-
ку-
мен-
тов
Общественные
работы
организуются
путем создания
временных
рабочих мест;
предназначены
специально для
безработных;
количество
рабочих мест
практически не
ограничено,
работы носят
временный
характер и для
их организации
не могут быть
использованы
постоянные
рабочие места
и вакансии;
возможность
организовать
работы на
условиях
неполного
рабочего
времени и по
гибкому
графику;
обладают
экономической,
социальной и
экологической
полезностью
для региона;
предоставляют
возможность
временного
трудоустройств
лицам, не
имеющим
специального
образования;
направление
безработных на
общественные
работы
осуществляется
районным
отделом
занятости и
социальных
программ с их
согласия в
порядке
очередности
согласно дате
регистрации.
Ус-
та-
нов-
лен-
ный
зако-
нода-
тель-
ством
Рес-
пуб-
лики
Ка-
зах-
стан
ми-
ни-
маль-
ный
раз-
мер
за-
ра-
бот-
ной
платы
Мест-
ный
бюд-
жет
6
6
24
Государ-
ственное
учреждение
"Терри-
ториальная
земельная
инспекция
по
Алматин-
ской
области"
Доставка
писем,
подшивка
доку-
ментов и
оказание
помощи
при
копиро-
вании и
выдаче
доку-
ментов
До
1500
до-
ку-
мен-
тов
Общественные
работы
организуются
путем создания
временных
рабочих мест;
предназначены
специально для
безработных;
количество
рабочих мест
практически не
ограничено,
работы носят
временный
характер и для
их организации
не могут быть
использованы
постоянные
рабочие места
и вакансии;
возможность
организовать
работы на
условиях
неполного
рабочего
времени и по
гибкому
графику;
обладают
экономической,
социальной и
экологической
полезностью
для региона;
предоставляют
возможность
временного
трудоустройств
лицам, не
имеющим
специального
образования;
направление
безработных на
общественные
работы
осуществляется
районным
отделом
занятости и
социальных
программ с их
согласия в
порядке
очередности
согласно дате
регистрации.
Ус-
та-
нов-
лен-
ный
зако-
нода-
тель-
ством
Рес-
пуб-
лики
Ка-
зах-
стан
ми-
ни-
маль-
ный
раз-
мер
за-
ра-
бот-
ной
платы
Мест-
ный
бюд-
жет
3
3
25
Государ-
ственное
учреждение
"Панфи-
ловский
районный
отдел
внутренних
дел"
Доставка
писем,
подшивка
доку-
ментов и
оказание
помощи
при
копиро-
вании и
выдаче
доку-
ментов
До
1500
до-
ку-
мен-
тов
Общественные
работы
организуются
путем создания
временных
рабочих мест;
предназначены
специально для
безработных;
количество
рабочих мест
практически не
ограничено,
работы носят
временный
характер и для
их организации
не могут быть
использованы
постоянные
рабочие места
и вакансии;
возможность
организовать
работы на
условиях
неполного
рабочего
времени и по
гибкому
графику;
обладают
экономической,
социальной и
экологической
полезностью
для региона;
предоставляют
возможность
временного
трудоустройств
лицам, не
имеющим
специального
образования;
направление
безработных на
общественные
работы
осуществляется
районным
отделом
занятости и
социальных
программ с их
согласия в
порядке
очередности
согласно дате
регистрации.
Ус-
та-
нов-
лен-
ный
зако-
нода-
тель-
ством
Рес-
пуб-
лики
Ка-
зах-
стан
ми-
ни-
маль-
ный
раз-
мер
за-
ра-
бот-
ной
платы
Мест-
ный
бюд-
жет
4
4

1500
құ-
жат-
тарға дейін
Қоғамдық
жұмыстар
уақытша жұмыс
орындарын ашу
жолымен
ұйымдастыры-
лады;
жұмыссыздарға
әдейі
арналған;
жұмыс
орындарының
саны іс
жүзінде
шектелмейді,
жұмыс уақытша
сипатта
болады және
оларды
ұйымдастыру
үшін тұрақты
жұмыс
орындары мен
бос қызмет
орындарын
пайдалануға
болмайды;
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
график
бойынша
ұйымдастыру
мүмкіндігі
болады; аймақ
үшін
экономикалық,
әлеуметтік
және
экологиялық
пайдасы
болады;
арнаулы
білімі жоқ
адамдардың
уақытша
жұмысқа
орналасуына
мүмкіндік
береді;
жұмыссыздарды
қоғамдық
жұмыстарға
жіберуді
аудандық
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
жұмыссыздар-
дың
келісімімен
тіркелу
күніне сәйкес
кезектілік
тәртібімен
жүзеге
асырады.
