Об изменении границ (черты) некоторых населенных пунктов Жалагашского района
Совместное постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 17 марта 2017 года № 53 и решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 17 марта 2017 года № 10-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 апреля 2017 года № 5791
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года “Земельный кодекс Республики Казахстан” и Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года “Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат Жалагашского района РЕШИЛ:

Жалағаш ауданының кейбір елді мекендерінің шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Бірлескен Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 наурыздағы № 53 қаулысы және Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 10-8 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 сәуірде № 5791 болып тіркелді
“Қазақстан Республикасының Жер кодексі” Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексіне және “Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы” Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Изменить границу (черту) села Бухарбай батыр общей площадью 494 гектаров, путем включения земли общей площадью 252 гектаров из земель административной территории сельского округа Бухарбай батыр, границу (черту) села Енбек общей площадью 318 гектаров, путем включения земли общей площадью 199 гектаров из земель административной территории сельского округа Енбек, границу (черту) села Темирбек Жургенов общей площадью 492 гектаров, путем включения земли общей площадью 411 гектаров из земель административной территории сельского округа Макпалкол согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.

1. Осы бірлескен қаулы және шешімнің қосымшасына сәйкес Бұқарбай батыр ауылының шекарасы (шегі) Бұқарбай батыр ауылдық округі әкімшілік аумағы жерлерінен жалпы алаңы 252 гектар жерді қосу арқылы жалпы алаңы 494 гектар болып, Еңбек ауылының шекарасы (шегі) Еңбек ауылдық округі әкімшілік аумағы жерлерінен жалпы алаңы 199 гектар жерді қосу арқылы жалпы алаңы 318 гектар болып, Темірбек Жүргенов ауылының шекарасы (шегі) Мақпалкөл ауылдық округі әкімшілік аумағы жерлерінен жалпы алаңы 411 гектар жерді қосу арқылы жалпы алаңы 492 гектар болып өзгертілсін.