Об установлении места для массового отдыха, туризма и спорта на острове "Аякарал" озера Балхаш в границах Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 21 августа 2017 года № 178. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 сентября 2017 года № 3531.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Водным кодексом Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить места для массового отдыха, туризма и спорта на острове "Аякарал" озера Балхаш в границах Жамбылской области согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Мусаева М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области Б. Орынбеков
Лист согласования к постановлению акимата Жамбылской области от 21 августа 2017 года № 178 "Об установлении места для массового отдыха, туризма и спорта на острове "Аякарал" озера Балхаш в границах Жамбылской области"
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющая обязанности
руководителя Балкаш-Алакольской
бассейновой инспекции по регулированию
использования и охране водных ресурсов
Комитета по водным ресурсам
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Р.М. Иманбет
"22" 08 2017года
Руководитель департамента
охраны общественного здоровья
Жамбылской области Комитета
охраны общественного здоровья
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Б.К. Жаркынбеков
"23" 08 2017года
Руководитель департамента
экологии по Жамбылской области
Комитета экологического регулирования и
контроля Министерства энергетики
Республики Казахстан
К.К. Мадибек
"23" 08 2017года
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
от 21 августа 2017 года № 178
Места для массового отдыха, туризма и спорта на острове "Аякарал" озера Балхаш в границах Жамбылской области
Наименование водного объекта
Место массового отдыха населения
Место расположения
1.
Остров "Аякарал" озера Балхаш в границах Жамбылской области
пляж
Остров "Аякарал" озера Балхаш в границах Жамбылской области

Жамбыл облысының шекарасындағы Балқаш көлінің "Аяқарал" аралында көпшіліктің демалуына, туризм мен спортқа арналған орынды белгілеу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 21 тамыздағы № 178 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 қыркүйекте № 3531 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексі, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жамбыл облысының шекарасындағы Балқаш көлінің "Аяқарал" аралында көпшiлiктiң демалуына, туризм мен спортқа арналған орын белгіленсін.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М. Мұсаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы Б. Орынбеков
"Жамбыл облысының шекарасындағы Балқаш көлінің "Аяқарал" аралында көпшiлiктiң демалуына, туризм мен спортқа арналған орынды белгілеу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 21 тамыздағы №178 қаулысына келісім парағы
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Балқаш-Алакөл
бассейндік инспекциясы басшысының
міндетін атқарушы
Р.М. Иманбет
2017 жылы "22" 08
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Қоғамдық денсаулық сақтау комитетінің
Жамбыл облысы қоғамдық денсаулық
сақтау департаментінің басшысы
Б.К. Жарқынбеков
2017 жылы "23" 08
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрлігі
Экологиялық реттеу және бақылау
комитетінің Жамбыл облысы бойынша
экология департаментінің басшысы
Қ.Қ. Мәдібек
2017 жылы "23" 08
Жамбыл облысы әкімдігінің
2017 жылғы 21 тамыздағы
№ 178 қаулысына қосымша
Жамбыл облысының шекарасындағы Балқаш көлінің "Аяқарал" аралында көпшiлiктiң демалуына, туризм мен спортқа арналған орын
Су объектісінің атауы
Халықтың көпшілік демалатын орны
Орналасқан жері
1.
Жамбыл облысының шекарасындағы Балқаш көлінде "Аяқарал" аралы
жағажай
Жамбыл облысының шекарасындағы Балқаш көліндегі "Аяқарал" аралы