О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 64 "О районном бюджете Жангельдинского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Жангельдинского района Костанайской области от 21 октября 2013 года № 113. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 октября 2013 года № 4254
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Жангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 64 "О районном бюджете Жангельдинского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3961, опубликовано 29 января 2013 года в газете "Біздің Торғай") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жангельдинского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 656 170,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 185 215,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6884,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 5318,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 458 753,9 тысяч тенге;
2) затраты – 1666 971,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9323,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 10000,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 677,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 20123,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20123,2 тысячи тенге."
подпункт 6) пункта 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"6) для реализаций мер социальной поддержки специалистов в сумме - 7664,1 тысяча тенге;";
пункт 4 указанного решения дополнить абзацем следующего содержания:
"на укрепление материально-технической базы организаций образования в сумме - 628,0 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие, из областного и республиканского бюджетов в следующих размерах:
на реконструкцию водозабора из поверхностного источника в селе Торгай Жангельдинского района в сумме - 59053,8 тысяч тенге, в том числе:
из республиканского трансферта – 57235,0 тысяч тенге;
из областного трансферта – 1818,8 тысяч тенге.".
пункт 6 указанного решения исключить.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 64 "Жангелдин ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2013 жылғы 21 қазандағы № 113 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 қазанда № 4254 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 64 "Жангелдин ауданының 2013–2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3961 тіркелген, 2013 жылғы 29 қаңтарда "Біздің Торғай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 656 170,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 185 215,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6884,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 5318,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1 458 753,9 мың теңге;
2) шығындар – 1 666 971,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9323,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 10000,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 677,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 20123,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20123,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағының 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін - 7664,1 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға - 628,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық және республикалық бюджеттерден нысаналы даму трансферттер түсімінің мынадай мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
Жангелдин ауданының Торғай ауылындағы беткі көздерінен алатын су тартқышты қайта құрлымдауға - 59053,8 мың теңге сомасында, оның ішінде:
республикалық трансферттен – 57235,0 мың теңге;
облыстық трансферттен – 1818,8 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 6-тармағы алып тасталсын.
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.