Қазақ-
стан
Рес-
публи-
касы-
ның
заңын-
да
белгі-
ленген
айлық
жала-
қының
ең
төмен-
гі
мөлше-
рінде
Жер-
гі-
лік-
ті
бюд-
жет
10
10
16
"Панфилов
ауданы
әкімінің
аудандық
кітапха-
насы"
мемлекет-
тік
мекемесі
Кітап
қорын
қалпына
келті-
руге
көмек-
тесу
(жыртыл-
ған
кітап-
тарды
түптеу,
реттеу)
2500
кі-
тап-
тарға
дейін
Қоғамдық
жұмыстар
уақытша жұмыс
орындарын ашу
жолымен
ұйымдастыры-
лады;
жұмыссыздарға
әдейі
арналған;
жұмыс
орындарының
саны іс
жүзінде
шектелмейді,
жұмыс уақытша
сипатта
болады және
оларды
ұйымдастыру
үшін тұрақты
жұмыс
орындары мен
бос қызмет
орындарын
пайдалануға
болмайды;
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
график
бойынша
ұйымдастыру
мүмкіндігі
болады; аймақ
үшін
экономикалық,
әлеуметтік
және
экологиялық
пайдасы
болады;
арнаулы
білімі жоқ
адамдардың
уақытша
жұмысқа
орналасуына
мүмкіндік
береді;
жұмыссыздарды
қоғамдық
жұмыстарға
жіберуді
аудандық
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
жұмыссыздар-
дың
келісімімен
тіркелу
күніне сәйкес
кезектілік
тәртібімен
жүзеге
асырады.
Қазақ-
стан
Рес-
публи-
касы-
ның
заңын-
да
белгі-
ленген
айлық
жала-
қының
ең
төмен-
гі
мөлше-
рінде
Жер-
гі-
лік-
ті
бюд-
жет
10
10
17
"Алматы
облыстық
мемлекет-
тік
мұрағаты"
мемлекет-
тік
мекеме-
сінің
Панфилов
филиалы
Мұрағат
матери-
алдарын
қалпына
келтіру-
ге
көмек-
тесу
(мұрағат
кұжат-
тарын
реттеу,
ескі
құжат-
тарды
тігу)
1500
құ-
жат-
тарға
дейін
Қоғамдық
жұмыстар
уақытша жұмыс
орындарын ашу
жолымен
ұйымдастыры-
лады;
жұмыссыздарға
әдейі
арналған;
жұмыс
орындарының
саны іс
жүзінде
шектелмейді,
жұмыс уақытша
сипатта
болады және
оларды
ұйымдастыру
үшін тұрақты
жұмыс
орындары мен
бос қызмет
орындарын
пайдалануға
болмайды;
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
график
бойынша
ұйымдастыру
мүмкіндігі
болады; аймақ
үшін
экономикалық,
әлеуметтік
және
экологиялық
пайдасы
болады;
арнаулы
білімі жоқ
адамдардың
уақытша
жұмысқа
орналасуына
мүмкіндік
береді;
жұмыссыздарды
қоғамдық
жұмыстарға
жіберуді
аудандық
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
жұмыссыздар-
дың
келісімімен
тіркелу
күніне сәйкес
кезектілік
тәртібімен
жүзеге
асырады.
Қазақ-
стан
Рес-
публи-
касы-
ның
заңын-
да
белгі-
ленген
айлық
жала-
қының
ең
төмен-
гі
мөлше-
рінде
Жер-
гі-
лік-
ті
бюд-
жет
10
10
18
"Қазақ-
стан
Респуб-
ликасы
Әділет
министр-
лігі
Алматы
облысының
Әділет
департа-
менті
Панфилов
ауданының
Әділет
басқар-
масы"
мемлекет-
тік
мекемесі
Мұрағат
матери-
алдарын
қалпына
келті-
руге
көмек-
тесу
(мұрағат
құжат-
тарын
реттеу,
ескі
құжат-
тарды
тігу)
1500
құ-
жат-
тарға
дейін
Қоғамдық
жұмыстар
уақытша жұмыс
орындарын ашу
жолымен
ұйымдастыры-
лады;
жұмыссыздарға
әдейі
арналған;
жұмыс
орындарының
саны іс
жүзінде
шектелмейді,
жұмыс уақытша
сипатта
болады және
оларды
ұйымдастыру
үшін тұрақты
жұмыс
орындары мен
бос қызмет
орындарын
пайдалануға
болмайды;
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
график
бойынша
ұйымдастыру
мүмкіндігі
болады; аймақ
үшін
экономикалық,
әлеуметтік
және
экологиялық
пайдасы
болады;
арнаулы
білімі жоқ
адамдардың
уақытша
жұмысқа
орналасуына
мүмкіндік
береді;
жұмыссыздарды
қоғамдық
жұмыстарға
жіберуді
аудандық
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
жұмыссыздар-
дың
келісімімен
тіркелу
күніне сәйкес
кезектілік
тәртібімен
жүзеге
асырады.
