О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2018 года № 344 "О бюджетах села, поселка, сельских округов Костанайского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 7 июня 2019 года № 410. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 июня 2019 года № 8532. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах села, поселка, сельских округов Костанайского района на 2019-2021 годы" от 29 декабря 2018 года № 344 (опубликовано 11 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8233) следующие изменения:
в заголовке указанного решения слово "села," исключить;
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Озерного сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 19197,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 3910,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 239,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15048,1 тысячи тенге;
2) затраты – 19566,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -369,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 369,8 тысячи тенге.";
в пункте 2 и заголовках приложений 2, 3 указанного решения словосочетание "села Озерное" заменить словосочетанием "Озерного сельского округа";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Затобольск на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 327238,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 223987,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 3037,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 344 "Қостанай ауданының ауыл, кент, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2019 жылғы 7 маусымдағы № 410 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 маусымда № 8532 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104, 109-1-баптарына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай ауданының ауыл, кент, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 344 шешіміне (2019 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8233 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбында "ауыл," сөзі алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Озерный ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19197,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 3910,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 239,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15048,1 мың теңге;
2) шығындар – 19566,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -369,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 369,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағында және 2, 3-қосымшалардың тақырыбында "Озерный ауылының" деген сөз тіркесі "Озерный ауылдық округінің" деген сөз тіркесімен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Затобол кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 327238,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 223987,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 3037,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;

поступлениям трансфертов - 100214,0 тысяч тенге;
2) затраты – 353359,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -26121,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 26121,2 тысячи тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Владимировского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 18163,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 5975,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 182,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 12006,0 тысяч тенге;
2) затраты - 21143,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -2980,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2980,4 тысячи тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Айсаринского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 19474,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 7528,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 180,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 11766,0 тысяч тенге;
2) затраты - 20897,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1423,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -1423,0 тысячи тенге.";
в пункте 8 указанного решения и в заголовках приложений 11, 12 слово "Глазуновского" заменить словом "Айсаринского";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 20025,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 10155,0 тысяч тенге;

трансферттер түсімі бойынша - 100214,0 мың теңге;
2) шығындар – 353359,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -26121,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 26121,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Владимиров ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 18163,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 5975,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 182,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 12006,0 мың теңге;
2) шығындар - 21143,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2980,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2980,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Айсары ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 19474,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 7528,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 180,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 11766,0 мың теңге;
2) шығындар - 20897,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 1423,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1423,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағында және 11, 12-қосымшалардың тақырыбында "Глазунов" сөзі "Айсары" сөзімен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Жамбыл ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 20025,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 10155,0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1991,1 тысячи тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
от 7 июня 2019 года № 410
Приложение 1
к решению маслихата
от 29 декабря 2018 года № 344
Бюджет Озерного сельского округа на 2019 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1991,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2019 жылғы 7 маусымдағы
№ 410 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2018 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 344 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Озерный ауылдық округінің бюджеті
Санаты
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер