Об установлении границы (черты) села Дирментобе
Решение Кармакшинского районного маслихата от 24 сентября 2014 года N 214 и Постановление акимата Кармакшинского района от 24 сентября 2014 года N 519. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 31 октября 2014 года N 4784
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Кодекса Республика Казахстан от 20 июня 2003 года «Земельный кодекс Республики Казахстан» и Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы (черты) села Дирментобе поселка Жосалы Кармакшинского района Кызылординской области общей площадью 100 гектаров по экспликации земель, согласно приложению к настоящему постановлению и решению.
2. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района
Председатель очередной 32-сессии
Кармакшинского районного маслихата
Секретарь Кармакшинского районного
маслихата
Н.Шамуратов
С.Жолымбетов
М.Наятулы
Приложение
к постановлению акимата
Кармакшинского района
от «24» сентября 2014 года № 519
и решению Кармакшинского
районного маслихата
от «24» сентября 2014 года № 214
Экспликация земель села Дирментобе поселка Жосалы Кармакшинского района Кызылординской области
Наименования земель
Общая площадь (гектар)
в том числе (гектар):
Сельскохозяйственные угодия
другие земли
пашня
пастбища
1
Границы (черты) села Дирментобе

Диірментөбе ауылының шекарасын (шегін) белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қыркүйектегі N 214 шешімі және Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі N 519 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 31 қазанда N 4784 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасының Жер Кодексі» Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексінің 108-бабының 5–тармағына және «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жосалы кенті Диірментөбе ауылының шекарасы (шегі) жерлердің экспликациясы бойынша жалпы көлемі 100 гектар болып белгіленсін.
2. Осы қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі
Қармақшы аудандық мәслихатының
кезекті 32-сессия төрағасы
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы
Н.Шамұратов
С.Жолымбетов
М. Наятұлы
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2014 жылғы « 24 » қыркүйектегі
№ 519 қаулысына және
Қармақшы аудандық
мәслихатының 2014 жылғы
« 24 » қыркүйектегі № 214
шешіміне қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жосалы кенті Диірментөбе ауылы жерлерінің экспликациясы
Жерлердің атауы
Жалпы көлемі (гектар)
Оның ішінде (гектар):
Ауыл шаруашылығы алқаптары
Басқа да жерлер
егістік
жайылым
1
Диірментөбе ауылының шекарасы (шегі)