Қазақ-
стан
Рес-
публи-
касы-
ның
заңын-
да
белгі-
ленген
айлық
жала-
қының
ең
төмен-
гі
мөлше-
рінде
Жер-
гі-
лік-
ті
бюд-
жет
10
10
19
"Жаркент
қалалық
мүгедек-
тер
қоғамының
бірлес-
тігі"
1.Жалғыз
басты
қарт-
тарға,
мүгедек-
терге
көмек
көрсету
(үйлерін
ақтау,
сырлау,
тазалау)
2.Аула
клубының
жұмысына
көмек
көрсету
(ақтау,
сырлау,
тазалау)
3.Ұлы
Отан
соғысы
арда-
ргер-
леріне
тұрғын
үй
жөндеу
жұмыс-
тарын
жүргі-
зуге
көмек
көрсету (ақтау,
сырлау,
тазалау)
30
үй-
лерге
дейін
3
аула
клу-
бына
дейін
30
үй-
лерге
дейін
Қоғамдық
жұмыстар
уақытша жұмыс
орындарын ашу
жолымен
ұйымдастыры-
лады;
жұмыссыздарға
әдейі
арналған;
жұмыс
орындарының
саны іс
жүзінде
шектелмейді,
жұмыс уақытша
сипатта
болады және
оларды
ұйымдастыру
үшін тұрақты
жұмыс
орындары мен
бос қызмет
орындарын
пайдалануға
болмайды;
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
график
бойынша
ұйымдастыру
мүмкіндігі
болады; аймақ
үшін
экономикалық,
әлеуметтік
және
экологиялық
пайдасы
болады;
арнаулы
білімі жоқ
адамдардың
уақытша
жұмысқа
орналасуына
мүмкіндік
береді;
жұмыссыздарды
қоғамдық
жұмыстарға
жіберуді
аудандық
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
жұмыссыздар-
дың
келісімімен
тіркелу
күніне сәйкес
кезектілік
тәртібімен
жүзеге
асырады.
Қазақ-
стан
Рес-
публи-
касы-
ның
заңын-
да
белгі-
ленген
айлық
жала-
қының
ең
төмен-
гі
мөлше-
рінде
Жер-
гі-
лік-
ті
бюд-
жет
12
12
20
Ауғаныс-
тан
ардагер-
лерінің
одағы
"Жәр-
дем-А"
қоғамдық
бірлес-
тігі
1.Халық-
тың
әлеумет-
тік
әлсіз
тобына,
тұрмысы
нашар
отба-
сындағы
жасөс-
пірім-
дермен
жұмыс
жүргізу-
ге көмек
көрсету
(мектеп-
терге
жасөс-
пірім-
дердің
бос
уақытын
өткізуге
ұйымдас-
тыруға
көмек-
тесу,
спорт
секция-
ларын
ұйымдас-
тыру),
бас
бостан-
дығынан
айыру
орында-
рынан
боса-
тылған
адам-
дармен
жұмыс
жүргі-
зуге
көмек
көрсету
2.Спорт
клуб-
тарын
дамыту-
ға
жәрдем-
десу
(ойын
алаң-
дарын
дайын-
дау,
турнир-
лер
өткізуге
көмек
көрсету)
3
мек-
теп-
терді
қам-
ту,
30
адам-
ға
дейін3
аула
клу-
бына
дейін
Қоғамдық
жұмыстар
уақытша жұмыс
орындарын ашу
жолымен
ұйымдастыры-
лады;
жұмыссыздарға
әдейі
арналған;
жұмыс
орындарының
саны іс
жүзінде
шектелмейді,
жұмыс уақытша
сипатта
болады және
оларды
ұйымдастыру
үшін тұрақты
жұмыс
орындары мен
бос қызмет
орындарын
пайдалануға
болмайды;
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
график
бойынша
ұйымдастыру
мүмкіндігі
болады; аймақ
үшін
экономикалық,
әлеуметтік
және
экологиялық
пайдасы
болады;
арнаулы
білімі жоқ
адамдардың
уақытша
жұмысқа
орналасуына
мүмкіндік
береді;
жұмыссыздарды
қоғамдық
жұмыстарға
жіберуді
аудандық
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
жұмыссыздар-
дың
келісімімен
тіркелу
күніне сәйкес
кезектілік
тәртібімен
жүзеге
асырады.
Қазақ-
стан
Рес-
публи-
касы-
ның
заңын-
да
белгі-
ленген
айлық
жала-
қының
ең
төмен-
гі
мөлше-
рінде
Жер-
гі-
лік-
ті
бюд-
жет
13
1
13
1
21
"Нұр
Отан"
Халықтық
Демокра-
тиялық
партиясы
қоғамдық
бірлес-
тігінің
Панфилов
аудандық
филиалы
Хат
апару,
құжат-
тарды
тігу
және
көшірме
жасауға,
таратуға
көмек
көрсету
1500
құ-
жат-
тарға
дейін
Қоғамдық
жұмыстар
уақытша жұмыс
орындарын ашу
жолымен
ұйымдастыры-
лады;
жұмыссыздарға
әдейі
арналған;
жұмыс
орындарының
саны іс
жүзінде
шектелмейді,
жұмыс уақытша
сипатта
болады және
оларды
ұйымдастыру
үшін тұрақты
жұмыс
орындары мен
бос қызмет
орындарын
пайдалануға
болмайды;
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
график
бойынша
ұйымдастыру
мүмкіндігі
болады; аймақ
үшін
экономикалық,
әлеуметтік
және
экологиялық
пайдасы
болады;
арнаулы
білімі жоқ
адамдардың
уақытша
жұмысқа
орналасуына
мүмкіндік
береді;
жұмыссыздарды
қоғамдық
жұмыстарға
жіберуді
аудандық
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
жұмыссыздар-
дың
келісімімен
тіркелу
күніне сәйкес
кезектілік
тәртібімен
жүзеге
асырады.
Қазақ-
стан
Рес-
публи-
касы-
ның
заңын-
да
белгі-
ленген
айлық
жала-
қының
ең
төмен-
гі
мөлше-
рінде
Жер-
гі-
лік-
ті
бюд-
жет
10
10
22
"Зейнет-
ақы төлеу
жөніндегі
мемлекет-
тік
орталығы"
Алматы
облыстық
филиалы-
ның
Панфилов
аудандық
бөлімше
Хат
апару,
құжат-
тарды
тігу
және
көшірме
жасауға,
таратуға
көмек
көрсету
1500
құ-
жат-
тарға
дейін
Қоғамдық
жұмыстар
уақытша жұмыс
орындарын ашу
жолымен
ұйымдастыры-
лады;
жұмыссыздарға
әдейі
арналған;
жұмыс
орындарының
саны іс
жүзінде
шектелмейді,
жұмыс уақытша
сипатта
болады және
оларды
ұйымдастыру
үшін тұрақты
жұмыс
орындары мен
бос қызмет
орындарын
пайдалануға
болмайды;
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
график
бойынша
ұйымдастыру
мүмкіндігі
болады; аймақ
үшін
экономикалық,
әлеуметтік
және
экологиялық
пайдасы
болады;
арнаулы
білімі жоқ
адамдардың
уақытша
жұмысқа
орналасуына
мүмкіндік
береді;
жұмыссыздарды
қоғамдық
жұмыстарға
жіберуді
аудандық
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
жұмыссыздар-
дың
келісімімен
тіркелу
күніне сәйкес
кезектілік
тәртібімен
жүзеге
асырады.
Қазақ-
стан
Рес-
публи-
касы-
ның
заңын-
да
белгі-
ленген
айлық
жала-
қының
ең
төмен-
гі
мөлше-
рінде
Жер-
гі-
лік-
ті
бюд-
жет
3
3
23
"Қазақ-
стан
Респуб-
ликасы
Қаржы
министр-
лігі
Қазына-
шылық комите-
тінің
Алматы
облысы
бойынша
қазына-
шылық
департаме
тінің
Панфилов
аудандық
қазына-
шылық
басқар-
масы"
мемлекет-
тік
мекемесі
Хат
апару,
құжат-
тарды
тігу
және
көшірме
жасауға,
таратуға
көмек
көрсету
1500
құ-
жат-
тарға
дейін
Қоғамдық
жұмыстар
уақытша жұмыс
орындарын ашу
жолымен
ұйымдастыры-
лады;
жұмыссыздарға
әдейі
арналған;
жұмыс
орындарының
саны іс
жүзінде
шектелмейді,
жұмыс уақытша
сипатта
болады және
оларды
ұйымдастыру
үшін тұрақты
жұмыс
орындары мен
бос қызмет
орындарын
пайдалануға
болмайды;
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
график
бойынша
ұйымдастыру
мүмкіндігі
болады; аймақ
үшін
экономикалық,
әлеуметтік
және
экологиялық
пайдасы
болады;
арнаулы
білімі жоқ
адамдардың
уақытша
жұмысқа
орналасуына
мүмкіндік
береді;
жұмыссыздарды
қоғамдық
жұмыстарға
жіберуді
аудандық
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
жұмыссыздар-
дың
келісімімен
тіркелу
күніне сәйкес
кезектілік
тәртібімен
жүзеге
асырады.
Қазақ-
стан
Рес-
публи-
касы-
ның
заңын-
да
белгі-
ленген
айлық
жала-
қының
ең
төмен-
гі
мөлше-
рінде
Жер-
гі-
лік-
ті
бюд-
жет
6
6
24
"Алматы
облысы
бойынша
аумақтық
жер
инспек-
циясы"
мемлекет-
тік
мекемесі
Хат
апару,
құжат
тарды
тігу
және
көшірме
жасауға,
таратуға
көмек
көрсету
1500
құ-
жат-
тарға
дейін
Қоғамдық
жұмыстар
уақытша жұмыс
орындарын ашу
жолымен
ұйымдастыры-
лады;
жұмыссыздарға
әдейі
арналған;
жұмыс
орындарының
саны іс
жүзінде
шектелмейді,
жұмыс уақытша
сипатта
болады және
оларды
ұйымдастыру
үшін тұрақты
жұмыс
орындары мен
бос қызмет
орындарын
пайдалануға
болмайды;
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
график
бойынша
ұйымдастыру
мүмкіндігі
болады; аймақ
үшін
экономикалық,
әлеуметтік
және
экологиялық
пайдасы
болады;
арнаулы
білімі жоқ
адамдардың
уақытша
жұмысқа
орналасуына
мүмкіндік
береді;
жұмыссыздарды
қоғамдық
жұмыстарға
жіберуді
аудандық
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
жұмыссыздар-
дың
келісімімен
тіркелу
күніне сәйкес
кезектілік
тәртібімен
жүзеге
асырады.
Қазақ-
стан
Рес-
публи-
касы-
ның
заңын-
да
белгі-
ленген
айлық
жала-
қының
ең
төмен-
гі
мөлше-
рінде
Жер-
гі-
лік-
ті
бюд-
жет
3
3
25
"Панфилов
аудандық
ішкі
істер
бөлімі"
мемлекет-
тік
мекемесі
Хат
апару,
құжат-
тарды
тігу
және
көшірме
жасауға,
таратуға
көмек
көрсету
1500
құ-
жат-
тарға
дейін
Қоғамдық
жұмыстар
уақытша жұмыс
орындарын ашу
жолымен
ұйымдастыры-
лады;
жұмыссыздарға
әдейі
арналған;
жұмыс
орындарының
саны іс
жүзінде
шектелмейді,
жұмыс уақытша
сипатта
болады және
оларды
ұйымдастыру
үшін тұрақты
жұмыс
орындары мен
бос қызмет
орындарын
пайдалануға
болмайды;
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
график
бойынша
ұйымдастыру
мүмкіндігі
болады; аймақ
үшін
экономикалық,
әлеуметтік
және
экологиялық
пайдасы
болады;
арнаулы
білімі жоқ
адамдардың
уақытша
жұмысқа
орналасуына
мүмкіндік
береді;
жұмыссыздарды
қоғамдық
жұмыстарға
жіберуді
аудандық
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
жұмыссыздар-
дың
келісімімен
тіркелу
күніне сәйкес
кезектілік
тәртібімен
жүзеге
асырады.
Қазақ-
стан
Рес-
публи-
касы-
ның
заңын-
да
белгі-
ленген
айлық
жала-
қының
ең
төмен-
гі
мөлше-
рінде
Жер-
гі-
лік-
ті
бюд-
жет
4
4